Jeden aft za druhým

31440
20.6.21 08:30

Jeden aft za druhým

Holky, co s častými afty? Už mě z toho asi fakt jebne. Mám pokoj max 2 týdny, sotva se zahojí jeden, hned se udělá další :roll: začla jsem užívat Bkomplex, to mi doporučil zubař, ale jinak fakt nevím z čeho to mám. Na netu jsem četla, že pokud jsou časté, tak zajít k doktorovi. Má někdo zkušenost? :roll: na velkých odběrech jsem byla nedávno a obávám se, že to bude svaleno na stres. Zítra mám důležitou schůzku a šišlám jak pako :roll: Mažu Mundisal gelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8022
20.6.21 08:34

Hele vitaminy a probiotika no…a vyplachnout necim lihovym, sice se po. ale rychlejs to zmizne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31440
20.6.21 08:36
@Tarjei píše:
Hele vitaminy a probiotika no…a vyplachnout necim lihovym, sice se po. ale rychlejs to zmizne.

Lihovým :roll: alpou? To nedám, já chcípám i u toho gelu. Mám ho na špičce jazyku a je dost velkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58684
20.6.21 08:43

Máš šalvěj a řepík? Udělat hodně silný odvar a vyplachovat. Nebo Florsalmin.
Prevenci ty béčka. Možná se zeptat v lékárně?
:hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58684
20.6.21 08:44

Jo a ještě propolis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
20.6.21 08:45

Já teď měla aftu plnou pusu a zabral mi tea tree olej. A synovi na nestovice v puse zabral Alocair gel na afty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
20.6.21 08:47

Nedostatek B vitamínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
20.6.21 08:47

Nemůže to být reakce na potravinu? Roky jsem trpěla na afty a až za dlouhou dobu jsem zjistila spouštěče, mj. tepelně neupravené vlašské ořechy. Zubařka mi radila vyplachovat buď Tantum Verde nebo Listerine. Zkoušela jsem i konopnou tinkturu, ale efekt téměř žádný u všech přípravků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2197
20.6.21 08:48

Kdysi mi pomohl Multitabs herboral, ale mam obavy ze uz se neprodava. Jinak opravdu B a posilit imunitu. Zkusila bych i homeopatika, v nekterych lekarmach ohledne nich slusne poradi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31440
20.6.21 08:50

Holky díky, zajdu si do lékárny pro něco silnějšího. A jak budu u doktorky, tak se poptám. Béčko beru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22825
20.6.21 09:00
@holka_z_hor píše:
Holky, co s častými afty? Už mě z toho asi fakt jebne. Mám pokoj max 2 týdny, sotva se zahojí jeden, hned se udělá další :roll: začla jsem užívat Bkomplex, to mi doporučil zubař, ale jinak fakt nevím z čeho to mám. Na netu jsem četla, že pokud jsou časté, tak zajít k doktorovi. Má někdo zkušenost? :roll: na velkých odběrech jsem byla nedávno a obávám se, že to bude svaleno na stres. Zítra mám důležitou schůzku a šišlám jak pako :roll: Mažu Mundisal gelem.
Šťáva ze zavařených borůvek je na afty TOP.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
20.6.21 09:02
@JancaS84 píše:
Nedostatek B vitamínu.

Souhlas. Mě pomohl bcomplex a od te doby klid naštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 09:13

U nas v rodině se takto příbuzné zacala projevovat alergie na lepek, u dr potvrzeno, po vysazení lepku ma klid.

• Citovat
  • Nahlásit
17611
20.6.21 09:28

Mně pomáhá Parodontax ústní voda, taková červená a změna zubní pasty. Můžu jen Lacalut, stahuje a ty afty pak míň bolí.
A pořád čistit zuby, po každém jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31440
20.6.21 09:44

A zvětšují se vám někomu ty afty? Než se to zlepší? Mě se vždycky jakoby ta bílá část rozplizne do stran.. je to humus. A zarudlou mám taky velkou část kolem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat