Je tohle i váš typický týden ?

Anonymní
7.5.20 22:06

Je tohle i váš typický týden ?

Ahojte :*
Tak mě napadlo jak vypadá váš týden.. Mě připadá ten můj hrozný stereotyp a připadá mi že každý kolem žije mnohem zabavněji :D

:srdce: Po-pá : :srdce: jsem doma v 16:00 a pak jedno z toho: do fitka s kámoškou, někam ven s partnerem, domácí práce, válení doma, brigáda.

:srdce: Víkend: :srdce: výlet s partnerem, nebo sezení doma (film) nebo grilování na zahradě s rodinou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.5.20 22:19

Přes týden dopoledne vaření a domácí práce, odpoledne někam ven s dětmi (pokud není počasí, tak hraní s dětmi), večer večeře, koupání, uspání dětí. Víkend podobné, jen výlet nebo hraní i s partnerem nebo návštěva u rodiny. Ještě ti připadá tvůj týden až tak stereotypní? :mrgreen: s kamarády se scházím v rámci toho „ven“. Zatím mě to ale baví, s dětmi je i tak každý den jiný :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
12872
7.5.20 22:21

Co bych dala za takovyto tyden. Prijit z prace domu a venovat se jen sobe :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
7.5.20 22:24

U mě je každý den jiný, i co se týče pracovní náplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
7.5.20 22:28

Práce, škola, školka, občas nákup, úkoly, jít ven, pokud je hezky, občas návštěva, večeře, ukládání dětí a tak dál a tak dál. Nemám pocit, že bych se nudila. V zásadě mi ten stereotyp ani nevadí. Je to jenom na pár let, než děti odrostou…i když na ně nadávám, že zlobí, jsou bordeláři atd. tak si to užívám.
O víkendech výlety, resty z týdne, prádlo a úklid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44465
7.5.20 22:28
@omites píše:
Co bych dala za takovyto tyden. Prijit z prace domu a venovat se jen sobe :jazyk:

Viď. Posledních pár týdnů se můj život smrsknul na práci, domácí vyučování a domácnost :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
7.5.20 22:30
@Anonymní píše:
Tak mě napadlo jak vypadá váš týden.. Mě připadá ten můj hrozný stereotyp a připadá mi že každý kolem žije mnohem zabavněji :D

:srdce: Po-pá : :srdce: jsem doma v 16:00 a pak jedno z toho: do fitka s kámoškou, někam ven s partnerem, domácí práce, válení doma, brigáda.

:srdce: Víkend: :srdce: výlet s partnerem, nebo sezení doma (film) nebo grilování na zahradě s rodinou.

Jo, žiji zábavněji. Každý den je jiný. Jaký si to uděláš, takový to máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
7.5.20 22:51

A to si stěžuješ, nebo se chlubíš? :nevim: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6332
7.5.20 22:52

Přijdeš z práce už v 16h? Já přicházela nejdřív v 18h, spíš mnohem později. A o víkendech jsem často dělala přesčasy.
Nevím, na co si stěžuješ, však si volný čas můžeš zařídit, jak chceš, máš ho až až.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14806
7.5.20 23:18

No.. Mas se krasne..
Po-ne.. Rano vstanu, snidane, domaci vyuka, uvarit obed upect buchty k svacine, uklidit, vyvencit deti, uklidit, vyprat vyzehlit, vecere, uspat deti, večer pracovat.. A tak porad dokola.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7199
8.5.20 00:09

Týden? Kojím a přebaluju co tři hodiny. Ani nevím, co je za den :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15885
8.5.20 00:15
@Anonymní píše:

no sileny stereotyp. Reknu ti ten muj ano?

Rano vstanu k detem, udelam starsi snidani, maleho nakrmim, pak hasim uklid v kuchyni, pak zalevam balkon, pak delam obed, nastridacku se venuju mladsimu miminku i starsi dceri, podle toho kdo prave rve vic. Po obede ulozim starsi a kdyz usne i mimino, uklizim bordel, peru, vesim pradlo, zehlim… vecer delam veceri, nahanim starsi do postele, ctu pohadku, padam na hubu.

Obcas to prolozim nejakou prochazkou do supermarketu, kde nakoupim a cestou zpatky to vezmeme pres hriste.

KAZDY den vypada uplne stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16480
8.5.20 00:33
@Anonymní píše:

tak pokud ti to takto stačí a naplňuje tě to, proč ne ;) pokud s tím spokojená nejsi, tak máš zrovna teď nejvyšší čas, to změnit. Máš tolik volného času, jsi bezdětná, vždyť můžeš dělat cokoli, co tě napadne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5839
8.5.20 01:03

V 16 z práce! Mooooře volného času! Já chodívala v 18-19 ;-).

Až to půjde, doporučuju projíždět seznam kulturních/vzdělávacích/sportovních akcí a chodit pokaždé jinam. Nebudeš vědět, co dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
8.5.20 01:51

@Ba-stet :lol: :lol: Přesně tak. Teď nevím jestli se zakladatelka chlubí či si stěžuje. :lol:

Já dnes zjistila, že už je květen :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama