Detralex a krev

Anonymní
30.12.19 13:47

Detralex a krev

Dobrý den zajima mě na co přesně je detralex a kdy popř. zabere na hemeroidy? A co s nima vlastně udělá? To zmizej úplně nebo? :nevim:

A jak vypadá krev z hemeroidu?
Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15997
30.12.19 13:51

Detralex zabrání vzniku dalších a může ulevit tlaku, ale ty stávající nevyřeší. Na to potřebuješ zákrok - spíš laser, než klasickou chirurgii - výrazně kratší dobu se to hojí. Čím dřív se k tomu odhodláš, tím kratší dobu budeš trpět.

Krev z hemeroidů je jasně červená a neměl by jí být záplava.

Jinak potřebuješ primárně jíst víc vlákniny, víc pít, méně sedět a více cvičit tak, aby zadek nebyl překrvený a zvážit stoličku na záchod.

https://www.vitalia.cz/…ha-ve-drepu/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 13:57

@Ou moc děkuji za odpověď :kytka: takže tyhle co mám to nevyléčí? Achjo občas krvací světlou krvi a je jí úplně maličko že kdybych nekoukala pozorně tak to ani nevidím a je něco co můžu ještě popř. dokoupit a používat aby už nekrvacely ani takhle maličko?

• Citovat
  • Nahlásit
21.1.20 09:16

Zkušenost s Detralexem mám. Brala jsem ho právě na problémy s hemoroidy. Je to asi rok nazpátek a od té doby mám pokoj. Zatáhly se a zklidnily. Víc si teď hlídám hygienu po wc, stravu atd. A věřím, že to bude ok.
A pokud jde o hemoroidy, ty má každý, jen ty problémy s nimi (pálení, svědění, krev ve stolici), tedy onemocnění už jen někdo ;-) Mně to tehdy začalo taky dost „nevinně“, občas jen svědění. Vystrašila mě až krev po stolici a v tu chvíli šla k doktorovi. A dobře jsem udělala. Fakt mám od té doby klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
24.2.20 13:34

@lucinka2323
Mohu se zeptat u jakého Dr jsi byla? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...