2 dny před MS a pozitivní test

24.3.21 18:56

2 dny před MS a pozitivní test

Ahojte. Mám cca 2 dny do MS. Cyklus jsem měla klasicky 28 dní, pak jsem prodělala Covid a cyklus začal být dlouhý 25- 29 dní. Teď jsem 26 dní od poslední MS. Pozorovala jsem na sobě pár těhu příznaků a dnes ráno jsem si udělala test s velmi zřetelným pozitivním výsledkem (začal se vybarvovat ihned po vytažení). Ovulaci netuším, kdy mám, do dnešního dne mi to nepřipadalo nijak důležité. :D

Měla jste některá podobnou zkušenost z takto pozitivním testem před MS? Včera jsme si s manželem řekli, že se v příštím měsíci postupně začneme snažit a teď tohle překvapení. Mám oznamovat nebo vyčkat ještě nějakou dobu? Takto silnou čárku jsem vůbec nečekala, tak mi to přijde až podezřelé. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
597
24.3.21 18:59

Taky sem mela pozitivni pred ms ale ja ji mam extra nepravidelnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
24.3.21 19:03

@Little_dreamer Normální,měla jsem to taky tak… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
24.3.21 19:05

@Little_dreamer
Nic neobvykleho. Ted jen aby to s ms neodeslo, coz se taky casto stava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
24.3.21 19:06

@janikema90 Nemaluj čerta na zeď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 19:08

Děkuji za reakce. Našla jsem právě pár témat, ale všude se jednalo o duchy… Jednou jsem měla biochemické, ale to odešlo velmi rychle, ani se čárka nestihla plně vybarvit, proto jsem teď tak překvapená 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7647
24.3.21 19:18

To je krásná čárka. Samozřejmě se může stát ještě cokoliv kdykoliv (ťuk ťuk) ale myslím že se můžeš už potichu radovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
24.3.21 19:32

Dobrý den
Já měla podobnou čárku dokonce 4 dny před Ms a teď už sem ve 35 týdnu 😁 takže myslím ze mate důvod k radosti 😊 ale kdyby náhodou tak bych radsi pockala do terminu ms nebo i par dni po a udělala další test a až pak to oznámila partnerovi aby to přece jen bylo jistější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 19:33

@Little_dreamer u me vyrazne carky znamenaly dvojcata :-) v predchozich jednocetnych tehotenstvich jsem vzdy vyrazne carky mela az tyden meskani menstruace.

Anonym - tehotenstvi s dvojcaty jeste trva a kamaradky, ktere znaji muj nick, o nem jeste nevedi.

• Citovat
  • Nahlásit
24.3.21 19:46

Oběma velmi gratuluji k děťátkům! :srdce: Pokusím se to ututlat ještě do víkendu, ale jsme téměř pořád s manželem spolu doma a večer co večer si dáváme skleničku vína. Plus nevím, jak schovám nevolnost a nateklá prsa… Vypadá to na malou hereckou etudu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
25.3.21 05:56
@Little_dreamer píše:
Oběma velmi gratuluji k děťátkům! :srdce: Pokusím se to ututlat ještě do víkendu, ale jsme téměř pořád s manželem spolu doma a večer co večer si dáváme skleničku vína. Plus nevím, jak schovám nevolnost a nateklá prsa… Vypadá to na malou hereckou etudu. :D

Výmluv se na bolest hlavy nebo žaludku..že jsi něco blbě snědla…a jinak ze začátku sklenička nevadí…zárodek je v ochranném žloutkovém váčku…takže jestli máš chuť tak si dej…o víkendu myslím..pak už bych to asi nevydržela a řekla mu to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
25.3.21 19:03

Nechapu proc to nerikat partnerovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
26.3.21 04:20
@Len123l píše:
Nechapu proc to nerikat partnerovi

Tak třeba proto aby nebyl zklamaný až to dorazí. Taky nehlásim slabou čárku nebo ducha před termínem ms ale čekám za jestli to fakt nedostanu a ta čárka bude jasná…tak jsem to myslela. Jednou se mi stalo že jsem už myslela že to dopadlo. Těšili jsme se už a pak z toho nic nebylo.byl zklamaný a já taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
26.3.21 05:57

@misulinka27 tak snad se to tyka i jeho ne? A chces rict ze kdyz to nereknes tak zklamana nebudes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
26.3.21 07:24
@Len123l píše:
@misulinka27 tak snad se to tyka i jeho ne? A chces rict ze kdyz to nereknes tak zklamana nebudes?

Tak samozřejmě že mu to řeknu. až čárka bude jasná a já to nedostanu. ale nebudu ho plašit zase tři dny před termínem s duchem na testu…to už máme za sebou a byli jsme oba zklamany. Takhle budu zklamaná jen ja a její ušetřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat