Hlen před porodem

Anonymní
27.6.20 17:23

Porod hlen

Ahoj chci se zeptat mám 2 týdny do termínu a zajímalo by mě jestli jste to tak měly nebo máte také „když jdu čůrat“ tak po utreni je to husté průsvitné nevím jak zprávě to nazvat (hlen) může to být náznak blížícího porodu nebo něco jiné? Mám stím zajít k doktorovi nebo nechat tak děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
27.6.20 17:50

Může ti odcházet hlenova zátka.. K doktorovi s tím není třeba chodit, porod může být dnes nebo třeba až za ty 2 týdny, uvidíš sama :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
27.6.20 18:09

Jj, taky to tak mám zhruba od 36 TT, zítra termín porodu a stejně se nic neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6899
27.6.20 22:06

Možná to je hlenová zátka, možná jen běžný výtok. Nemusí to nic znamenat, tělo se už pomalu chystá a kdy to přijde, to nikdo neví. Někomu odejde hlenová zátka těsně před porodem, někomu měsíc. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 23:18

Tak jste to napsala dobře v 9 mi praskla voda bez bolesti predchvili mi pichli injekci na spuštění těch bolesti tak sem celá v strachu @Beckyttine5

• Nahlásit
  • Citovat
4443
27.6.20 23:33

Jeee tak drzim palce ať jde vše hladce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
28.6.20 00:37

Jako injekci na vyvolání kontrakci? Tak držím palce, ať vše proběhne rychle a hladce.. Mně při druhém porodu voda sama pořád nepraskala, takze jsi v lepší situaci :blush:
Jestli mohu poradit, tak strach a obavy si nepripoustet, naopak, těšit se na miminko a užívat si každý okamžik, kdy se rodí a klube na svět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
9.7.20 11:29

Hlen s příměsí krve

Ahoj holky, prosím o zkušenosti. Ráno ze mě odešel hodně hustý nahnědlý hlen s příměsí krve. Mám několik dní po termínu. Počítám, že mi asi odchází hlenová zátka, ale spíš mě tam znervoznila trocha té krve. Máte s tím někdo prosím zkušenost? Moc děkuji za odpovědi, K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6899
9.7.20 11:39

Trocha krve v hlenu je normální. Taky jsem mívala nitky krve. Třeba už to nebude dlouho trvat a spustí se porod. Drž se! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama