Ohňostroj ve Slaném - je hezký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sara1000
Kelišová 5589 příspěvků 01.01.19 09:26
Je tu nekdo ze Slaneho?Ohnostroj

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo ze Slaneho? Dnes se tam porada Novorocni ohnostroj a premyslime, ze bychom tam jeli misto toho prazskeho.Mene lidi atd…
Ma to smysl? Je hezky? Mysleno, abychom tam nedojeli, ohnostroj 2 minuty a jeli domu. Dekuji za postrehy.
Krasny Novy rok vsem :) :mavam:

Reakce:
Martanka92
Kecalka 324 příspěvků 01.01.19 09:34

Není špatný, na YouTube se dají najít videa starších. Odhalují ho na náměstí s hudbou.

Breberka123
Kecalka 181 příspěvků 01.01.19 11:43

@sara1000 Ve Slanym byl vždy krasnej, s tou hudbou je to pěkný, trvá tak 10 minut. Tak pak dej vědět pokud pojedete jestli se ti líbil.

sara1000
Kelišová 5589 příspěvků 01.01.19 11:59

Tak to vam moc dekuji za krasne recenze.Tak ja se s dcerkou tedy vydam a urcite napisi.
Ja tedy ohnistroje nemam rada.Ale dcerka touzi ho videt.
Jeste jednou dekuji

Luca82
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 01.01.19 14:02

Mame vzdycky pekny.
Bud muzete primo na namesti, tam je i hudebni doprovod k tomu, jen je tam hodne narváno.
Pro ty mene odvazne je mozne sledovat ho i od kauflandu. Tam je take pekne videt, jen nejste primo ,,u zdroje,,.

sara1000
Kelišová 5589 příspěvků 01.01.19 14:52

@Luca82
To by asi nevadilo.Spis resim parkovani.Pojedeme z Phy.Da se tam prosim v okoli v pohode zaparkovat?
U Kauflandu prrdpokladam,ze v pohode :lol:

Luca82
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 01.01.19 16:09
@sara1000 píše:
@Luca82
To by asi nevadilo.Spis resim parkovani.Pojedeme z Phy.Da se tam prosim v okoli v pohode zaparkovat?
U Kauflandu prrdpokladam,ze v pohode :lol:

Parkoviste u Kauflandu nebo u Penny. U Lidlu udelali závoru, tam se uz neda. Nebo v nejake ulici. Ale zkusila bych ta parkoviště.
Ale vsude byva strasne plno. Jezdi sem hodne lidi. Snad budete mit stesti. Drzim palce.

sara1000
Kelišová 5589 příspěvků 01.01.19 20:06

Tak jsme doma z vyletu.Musim rict,ze jsem s dcerkou byla nadsena.Ohnostroj vskutku nadherny.Plne namesti lidi,ale i tak jsme pohodlne videli a uzili si to..
Moc dekuji vsem za inspiraci.A zas pristi rok ve Slanem uz s celou rodinou :) :mavam:

Breberka123
Kecalka 181 příspěvků 01.01.19 21:49

@sara1000 Tak to jsem rada ze se vám to líbilo :palec: S parkováním nebyl problém?

sara1000
Kelišová 5589 příspěvků 02.01.19 08:32

@Breberka123
Mela jsem stesti.Cele okoli namesti policie logicky uzavrela.A vsude bylo plno aut.Ale zajela jsem hned do prvni ulicky,co jsem potkala a bylo tam jedno misto :lol: .
Ale auta teda stala vsude,kde se dalo.Predpokla­dam,ze i policie na tu chvili zavrela oci.Protoze ani ja jsem nedodrzela predpisy.V te ukicce se mohlo stat max.30min.A ja tam byla hodinu a v pohode.Hlavne,asi by ani nezjistili,kdy jsem parkovala :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >