Je to prosperující těhu?

106
26.3.21 07:56

Je to prosperujici tehu?

Ahojky ženy, mam dotaz testování každé ráno za sebou u poslední fotky jsem myslela že je vadny test tak jsem zkusila úplně jiný ale vyšel stejně čárka sílí mam uz týden zpoždění a zrejmne se mi pohla ovu protože jsem pri nechráněném styku měla mit neplodné dny takže zřejmě testuju brzo ale napadlo mě jestli náhodou tohle někdo nezažil zda to neni treba mimoděložní. Ne ze bychom se zrovna snazili chteli jsme později ale nevadí nam to ani ted. 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63029
26.3.21 07:58

Jestli je prosperující ti řekne dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
26.3.21 08:02

Po týdnu zpoždění bys měla jednoznačně pozitivní test, tady žádné sílení nevidím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
26.3.21 08:05

Na týden zpoždění je ta čárka vážně slabá. Zajdi opakovaně na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
26.3.21 08:14

No nic moc, zajdi si na krev jako samoplatce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
26.3.21 08:42
@JancaS84 píše:
Na týden zpoždění je ta čárka vážně slabá. Zajdi opakovaně na krev.

Jej ja napsala tyden? Ono to je dneska pátý den ale ono to je asi úplně jedno. :? V pondělí zavolam na gyndu a uvidím no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6174
26.3.21 09:00

To vypada na biochemicke, carka nesili, 5 dni zpozdeni cyklu uz obvykle byvaji obe carky stejne silne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
26.3.21 09:01

Mě příjde že z prvního obrázku na druhý to docela sesílilo ale ze druhého na třetí se nic nezměnilo :think:
Heleď ale zatím buď v klidu, zajdi na gyndu a pak uvidíš. Nebyl by to první případ kdy někdo byl těhotný ikdyž slabý nebo negativní test :nevim:.
Držím palce! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 09:32

@TeaDarkfire Kdyz udelas dalsi test v nedeli, tak uvidis. Jestli z toho nic nebude, tak ani na gyndu chodit nemusis. Ja jsem si jen zavolala, ze jsem mela biochemko a dokotorka rikala, ze to nic, ze mam prijit jen pokud by neprisla MS nebo se mi neco nezdalo. Leda by se ti to stalo vicekrat za sebou…

• Citovat
  • Nahlásit
7728
26.3.21 10:14
@TeaDarkfire píše:
Jej ja napsala tyden? Ono to je dneska pátý den ale ono to je asi úplně jedno. :? V pondělí zavolam na gyndu a uvidím no

Můj test 5 den zpoždění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
26.3.21 10:36
@JancaS84 píše:
Můj test 5 den zpoždění

To mas krásné no. Teď jsem volala na Gyndu objednali me na 6.4. sem jim říkala že mam ten test divný tak pry ho mam udelat za par dni ze se to zlepší. Nevím no. Budu doufat že je to ok a prostě se mi po to všechno pohnulo a testuju brzo. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
26.3.21 10:38
@Jogrr píše:
To vypada na biochemicke, carka nesili, 5 dni zpozdeni cyklu uz obvykle byvaji obe carky stejne silne.

To už jsem párkrát prodelala před prvním tehu ale ta carka taky sílila tak ja nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
26.3.21 13:08

@TeaDarkfire, já mám velmi krátký cyklus, pouhých 23 dní. Cca první 4 dny zpoždění jsem měla duchy. Ze začátku jsem si myslela, že mám vadný test, tak jsem jela do lékárny ještě pro jiné. Cca až po 7 dnech jsem měla opravdu pěkně viditelnou druhou čárku. Teď jsem 5+6 KO jsem měla před pár dny pro vyloučení mimoděložního těhotenství. Vypadalo to, tak jak vypadat má a na správném místě. Tak buď v klidu a zavolej si doktorce, ona poradí :)

1. fotka (2 testy) - 3 dny po vynechání
2. fotka papírový - 5 dní po vynechání
3. fotka ClearBlue - 7 nebo 8 den po vynechání, přesně nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
27.3.21 23:49
@kakadel píše:
@TeaDarkfire, já mám velmi krátký cyklus, pouhých 23 dní. Cca první 4 dny zpoždění jsem měla duchy. Ze začátku jsem si myslela, že mám vadný test, tak jsem jela do lékárny ještě pro jiné. Cca až po 7 dnech jsem měla opravdu pěkně viditelnou druhou čárku. Teď jsem 5+6 KO jsem měla před pár dny pro vyloučení mimoděložního těhotenství. Vypadalo to, tak jak vypadat má a na správném místě. Tak buď v klidu a zavolej si doktorce, ona poradí :)1. fotka (2 testy) - 3 dny po vynechání
2. fotka papírový - 5 dní po vynechání
3. fotka ClearBlue - 7 nebo 8 den po vynechání, přesně nevím.

Ahojky děkuji dneska ráno jsem si delala test od clearblue co mi ukáže týdny. Tak jsem v tom 1-2 tydny :D takže se mi potvrdila moje myšlenka že se mi pohla ovu a tim pádem se testuji „brzo“. 6.4 jsem objednaná k Dr tak jsem zvědavá co tam vykoumaji. :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
28.3.21 08:10

@TeaDarkfire, bezva. Tak to máš i stejný datum KO jako já. Noc držím palce, aby bylo vše ok :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat