Je to kluk?

418
18.3.12 10:27

Je to kluk???

Holky,už mám několikrát potvrzeného kluka,jsem ve 24.tt, na fotečce z utz jde vidět pindík,asi už jsem bláázen,ale tak moooc si ho přeju,až mám pořád obavy,jestli je to opravdu kluk…Co myslíte? Je to 100% kluk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9008
18.3.12 10:29

Ta fotka je nějaká divná…kde má hlavu? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
18.3.12 10:31

já se tam taky nemůžu zorientovat :oops: . ale holku bych poznala (tu mám) a chlapečka na utz jsem viděla kamarádky. takže myslím že bych to poznala. ten pindík je tam jak je ta přerušovaná čárka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
18.3.12 10:35

Když ti to doktor potvrdil, tak mu věř. My na UTZ viděli pindíka úplně zřetelně. Měli jsme nádherný úhel a o pohlaví nebyly nejmenší pochyby :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
18.3.12 10:36

tak zkus zajít na 3D,tam ten pindík vypadá jako pindík :D :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.3.12 10:40

Přítel-lékař se v tom obrázku také nemůže vyznat :think:
Věř gyndařům:) Když to viděli v pohybu, tak to snad poznali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
18.3.12 10:40

Nikdy nemas 100 % jistotu…kamaradce az do porodu tvrdili,ze bude mit kluka…a byla to holcicka..a naopak,dalsi znama mela do 35 tydne cekat holcicku a byl to nakonec chlapecek…!!

Ja zase udajne cekam na 100% holcicku,tak doufam,ze śe vazne narodi holcicka :kytka: a tobe chlapecek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
18.3.12 10:42
Tak to nechápu,ten obrázek je jakoby zespodu,má tam nožičky,koule a pindíka a koule a pindík jsou označeni..
Milu_Stodůlky píše:
Přítel-lékař se v tom obrázku také nemůže vyznat :think:
Věř gyndařům:) Když to viděli v pohybu, tak to snad poznali…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
18.3.12 10:43
když se bavím o pohlaví,myslíš ,že tam bude mít hlavu???je tam pohlaví,jakoby zespodu focené..
Lynette píše:
Ta fotka je nějaká divná…kde má hlavu? :oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
18.3.12 10:45
Jo,jak je ta prerusovana cara…je to tim oznacene,jsou to koule a pindik…
marketa612 píše:
já se tam taky nemůžu zorientovat :oops: . ale holku bych poznala (tu mám) a chlapečka na utz jsem viděla kamarádky. takže myslím že bych to poznala. ten pindík je tam jak je ta přerušovaná čárka?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
18.3.12 10:49

Teď jsem na to koukla ještě jednou a je tam taky moc pěkně vidět. Takže bych s klidem kupovala modrou výbavičku. Je to vidět moc hezky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
18.3.12 10:53
jéé,děkuji..no první než se v tom člověk zorientuje, ale je pravda,že mi kluka potvrdili už 3 doktoři…poprvé už ve 12.tt
monika32 píše:
Teď jsem na to koukla ještě jednou a je tam taky moc pěkně vidět. Takže bych s klidem kupovala modrou výbavičku. Je to vidět moc hezky :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
18.3.12 11:04

Ta fotka je zespodu vid?Je tam videt zadecek a neco,vypada to sice na kluka,ale nevim,zkusim najit utz naseho kluka a vlozim.

• Citovat
  • Nahlásit
4854
18.3.12 11:05

Tady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
18.3.12 11:06

Ja osobne vidim kavove zrnko, ale jsem na to pekne leva!!! ;) :oops:

• Citovat