Je to v hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Královská dcera
Stálice 57 příspěvků 22 inzerátů 04.05.18 13:32
JE TO V HLAVĚ

Souvislostmi různých zdravotních problémů se stavem mozku, způsobem myšlení, životním stylem a postoji se naše zdravotnictví prakticky zásadně nezabývá. Jestli máte oslabenou imunitu, problémy se srdcem, trávením, civilizační nemoci nebo třeba „jen“ běžné potíže (bolest hlavy, křeče, záněty,… určitě se vyplatí věnovat pozornost těmto souvislostem. Uvedu příklad z 1 moudré knihy: „Je prokázáno, že váš imunitní systém je z neurologického hlediska citlivý na vaše procesy myšlení. Zášť, hořkost, nedostatek odpuštění a nenávist vůči sobě samému jsou jen pouhými příklady ze všech toxických myšlenek a emocí, které mohou snadno vyvolat poruchy imunitního systému. Náhlý výbuch stresu snižuje imunitu (jeden ze způsobů, jak „chytit rýmu“). Nicméně ještě hrozivější je vliv malého množství každodenního stresu. To mate váš imunitní systém a účinně uvádí do pohybu autoimunitní reakce, které způsobí, že se vaše tělo takřka obrátí samo proti sobě.“
"z neurologického hlediska je vaše srdce velmi citlivé na to, jak myslíte a co cítíte. Faktem zůstává, že vaše myšlenky mají přímý vliv na stav vašeho srdce. Zde jsou některé příklady různých srdečních onemocnění, kde stres je hlavní spouštěč:

  • hypertenze = vysoký krevní tlak, - angina pectoris = bolest na hrudi a křeče srdeční tkáně, - ischemická choroba srdeční = kornatění tepen, způsobuje zúžení, které může být spuštěno hněvem, - mrtvice nebo cerebrovaskulární insuficience (nedostatečnost) = ucpání cév, při kterém mozková tkáň vyhladoví. - aneurysma = natékání žil na artérii, nebo prasknutí žil."


„Mezi potíže trávicího systému, které mají svůj původ ve vlivu toxických myšlenek a emocí, patří: zácpa, průjem, křeče, vředy, nevolnost a zvracení, syndrom zvýšené propustnosti střeva (kdy živiny pronikají z vašeho žaludku a střevních stěn a nejsou předány do buněk), syndrom dráždivého střeva (také zvaný „dráždivý tračník“) – kdy dochází k obtížnému vyprazdňování střev nebo se střeva nevyprazdňují dostatečně, snižuje se optimální vstřebání živin. Toto je nyní stále běžnějším problémem, společně se zvyšující se mírou stresu po celém světě. To je důvod, proč vám dietologové a odborníci na výživu sdělí (nebo by měli sdělit), že nikdy nesmíte jíst, pokud se zlobíte. Je to skoro jako kdyby vztek prosakoval do jídla, které jíte, když se vaše tělo pokouší je strávit. Nyní již víte, jak se uvolňuje množství stresových chemikálií z vašich toxických myšlenek a emocí. Pokud jim povolíte vyřádit se ve vašem trávicím traktu, vytvoří jedovatý koktejl, který poškodí vaše zdraví.“
Podceníte-li potřebu detoxikace mysli a změnu životních hodnot, můžete se ocitnout v situaci, když už Vám žádné „léky“ a léčba nepomohou. Mnoho lidí i zbytečně zemře kvůli neznalosti nebo ignorování těchto faktů. Nenásledujte jejich „příklad“.
Proto doporučuji prostudovat knihy KDO MI VYPNUL MOZEK (C. Leaf) a ZDRAVÍ JE V NAŠÍ HLAVĚ (J. Mandžuková). Mám nějakou navíc, pokud jste z Brna.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Judithkaj
Nováček 04.05.18 13:35

Admin… tohle je reklama na knihy?

Královská dcera
Stálice 57 příspěvků 22 inzerátů 04.05.18 13:44
@Judithkaj píše:
Admin… tohle je reklama na knihy?

NENÍ to reklama na knihu, jen informace o podceňovaných souvislostech a odkaz na literaturu, kde se o tom dovíte víc.

Alkata
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 04.05.18 13:44

Blah blah bla. All that advertising can ya hurt!

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 04.05.18 13:45

Nebo reklama na kraviny. :mrgreen:

Tableta
Závislačka 4127 příspěvků 04.05.18 13:48

Ty asi nebudeš zdravotník, co :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 15:03

Dekuju, ja si to precetla rada. Snad vsichni vime, ze to tak je. Tak proc takova kritika? Ja tohle nechapu… vetsina z vas, umi jen urazet, kritizovat, vysmivat se a utocit… :zed: Nenarazim pouze na tento prispevek, ale i na ostatni. Nekdo sem neco napise a hned ctu vlny kritiky a posmechu. Jooo takova je doba. :mavam: Pak nemaji byt lide ve stresu. :*

arinecka
Kelišová 5221 příspěvků 04.05.18 15:05
@Anonymní píše:
Dekuju, ja si to precetla rada. Snad vsichni vime, ze to tak je. Tak proc takova kritika? Ja tohle nechapu… vetsina z vas, umi jen urazet, kritizovat, vysmivat se a utocit… :zed: Nenarazim pouze na tento prispevek, ale i na ostatni. Nekdo sem neco napise a hned ctu vlny kritiky a posmechu. Jooo takova je doba. :mavam: Pak nemaji byt lide ve stresu. :*

A proč anonym? Stydíš se za svůj názor?

Perrry
Povídálka 46 příspěvků 04.05.18 15:14
@arinecka píše:
A proč anonym? Stydíš se za svůj názor?

Vubec ne. Ja tady moc prispevky nekomentuji, takze davam anonym automaticky… a vim, asi se to nema Spise procitam a nestacim se divit ;)

arinecka
Kelišová 5221 příspěvků 04.05.18 15:18
@Perrry píše:
Vubec ne. Ja tady moc prispevky nekomentuji, takze davam anonym automaticky… a vim, asi se to nema Spise procitam a nestacim se divit ;)

Tak hlavně že víš že se to nemá :mrgreen: Někdy to tady jede to je fakt :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 15:27

Divili byste se, kolik nemocí je způsobeno psychikou, negativními emocemi a myšlenkami. Nejsem žádný odborník, ale toto už je nějaký ten čas prokázáno.

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 04.05.18 15:32

Nevěřím tomu. Toť vše

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 04.05.18 15:39
@Anonymní píše:
Divili byste se, kolik nemocí je způsobeno psychikou, negativními emocemi a myšlenkami. Nejsem žádný odborník, ale toto už je nějaký ten čas prokázáno.

Přesně tak všechno je v hlavě

AnastazieB
Echt Kelišová 8415 příspěvků 04.05.18 18:17

Blbý je, když člověk žádný negativní myšlenky, zášť ani stres nemá a stejně má problémy. A rýmu chytnu, když prochladnu, ne z negativních myšlenek.

Královská dcera
Stálice 57 příspěvků 22 inzerátů 21.06.18 12:36
@lachtanice86 píše:
Nevěřím tomu. Toť vše

Tím, že něčemu nevěříš, to nepřestane být pravda. Stejně jako nezačne být pravda něco jen proto, že ty tomu věříš. Tak si to ověř!! Prostuduj si důkladně obě knížky!!
Svou negativní zaujatostí k něčemu, čím se ani nehodláš zabývat, abys nemusela uznat pravdu, vlastně jen dokazuješ, že i tvůj mozek nutně potřebuje detox. Bez urážky!

Příspěvek upraven 29.06.18 v 23:12

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >