Problém s HA?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teknou
Stálice 78 příspěvků 29.09.14 17:45
Problém s HA?

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, když beru pomalu 2 měsíce HA a je mi 16 let a udělali se mi modré čáry na vnitřních stehnech, jestli to může být z HA? Mamka mi říkala, že to mám vysaditže nechce aby jsem měla něco jako trmobozu, ale nevím jestli mě jen děsí, nebo to je fakt vážný. Nic takové nemoce v rodině nemáme, jen babička měla mozkovou příhodu, ale tý je pomalu osmdesát. Obrázek se pokusím přidat. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 17:53

@Teknou nech si vysetrit krev na krevni mutace, kuvli srazlivosti..moje dcera treba mela trombozu uz v 17 letech…ona to neni zadna prdel…ja bych ti rekla, neber to..,jde to resit i jinak.
 http://ona.idnes.cz/…lecnost.aspx?…

Teknou
Stálice 78 příspěvků 29.09.14 18:00
@KackaDoup píše:
@Teknou nech si vysetrit krev na krevni mutace, kuvli srazlivosti..moje dcera treba mela trombozu uz v 17 letech…ona to neni zadna prdel…ja bych ti rekla, neber to..,jde to resit i jinak.
http://ona.idnes.cz/…lecnost.aspx?…

Takže t mám přestat brát? Já jen že jsemna intru a nemám jak se dostavit ke svému doktorovi, tak nevm co dělat. Jsem hrozně vystrašená…

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 18:04

@Teknou tak zase hned uplne neplas…nevime co se ti deje, a ani ja te nevidim…beres antikoncepci na upravu cyklu :roll: nebo kvuli sexu?

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 18:04

Jo vlastne dyt je tu fotka :oops: omlouvam se

Teknou
Stálice 78 příspěvků 29.09.14 18:06
@KackaDoup píše:
Jo vlastne dyt je tu fotka :oops: omlouvam se

V pohodě, no mě jen z toho fakt blbě. Když j áse bojím, že to může být tromboza, takže jako mě bolí hlava, píchá mi u kotníku apod.ale to mám z toho, že na to myslím asi. No kvůli oboje, měla jsem ji dost nepravidelnou a taky i kvůli styku.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 18:09

@Teknou no o tom ze s ebere na upravu si myslim svoje :roll: viz clanek…sex chapu, na kluky neni spoleh, nevychovavame je k tomu, jsou zvykli ze si to holka osetri, ze se tim nici nevyvibute telo, to je moc nezajima…hele, potrebujes si zajit k dr.na intru nemate nikoho? nemate skolniho lekare? jen na konzultaci, co na to rika.

Teknou
Stálice 78 příspěvků 29.09.14 18:12
Za
@KackaDoup píše:
@Teknou no o tom ze s ebere na upravu si myslim svoje :roll: viz clanek…sex chapu, na kluky neni spoleh, nevychovavame je k tomu, jsou zvykli ze si to holka osetri, ze se tim nici nevyvibute telo, to je moc nezajima…hele, potrebujes si zajit k dr.na intru nemate nikoho? nemate skolniho lekare? jen na konzultaci, co na to rika.

Máme a za ním jsem byla nejdřív. Nic mi neřekl, prý kdyby se to zhoršovalo, že mi když tak zavolají fakt doktora, takže nic mi neřekli. Jáprsě, mám jen dvě modrý čáry, začíná to utřísel a konči nad kolenem, A na vnitřním stehně. Obou. Nevím no.

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 18:17

@Teknou reknu ti to takhle, mam dve dcery uz ve veku, kdy muzou mit sex a obe jsou vychovavany v tom, aby v zivote svinstvo jako je hormonalni antikoncepce nebrali.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 18:19

@Teknou :roll: nechapu ze ti doktor nic neerekl a ani nevysvetlil poradne… :zed: ze ti zavolaji jakeho doktora? odbornika nebo jak to myslel?

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 18:19
@merde píše:
@Teknou reknu ti to takhle, mam dve dcery uz ve veku, kdy muzou mit sex a obe jsou vychovavany v tom, aby v zivote svinstvo jako je hormonalni antikoncepce nebrali.
:potlesk: :palec:
Teknou
Stálice 78 příspěvků 29.09.14 18:20
@merde píše:

Já jsem taky měla na to svůj názor, jenže se mi stalo, že jsme kvůli své nepravidelné menstruaci panikařila, že jsme v tom, i když jsme se chránili jinak než HA, tak jsem na to přistoupila, ale sama vím, že je to pro tělo svinstvo a že vlastně samo utlomovat přirozenou men. a zase vyvoválvat umělou není zrovna dobrý.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 18:21

@Teknou ne neni, hlavne proto ze tvoje reprodukcni organy jeste neukoncily vyvoj, a jista nepravidlenost je v tomtto veku naprosto normalni…

Teknou
Stálice 78 příspěvků 29.09.14 18:22
@KackaDoup píše:
@Teknou :roll: nechapu ze ti doktor nic neerekl a ani nevysvetlil poradne… :zed: ze ti zavolaji jakeho doktora? odbornika nebo jak to myslel?

No ono to prostě takhle chodí. Prostě nezájem. o nějakého opravdového dokotra, který mi opravdu poradí, jenže já nevím co mám dělat. Kamarádky moc nemám. Rodiče jsou daleko a přítel. No kašle na mě. Takže jsme v tom sama a nevím co dělat.

Teknou
Stálice 78 příspěvků 29.09.14 18:23
@KackaDoup píše:
@Teknou ne neni, hlavne proto ze tvoje reprodukcni organy jeste neukoncily vyvoj, a jista nepravidlenost je v tomtto veku naprosto normalni…

Na to jsem přišla taky. A asi vím, proč říkají maminky, není kam spěchat. Přišla jsme na to.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >