19. tt pohyby miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilly29
Povídálka 14 příspěvků 20.10.14 07:56
Je to miminko?

Ahoj, vim, ze podobnych dotazu je tady hodne, ale presto se chci zeptat. Jsem ted na konci 19tt a jsem trochu nervozni, ze jeste necitim miminko a ted jeste ke vsemu beru antibiotika. Ale ted o vikendu se mi asi 3× stalo, ze se mi nad pravym podbriskem objevila tvrda boule a po par vterinach zmizela, bylo to videt i na pohled. Muze to byt miminko nebo mi jen pracuji streva, dlouho jsem nebyla na wc

Reakce:
monrom
Nováček 20.10.14 08:08

@Lilly29 JJ, to bude mimi. :palec: Nejdřív je vidět změna polohy (je menší a víc se přetáčí), později tedy kope. :kytka:

Verun83
Echt Kelišová 9332 příspěvků 33 inzerátů 20.10.14 08:08

Miminko :)

Lilly29
Povídálka 14 příspěvků 20.10.14 08:21

Moc dekuju :hug:. Ani nevite, jak jste me uklidnily  :srdce:

Kalla1412
Echt Kelišová 8596 příspěvků 20.10.14 08:41

Rozhodně miminko, ze začátku je ten první pohyb divný, nepravidelný, jako střeva a ne každý den..ale tohle by odpovídalo a 19tt je na prvorodičku akorát :*

Šarlota4
Extra třída :D 10652 příspěvků 20.10.14 08:49

Ja jsem citila az od 21tt :)

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 20.10.14 11:52

Jo, to možná byly první pohyby. A i kdyby nebyly, tak pořád není důvod ke strachu. ;) Já u druhého cítila první až ve 20tt. a to jsem byla druhorodička. ;) Navíc to bylo fakt neznatelný nic, tak jednou za tři dny, jenom v jednom místě, kdybych byla prvorodička, tak to ani ještě nepoznám. Víc cítit jsem začala mladšího až s 25tt.

Lilly29
Povídálka 14 příspěvků 20.10.14 13:00

Lezim uz tyden doma s anginou a beru antibiotika, tak jsem se bala o miminko. Tak doufam, ze to byly pohyby a miminko je v poradku :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >