Tahání v podbřišku po nasazení antikoncepce

699
21.8.15 11:14

Je todle normální?

Dobrý den maminky, mám dotaz jsem 11 týdnů po porodu. Šestinedělí trvalo 8 týdnů, jakmile mi začala normální menstruace tj. před 10dny začala jsem brát nízkohormonalni antikoncepci, která se bere bez pauzy tzn.28 pilulí, jenže krvácím už celých 10 dní a poslední 3 dny mě i docela dost tahá v podbřišku. Je to moje první antikoncepce v životě, takže nevím jestli je to normální, ale už jsem z toho vážně vykolejená a hlavně ta spotřeba :zed: Myslíte že si mám dojít k doktorovi nebo se tělo jen s tou antikoncepci vyrovnává?? Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
21.8.15 11:16

@PM94 ja bych ji minimalne zavolala a domluvila se zda se mam prijit ukazat jiste rada poradi nez abys tam rovnou letela ;)

• Citovat
  • Upravit
21.8.15 11:23

Ty nekojíš? Jinak takhle brzo po porodu bych se takhle dlouhého krvácení bála a už bych šupajdila k doktoru. Špinění by bylo celkem normální, každé tělo se s HA vyrovnává jinak, ale dvoutýdenní menstruace není normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
21.8.15 11:44

@Mar__tanka1983 Ne nekojim, sice se mi rozjela laktace. Kojila jsem bez týdne celé šestinedělí. Ale pak jsem měla žlučníkovou kolíku a malému přestalo mlíčko chutnat a přišla jsem o něj. No můj doktor ordinuje jen ve středy takže si tam ve středu zavolám a uvidím co mi řekne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama