Pocity na začátku těhotenství

28.6.20 14:42

Je tu některá 9+4tt cca? :)

Ahoj holky je tu některá 9+4tt cca? Na začátku těhotenství? Nebo prvorodička? Jak se cítíte? Napadlo mě, že by jsem mohly mít takovou menší diskuzi v průběhu celého těhu, jak se cítíme atd..:D Byla bych ráda, kdyby byl někdo s kým bych mohla sdílet mé pocity a vyslechnout zase ty vaše :lol: Takové vzájemné podporování ❤ Takže moje otázka? Holky jak se cítíte, ohledně nevolnosti, popřípadě co vám pomáhá? :lol: Taky máte nervy a averzi na celý svět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.6.20 00:41

@prvnimama96 ahojky já jsem teda už 11+5 a zítra mě čeká genetika a první screening tak mám z toho maličko strach :( ale snad to vše bude v pořádku.
Jinak u mě nevolnost byla jen chvilku cca 10 minutě ráno a pak nic až tedy do včerejška kdy jsem byla 11+4 a zvracela jsem 6 krát jen za ráno ale dnes už zase nic takže jsem asi něco špatného snědla a prckovi to nesedlo, každopádně mám z 9+2 fotečku prvního ultrazvuku :blush: viz. Foto
Teď už náš drobečky vyrost a vypadá takhle viz. Druhé foto :blush:
A s těmi nervy ano :mrgreen: vadí mi teď to že se na mě někdo koukne :mrgreen: a nedej bože aby měl nějaké připomínky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
29.6.20 13:14

Ahoj, já jsem dnes 8+6. Naštěstí ještě žádnými nevolnostmi netrpím.. jediné co nesnesu je vůně syrového masa a chuť už upečeného :smile: První ultrazvuk už máme za sebou a 26.7 nás čeká 1.screening tak se těšíme.. bude tam moct i partner :heart:️ A pocity? Jsem šťastná a strašně vylekaná jak to všechno zvládneme :blush: Držím vám palce! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
29.6.20 13:42

Ahoj ;) ja jsem dnes 8+2 a nevolnosti mam šílené.
Ale to už jsem mela i při prvním těhotenství takže jsem s tím počítala.
Mě děsně vadí každý parfém co cítím :D a nervy mám totálně na pochodu, snad to brzy přejde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
29.6.20 13:43

Ahoj holky. Máme skupinu Porod Leden 2021 tak se k nám můžete přidat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 10:55

@Petulinka1999 No krásné fotky :srdce: Já byla u doktorky včera na krev a pro průkazku..O fotku jsem si řekla ale dr
zapoměla zadat tisk:,( :,( Naštěstí vše v pořádku, mám celkem nervy protože mám zdravotní problémy a za týden 1.screening a aby toho nebylo málo, včera opravdu první a dost velká hádka s přítelem, kdy jsem chytla opravdu záchvat pláče, ze nemůžeš skoro dýchat dokonce jsme řešily i rozchod :? Mám celkem strach jestli je mimi v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 10:57

@Anni2 To, že je vám dobře vám fakt závidím :lol:. Užívejte si to :) Také mě čeká první screening. Zítra jdu na krev tam kde mě ho budou dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 10:59

@Tonick19 Prosimtě,nemohu najít skupinku porod leden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 17:19

@prvnimama96 neboj se vše dopadne určitě v pořádku mě doktorka strašila už od začátku těhotenství že miminku něco muže být z 12% ze 100% protože mám cukrovku.
No a výsledky na 1 screeningu vyšly negativní takže miminko je úplně zdravé :blush: ne teda na 100% abych to nezakřikla ale ten test je prý na 90% spolehlivý :blush:
Takže se toho neboj a hlavně v klidu :blush: vím co to je bála sem se a měla sem nervy celý měsíc než sem tam šla ale nakonec vše dobře dopadlo :blush: budu vám a malému držet palečky :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
30.6.20 20:18

Já 8 +5. A závidím všem co je jim dobře. Já šílené nevolnosti, nedokážu vůbec fungovat, zvracim, unavená, vystresovana, a na vše sama ( zatím jsem to nikomu neřekla). :roll: doufám, že to brzy přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.6.20 23:11

@Anonymni88 Budeš sama i na mimi? Promiň za tuhle otázku ale u nás doma je tedka celek veselo tak mám myšlenky, že raci sama jak snášet některý věci.. Taky sem totálně v depce a tak trochu Vlk samotář..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.6.20 23:14

@Petulinka1999 Moc děkuji.. To samé přeji i vám a všem, kdo je na tom teďka stejně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.7.20 17:42

@prvnimama ano, budu sama. On se vyjádřil hned na začátku. Já se rozhodla bojovat. Zatím jsem to nikomu neřekla (rodině a kamarádkám) tak to nějak zvládám sama ale je to hrozné, hlavně psychicky. Pořád je mi zle, nevím na co se už vymlouvat, že nikam nechci chodít. :? Jsem z toho celá taková na nic. Klidně můžeme napsat zprávu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
1.7.20 18:15

@prvnimama96
POROD 1/2021: Lednová miminka. Nevím jestli jde někak pozvat do skupiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
1.7.20 18:20

Ahoj :mavam: Přiznám se, že jsem svůj příběh už napsala do jiné skupiny, ale tohle je tématicky tak hezké :D Dnes jsou to přesně dva týdny, kdy jsem zjistila, že jsem poprvé těhotná. Podle těhotenské kalkuačky 6 týdnů, podle ultrazvuku 7plus3. Celou dobu se nic, až na občasné dloubání v podbřišku nedělo, ale včera pozdě večer jsem zjistila, že trochu krvácim i s kusem sliznice. Strašně mě to vyděsilo, nicméně to celé postupem času přecházelo v hnědé špinění a dnes dopolede už v pořádku. Zrovna na dnešek vyšel první ultrazvuk a paní doktorka mi oznámila, že srdeční akci sice vidí, ale má pocit, že jí nevidí tam, kde by se srdce mělo nacházet, ale úplně jinde. Že se všechno může ještě upravit, ale v tuto chvíli to nevypadá úplně skvěle. Pozvala si mě za týden, jak se to bude vyvíjet a já se teď snažím myslet nějakým způsobem pozitivně. :zed: Všem přeji klidné a krásně těhotenství a co nejméně starostí! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama