Je to pravidlo, že se chlap vždy otočí za jinou ženou?

Anonymní
28.1.21 21:27

Je to pravidlo?

Je to pravidlo ze se chlap vždy otočí za jinou ženou? Muj to děla furt a úplně mě to vytaci, jak se mám smířit s tím, ze tu bude vždy někdo hezčí než já? prosim anonym dekuji :zed: :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
28.1.21 21:30

Ne, ja si toho u svého nikdy nevšimla, leda když na nějakou sama poukazu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19746
28.1.21 21:32

Ne, není. Ale zase je to dobrý na krční páteř :mrgreen: Jestli to dělá před tebou, tak je to buran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
28.1.21 21:32

Mám kolikrát pocit, že z nás dvou se otáčím za ženskýma víc já. A to se neotáčím za nikým skoro vůbec. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
28.1.21 22:12

Tak se začni otáčet za chlapama a uvidíš co bude říkat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
28.1.21 22:16

Hele, pravidlo to není, ale neznamená to absolutně nic. Ze svého okolí bych řekla, že největší děukaři jsou ti, co by to do nich člověk nikdy neřekl. Takoví ti, co strašně rádi flirtují a čumí po ženských, většinou u toho končí. Můj manžel se sem tam za nějakou otočit a já ho neušetřím jízlivé poznámky, aby věděl, že na něj taky občas žárlím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
28.1.21 22:23

Já se teda taky ráda podívám na hezkýho chlapa :oops: Ale neotáčím se za nima :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4732
28.1.21 22:27
@Anonymní píše:
Je to pravidlo ze se chlap vždy otočí za jinou ženou? Muj to děla furt a úplně mě to vytaci, jak se mám smířit s tím, ze tu bude vždy někdo hezčí než já? prosim anonym dekuji :zed: :D :D

Definuj význam slova „jinou“. Jakože má dvě hlavy? Tak to by bylo, aby se neotočil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 22:35
@Zumpa píše:
Definuj význam slova „jinou“. Jakože má dvě hlavy? Tak to by bylo, aby se neotočil

Co na tom nechapes? :D

• Citovat
  • Nahlásit
226
28.1.21 22:50

Moc dobře vím, že se můj chlap podívá i po jiných ženských a snaží se „nenápadně“. Kolikrát ho i sama upozorním, že tamta slečna má hezký zadek. A co…? On se podívá, řekne, že hezký a stejně drží za ruku a věnuje se mně. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
29.1.21 07:40

Ne, není pravidlem, že se každý muž otočí za hezkou ženou. Většinou to před partnerkou nedělá tak okatě a prohlíží si ji jen do té doby, dokud není mimo dohled a musel by se otáčet 8) 8) 8)
Ty se na žádného muže nepodíváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 08:43

Není to pravidlem. Jen jeden z bývalých byl takový buran, že byl schopný slintat na každou co prošla, když to šlo, šáhl jí na zadek.. ale to byl fakt lhář a děv*ař. Vyškolil mě, takovým typům se už vyhýbám a nechci je ani jako kamarády.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 08:50
@Lulina999 píše:
Ne, není pravidlem, že se každý muž otočí za hezkou ženou. Většinou to před partnerkou nedělá tak okatě a prohlíží si ji jen do té doby, dokud není mimo dohled a musel by se otáčet 8) 8) 8)
Ty se na žádného muže nepodíváš?

Hele, já se fakt po chlapech nedívám. Nebo jsem teda ještě nepotkala takového, který by mi přišel tak zajímavý, abych si ho nějak všimla..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 09:00

Můj to dělá furt a ještě je přede mnou komentuje. Chodili jsme předloni na jednu zahrádku, kde obsluhuje taková hezká žena 40+ a to on vždycky…ta má tu prdelku… A když já jsem schválně řekla, jaké má krásně vypracované ruce muž co tam byl, tak to jsem schytala od žárlivce, že co mám co čumět na cizí chlapy a ať si za ním jdu, když se mi tak líbí. A když si odskočil, tak se mě ještě ptal, jestli už mám jeho číslo :roll:
A taky, že se těší až v létě s prcek budu chodit ven beze mne, že jako naše dítě bude magnet na krásky :mrgreen:
Ale tak nějak si zvykâm, vzdycky mu říkám, že je to od něho vůči mě fakt hnusné, aby mu oči nevypadly. A někdy mu sama krasavici ukážu a dělám blbé vtipy na něho (jako jen mezi náma, ne ostudu na ulici), až se trochu stydí. Jenže vím, že mě miluje a je věrný.

• Citovat
  • Nahlásit
1094
9.2.21 09:00
@Anonymní píše:
Hele, já se fakt po chlapech nedívám. Nebo jsem teda ještě nepotkala takového, který by mi přišel tak zajímavý, abych si ho nějak všimla..

Tak to je dost smutný. Já pěkné chlapy potkávám celkem furt :D
Jinak otočit se za pěknou ženou nebo mužem je asi normální, ale před partnerkou či partnerem trochu neomalený. Pravidlo to určitě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat