Zákon přitažlivosti, funguje?

23.1.21 20:20

Věříte na zákon přitažlivosti?

Ahoj, věříte na zákon přitažlivosti? nebo si myslíte stejně jako já, ze to je blbost?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6672
23.1.21 20:32

Jako ten gravitační? Jasně, že jo. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4928
23.1.21 20:33

Tak přesně těchhle diskuzí je tu už taky několik.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10905
23.1.21 20:34
@klamonožka píše:
Jako ten gravitační? Jasně, že jo. :D

Ten funguje, v pubertě, když jsem vážila 40 kg i s postelí, mě přitahoval Bud Spencer :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.21 21:03

..

  • Citovat
  • Upravit
2979
23.1.21 21:13

Co je to zákon přitažlivosti? (pokud tedy nebrousím do fyziky)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Badboda
23.1.21 21:16

Myslíš takové to, jak jsme naladěni a co vyzařujeme, to přitáhneme?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.1.21 21:21

Strašně jsem se snažila. Nikdy jsem nedosáhla úrovně, že by mi přišlo to, co jsem opravdu moc chtěla. Ale teda místo k parkování mi chodí celkem pravidelně :mrgreen:.

  • Citovat
  • Upravit
Jolka86
23.1.21 21:21

Dobré na místo na parkování, to funguje.

  • Citovat
  • Upravit
23.1.21 21:23
@Badboda píše:
Myslíš takové to, jak jsme naladěni a co vyzařujeme, to přitáhneme?

Ano to myslim, ze si muzes zhmotnit svoji myšlenku, dostat to, co si prejes

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.21 21:24
@klamonožka píše:
Jako ten gravitační? Jasně, že jo. :D

Jakej gravitační? :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Badboda
23.1.21 21:27
@Deniskadeniska píše:
Ano to myslim, ze si muzes zhmotnit svoji myšlenku, dostat to, co si prejes

Tak ano, tomu věřím. Ale je to velmi složité a tohle tajemství umí málokdo, ne každému to funguje.

  • Citovat
  • Upravit
13256
23.1.21 21:31
@Deniskadeniska píše:
Jakej gravitační? :lol: :lol:

Jak je to s tou nejostřejší tužkou v penále? :think: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.21 21:38

Krásní lidé to vždy mají v životě jednoduché. Přátele jim skáčou do klína. A nabídek na vztah mají velmi mnoho.
Ale komu nebyla do vínku dána fyzická krása, tak má smůlu. Horko těžko někoho najde.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.1.21 21:40

Myslím, že kdo myslí pozitivně, tomu přijde, že mu život dává jen samé dobré věci, ale je to tím, že vidí jako dobré to, co by jiný viděl jako neštěstí.

Mé životní krédo je „všechno zlé je pro něco dobré“. Třeba teď, Covid mě pěkně štve, ale zase je to dobrý trénink, pokud přijde příště nějaká horší pandemie. Také si člověk aspoň váží zdraví, víc se těší třeba do ZOO.

Navíc pozitivní lidé mají lepší kamarády, lepší šanci uplatnit se v praxi.

Takže ve výsledku ano, pozitivní lidé mívají lepší život. V ezoterickém smyslu na to nevěřím, ale v tom praktickém ano.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová