Jedna injekce Sayany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Isiska
Kecalka 195 příspěvků 03.10.14 09:04
Jedna injekce Sayany

Dobré ráno maminky,
máme druhé dítě a po šestinedělí mi doktor nabídl injekci Sayana, řekl mi všechna rizika (cca rok neplodnoati) a i to že nemusí sednout. Neměla jsem s ní žádný problém, jen jsem hodně přibrala, tak jsem se po té 1 injekci rozhodla s touto antikoncepcí skončit.
A teď se chci zeptat, za jak dlouho jste případně otěhotněly. Chci to vědět z důvodu, že jsem po dvou SC a chci dát tělu ty dva roky klidu kvůli jizvě, tak jestli se mám jistit ještě jinou antikoncepcí nebo kondomem… Děkuji za info..

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.10.14 09:06

@Isiska jasně, že se musíš jistit. Ona se ta injekce dává tuším co 3 měsíce, ale první 2 nebo 3 mají být dříve po sobě. Teprve pak jsi chráněná.

Isiska
Kecalka 195 příspěvků 03.10.14 09:22
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >