Je toto trombóza??

Anonymní
26.12.19 16:29

Je toto trombóza??

Od včerejška mě děsně bolí obě nohy v lýtkách. Nemůžu na ně ani doslapnout. V poslední době jsem nesportovala. Minulý týden jsem 8hodin cestovala. Četla jsem si něco o trombóze, ale to bych měla bolavpu jen jednu nohu, ne? Nohy mě pnou i v leže, nemohu moc doslapnout, hlavne do schodů. Mám s tím jet na pohotovost? V rodině máme bércové vředy i trombozu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2256
26.12.19 17:38

No já už bych byla na pohotovosti. Může to být nedostatek hořčíku, ale i mnohem horší věci, jako třeba ta trombóza. Neváhej a jeď, lepší zbytečně než pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
26.12.19 17:46

No trombóza to být může, ale podle mě to máš spíš namozeny :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
26.12.19 17:56

Ja to mivam na Vanoce pravidelne z nezvykleho rezimu, malo piti, stani u peceni, obalovani a smazeni. Ale dva roky po sobe jsem se bala. Zkoumala jsem i jestli to neni zanet zil, ale to by bylo horke. Myslim ze tromboza v obou nohach by byla fakt divna. Co zkusit nasadit Varixinal krem i kapsle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
26.12.19 20:41
@Anonymní píše:
Od včerejška mě děsně bolí obě nohy v lýtkách. Nemůžu na ně ani doslapnout. V poslední době jsem nesportovala. Minulý týden jsem 8hodin cestovala. Četla jsem si něco o trombóze, ale to bych měla bolavpu jen jednu nohu, ne? Nohy mě pnou i v leže, nemohu moc doslapnout, hlavne do schodů. Mám s tím jet na pohotovost? V rodině máme bércové vředy i trombozu.

No je zvláštní, že to máš na obou nohách :think: nemůžeš mít natažený svaly? Nedělala jsi nějaký pohyb na který nejsi zvyklá? Zkusila bych lýtka namazat gelem na žíly a stáhnout obinadlem. A na noc dát nohy na polštář. Mně to pomáhá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama