Najde se tu někdo, kdo je v USA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuza17
Povídálka 34 příspěvků 30.12.18 15:19
Najde se tu někdo, kdo je v USA?

Zdravím všechny ženy, dívky, co žijí v USA. Prosím o pomoc. Už přes rok pracuji na svém snu, buduji svou značku kancelářských potřeb (pro ženy) a první výrobek je na světě - prodávám jej v USA. Bohužel bez recenzí nelze rozjet prodeje, bez prodejů nelze získat recenze (méně než 5% zákazníků dává recenze, takže s nízkými prodeji to znamená v podstatě nekonečné čekání), je to začarovaný kruh. Američani to mají vyřešené snadno, první recenze získají od rodiny a známých, já bohužel v USA vůbec nikoho neznám, prosím teda o pomoc touto cestou. Poslala bych Vám peníze na produkt, vy ho koupíte na prodejním portále a poté pošlete recenzi. Produkt si samozřejmě necháváte jako poděkování a navíc dostanete slevu na nákup na Amazonu (čehokoliv). Moc a moc Vás prosím dámy, co jste v USA, prosím pomozte. Dala jsem do toho projektu vše, finančně, ale i časově v tom mám víc než rok intenzivní práce a stojím bohužel na tom, že nemám recenze a zákazníci se bojí kupovat bez recenzí. Přitom měsíční poplatky se platí i bez prodejů a za reklamu už dávám poslední úspory, takže už mám opravdu šanci jen tak, že dostanu nějakou recenzi a lidi se přestanou bát a začnou trochu kupovat. Vidím, že produkt se líbí, klikají na něho, ale pak stránku opouštějí bez nákupu a jeden z hlavních důvodů asi budou ty chybějící recenze…Moc děkuji, pokud se mi ozvete. Zuzka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Meduňková
Stálice 79 příspěvků 30.12.18 15:40

Ahoj, žiju v ČR , ale mám v USA sestřenici, tak mi když tak napiš kontakt do zprávy.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21684 příspěvků 30.12.18 15:48

Co je kancelářská potřeba pro ženy? :think:

Meduňková
Stálice 79 příspěvků 30.12.18 15:51
@pikola píše:
Co je kancelářská potřeba pro ženy? :think:
..jo tak na to jsem se vlastně taky chtěla zeptat..
veria
Nadpozemská drbna 26054 příspěvků 30.12.18 15:57

Mám v USA kamaradku, napis.

hani28
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 30.12.18 15:57

Taky by me zajimalo, co je kancelarska potreba pro zeny. A proc se zamerujes na USA, kdyz je to tak slozite, a nikoho tam neznas? A jako vazne, budes posilat penize cizim lidem z emimima, a jak si osetris, ze penize fakt pouziji na ten produkt (a ze se to bude libit natolik, ze budou chtit dat pozitivni recenzi)? Proc neposlat vzorky? Na amazonu (a urcite i jinde) jde psat recenze i bez nakupu.

Susenkaa
Kecalka 122 příspěvků 30.12.18 16:07

No ja tu treba jsem, ale prosim te, posli odkaz co to vlastne je. Pak te treba doporucim. a jinak souhlasim s @hani28

Victoria1988
Kecalka 226 příspěvků 30.12.18 16:12

Taky mi můžeš poslat odkaz , ziji zde

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9942 příspěvků 30.12.18 17:22

Ziju v USA a pisu recenze docela casto, hlavne na Amazonu. Taky je pisu vymenou za vyrobky, je to tu docela bezne. O jake kancelarske potreby se jedna? Chapu, ze jsi trochu v nevyhode. Neni jednoddussi poslat ten vyrobek. Mozna bude stacit jen odkaz :think:

Lalelale
Kelišová 5302 příspěvků 30.12.18 17:31

@Zuza17 pokud nejsi nějaký podvodník co ty peníze pošle později až po nákupu a nakonec nepošle nic, tak jsi na nejlepší cestě stát se sama obětí podvodu. Půlka lidí ti ted napíše, at pošleš prachy, že tam mají příbuzné. Máš eshop, vytvoř slevový kód na nákup zdarma a ten zájemcům dej. Ale celé se mi to opravdu nezdá, co jsou kancelářské potřeby pro ženy? :D

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21684 příspěvků 30.12.18 17:54

@Lalelale vibrační sešívačka :mrgreen:

Meduňková
Stálice 79 příspěvků 30.12.18 17:54
@Lalelale píše:
@Zuza17 pokud nejsi nějaký podvodník co ty peníze pošle později až po nákupu a nakonec nepošle nic, tak jsi na nejlepší cestě stát se sama obětí podvodu. Půlka lidí ti ted napíše, at pošleš prachy, že tam mají příbuzné. Máš eshop, vytvoř slevový kód na nákup zdarma a ten zájemcům dej. Ale celé se mi to opravdu nezdá, co jsou kancelářské potřeby pro ženy? :D
..tak samozřejmě jsem to nemyslela tak, že ať pošle peníze mě, ale ze bych jí dala kontakt na mou pribuznou v USA , ať se už holky spolu domluví. .Přeci ten vyrobek nehodlá poslat do ČR , ale v USA. Jinak ten slevový kód dobrý nápad.
Lalelale
Kelišová 5302 příspěvků 30.12.18 17:58

@Meduňková neboj já nemyslela nikoho konkrétního tady a určitě ne tebe :mavam: Spíš že celý ten nápad je fakt neštastný (a trochu podezřelý)

@pikola ježiš :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9275 příspěvků 30.12.18 18:01
@pikola píše:
@Lalelale vibrační sešívačka :mrgreen:

Tak to se nedivím, že to nikdo nechce testovat… Když se představím, že by mi to při sešívání začlo vibrovat :? ;)

mingxiao
Povídálka 43 příspěvků 30.12.18 19:03

Ja jsem v USA, posli odkaz.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama