Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, věříte na zákon přitažlivosti? nebo si myslíte stejně jako já, ze to je blbost?
@klamonožka píše:
Jako ten gravitační? Jasně, že jo.
Ten funguje, v pubertě, když jsem vážila 40 kg i s postelí, mě přitahoval Bud Spencer ![]()
Co je to zákon přitažlivosti? (pokud tedy nebrousím do fyziky)
Myslíš takové to, jak jsme naladěni a co vyzařujeme, to přitáhneme?
Strašně jsem se snažila. Nikdy jsem nedosáhla úrovně, že by mi přišlo to, co jsem opravdu moc chtěla. Ale teda místo k parkování mi chodí celkem pravidelně
.
@Badboda píše:
Myslíš takové to, jak jsme naladěni a co vyzařujeme, to přitáhneme?
Ano to myslim, ze si muzes zhmotnit svoji myšlenku, dostat to, co si prejes
@klamonožka píše:
Jako ten gravitační? Jasně, že jo.
Jakej gravitační?
![]()
@Deniskadeniska píše:
Ano to myslim, ze si muzes zhmotnit svoji myšlenku, dostat to, co si prejes
Tak ano, tomu věřím. Ale je to velmi složité a tohle tajemství umí málokdo, ne každému to funguje.
@Deniskadeniska píše:
Jakej gravitační?![]()
Jak je to s tou nejostřejší tužkou v penále?
![]()
Krásní lidé to vždy mají v životě jednoduché. Přátele jim skáčou do klína. A nabídek na vztah mají velmi mnoho.
Ale komu nebyla do vínku dána fyzická krása, tak má smůlu. Horko těžko někoho najde.
Myslím, že kdo myslí pozitivně, tomu přijde, že mu život dává jen samé dobré věci, ale je to tím, že vidí jako dobré to, co by jiný viděl jako neštěstí.
Mé životní krédo je „všechno zlé je pro něco dobré“. Třeba teď, Covid mě pěkně štve, ale zase je to dobrý trénink, pokud přijde příště nějaká horší pandemie. Také si člověk aspoň váží zdraví, víc se těší třeba do ZOO.
Navíc pozitivní lidé mají lepší kamarády, lepší šanci uplatnit se v praxi.
Takže ve výsledku ano, pozitivní lidé mívají lepší život. V ezoterickém smyslu na to nevěřím, ale v tom praktickém ano.