Tuhnuti levé strany těla, ale neurologicky ok, vaše zkušenost?

Anonymní
19.6.21 22:31

Tuhnuti levé strany těla, ale neurologicky ok, vaše zkušenost?

Ahoj už tři měsíce trpím téměř každý den někdy obden mi tuhne levá tvář nebo bolí strašně levý spánek až dozadu do hlavy, občas mam pocit, že se mi i hůř mluví, a někdy se k tomu přidá menší citlivost leve ruky či nohy celkově mi hodně odumírají ruce i nohy na obou stranách, když mi to začalo podstoupila jsem asi měsíční kolečko vyšetření CT, MR, EEG, EP atd.. vše ok i protilátky na boreliozu negativní. Byla jsem i na hematologii tam me bylo doporučeno, že mam přidat vice minerálů a Béček a mam trochu menší červeny krvinky jinak ok.. Přiznávám, že posledni dva roky jsem měla hodně psychicky i fyzicky náročné dvě děti hned po sobě jedno mělo zdravotní problémy, těhotenství mi dalo zabrat (měla jsem tachykardii) a ted už rok v kuse kojím a do toho jsem asi 3/4 roku z toho držela kvuli synovi bezmléčnou dietu a než mi začalo byt zle dost to flákala s doplněním vapniku v tabletach :roll: ale podle krve ho kam dostatek tak nevím :roll: Chci jen vědět zda nema někdo obdobnou zkušenost? Nebo jestli to třeba může byt i tetanie, ale to by mi asi doktoři řekli? Nebo z vyčerpání? Co vám třeba pomohlo za vitaminy, homeopatiky cokoliv..beru cokoliv jen už fakt chci, aby mi bylo dobře :( :roll: Diky za každý příspěvek :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.6.21 22:38

Nemohla by to být roztroušená skleróza? Pokud už jí vyšetření vyvrátila, tak možná něco od páteře. Nějaký skříplý nerv. Poté mě ještě napadla psychosomatická příčina.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 22:46
@Anonymní píše:
Nemohla by to být roztroušená skleróza? Pokud už jí vyšetření vyvrátila, tak možná něco od páteře. Nějaký skříplý nerv. Poté mě ještě napadla psychosomatická příčina.
Četla jsem právě, že ta se určuje na magnetické rezonanci a EPP a oboji mam v pořadku, právě doktor na neurologii mi řekl, že neurologicly jsem v pořádku :nevim: Na rehabilitace ze zády chodím a tam mi řekli, že od páteře to byt nemuze ikdyz na neuro mi právě doktor řekl, že může byt, každopadně cvičím poctivě a žádne zlepšeni tam neni :,( A psychika jako byla jsem dost ve stresu, ale spis vyčerpaná a že by se mi to nějak lepšilo či horšilo v závislosti na stres jsem si nevšimla :think:
  • Citovat
  • Nahlásit
499
19.6.21 22:57
@Anonymní píše: Četla jsem právě, že ta se určuje na magnetické rezonanci a EPP a oboji mam v pořadku, právě doktor na neurologii mi řekl, že neurologicly jsem v pořádku :nevim: Na rehabilitace ze zády chodím a tam mi řekli, že od páteře to byt nemuze ikdyz na neuro mi právě doktor řekl, že může byt, každopadně cvičím poctivě a žádne zlepšeni tam neni :,( A psychika jako byla jsem dost ve stresu, ale spis vyčerpaná a že by se mi to nějak lepšilo či horšilo v závislosti na stres jsem si nevšimla :think:

Tak já jsem to měla podobně v začátku právě boreliozy a zároveň brnění a taky celá levá strana těla. Co se týká testů nejsou všechny stejné, jestli Ti dělali třeba jen ELISU nebo WB. To je docela rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
20.6.21 07:21

Parkinson?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 07:43

@kemeny13 a jaký je teda pořadny vyšetřeni mně to dělala normalne obvodni, takže asi nic extra..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 07:44

@Semtex tohle by melo být taky videt na magneticke rezonanci nebo EEG :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 07:45

@Semtex a to mam vše právě vyšetřené a v pořadku :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
6176
20.6.21 07:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
20.6.21 10:19
@Anonymní píše:
@kemeny13 a jaký je teda pořadny vyšetřeni mně to dělala normalne obvodni, takže asi nic extra..

Tak mně se to neprojevilo v odběru krve vůbec, ale až z lumbálky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4099
20.6.21 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj už tři měsíce trpím téměř každý den někdy obden mi tuhne levá tvář nebo bolí strašně levý spánek až dozadu do hlavy, občas mam pocit, že se mi i hůř mluví, a někdy se k tomu přidá menší citlivost leve ruky či nohy celkově mi hodně odumírají ruce i nohy na obou stranách, když mi to začalo podstoupila jsem asi měsíční kolečko vyšetření CT, MR, EEG, EP atd.. vše ok i protilátky na boreliozu negativní. Byla jsem i na hematologii tam me bylo doporučeno, že mam přidat vice minerálů a Béček a mam trochu menší červeny krvinky jinak ok.. Přiznávám, že posledni dva roky jsem měla hodně psychicky i fyzicky náročné dvě děti hned po sobě jedno mělo zdravotní problémy, těhotenství mi dalo zabrat (měla jsem tachykardii) a ted už rok v kuse kojím a do toho jsem asi 3/4 roku z toho držela kvuli synovi bezmléčnou dietu a než mi začalo byt zle dost to flákala s doplněním vapniku v tabletach :roll: ale podle krve ho kam dostatek tak nevím :roll: Chci jen vědět zda nema někdo obdobnou zkušenost? Nebo jestli to třeba může byt i tetanie, ale to by mi asi doktoři řekli? Nebo z vyčerpání? Co vám třeba pomohlo za vitaminy, homeopatiky cokoliv..beru cokoliv jen už fakt chci, aby mi bylo dobře :( :roll: Diky za každý příspěvek :srdce:

Ahoj, nemám sice úplně stejné problémy, jako ty, ale mám taky spousty neurologických problémů a taky mi na neurologii, ani v odběrech nic nenašli. Mně tuhnou nohy, že někdy skoro nemůžu chodit, nebo se šourám pomaleji, než důchodce. Mám v nohou slabosti a třesou se mi někdy ruce. Prý to mám z psychiky. Jinak když jsem měla panickou poruchu, tak jsem ztuhla celá a dostala jsem křeče. Na lumbální punkci jsi asi nebyla? Pokud je opravdu vše vyloučené, tak je možné, že je to psychosomatika. Držím moc palce, ať se ti povede problém rozlousknout a je ti lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4366
20.6.21 16:46

Já tohle měla v rámci panické poruchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu