Je to znaménko?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
561
8.4.21 21:25

Je to znaménko?

Ahoj. Syn ma od narozeni takove znamenko. Vysetreni jsem propasla, potom zacal covid. Myslite, ze se mame objednat na vysetreni nebo je to banalita? Neroste to, je to pomerne malá skvrna, na zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1695
8.4.21 21:44

Podle mě hemangiom, benigní cévní útvar. Ale nejsem doktor. Dětské normálně funguje, mazej s malým k pediatrovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
9.4.21 10:11

Určitě někam běž, což jsi mohla i během Covidu. Se znaménky si není radno zahrávat. Ale pokud má tohle syn od narození a nemění se, neměla bych strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
9.4.21 11:09

Co to melete? :mrgreen: malýmu je 15m… k pediatrovi normalne chodi, jen se ptam, jestli mate zkusenosti a zdali si mam rict o žádanku na vysetreni.
Nas pediatr se vyjadril, ze je to nejspise neskodne, ale ze je to na nás…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7915
9.4.21 11:13

Jestli je mu 15 m a nic to nedělá, tak mu to buď zůstane nebo zmizí. Růst to velmi pravděpodobně už nebude. Hemangiomy mizí, takhle malé obvykle úplně. Ohýnky mizí jen některé typy. Pokud to nevadí esteticky, nrchala bych to být. Jediným řešením asi bude laser a to ještě bůhví jestli zabere. Na některé druhy nezabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
9.4.21 11:21

@kacz On to samozrejme pediatr videl. Rekla jsem mu, ze jsem termin nestihla. Po porodu jsem se lecila s anemii, hemeroidy, prvni dite, no a byl to frmol. Pres bolest a motani hlavy jsem fakt nemohla skoro nic. Stalo se, no. Potom jsem to pres covid nechala a ted se tu zeptám a dostanu sprda, ze asi snad ani nechodim s malym k pediatrovi…
Ma to porad stejne, je to takova ruzova skvrnka, nevystouplá, proste zbarvena kuze a kdyz se koupe nebo mu na to sahnu, tak to jakoby na chvili vybledne :nevim:
Asi ho vezmu na vysetreni, spis jsem chtela vedet hlavne normalni nazory, nikoliv nejake utoky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
9.4.21 13:56
@dog.s píše:
Co to melete? :mrgreen: malýmu je 15m… k pediatrovi normalne chodi, jen se ptam, jestli mate zkusenosti a zdali si mam rict o žádanku na vysetreni.
Nas pediatr se vyjadril, ze je to nejspise neskodne, ale ze je to na nás…

Jsi docela drzá.. přečti si po sobě svůj úvodní příspěvek…a na kožní žádanku nepotřebuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat