Jedná se o hemeroid?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Reakce:
Ale jinak ano, vnější hemeroid je nejpravděpodobnější vysvětlení.
Kup si v lékárně nějaký diosimin s hesperidinem a užívej podle protokolu uvedeném v příbalovém letáku (prvních pár týdnů velkédávky, pak udržovací).
Jsou to jen bioflavonidy z citrusové kůry - a kromě kvality cév pomáhají i s krevními cukry a tuky, určitě stojí za to je užívat.
Plus sáhni po faktu masti a nebo proctoglyvenolu na to svědění.
Zároveň je potřeba jíst víc vlákniny a více se hýbat - zejména pokud máš sedavé zaměstnání, tak je potřeba si dělat přestávky tak po 90 minutách a na chviličku se projít a třeba udělat pár dřepů nebo tak něco - sníží to překvení rekta a nárůst dalších hemeroidů.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- Nahlásit
Další podobná témata podle názvu
- Co je zapotřebí k žití v rámci EU na jeden rok/cizina
- Krvácení jen jeden den mimo menstruaci
- Jeden test pozitivní a jeden negativní. Test Clearblue
- Hemeroidy a detralex
- Dvě cyklosedačky na jedno kolo
- Těhotenský test jeden den // druhý den negativní
- Menstruace jen jeden den
- Vnější hemeroidy po porodu
U konečníku jsem našla malý červený váček. Nezaznamenala jsem krvácení a další z příznaků taky ne. Jediné svědění. Může se teda jednat o hemeroid nebo o něco jiného?