Jednodenní krvácení v 7 týdnu

Anonymní
12.4.21 07:25

Jednodenní krvácení v 7 týdnu

Zdravím všechny,
Dnes jsem 7+1 a včera jsem začala krvácení, ale jinak nárazově jako bych se počůrala na pár sekund, myslela jsme si že je konec, ale od té doby vůbec nic. Volala jsem na gyndu, ale řekli mi, ze se to muže stát a mám počkat na kontrolu. Mate s tím nějaký zkušenosti? Jsem nervózní a bojím se.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.4.21 07:36

Resila jsem nedavno neco podobneho.
My jsme se nakonec rozhodli jet na pohotovost a jsem moc rada. Sve doktorce jsem se nedovolala a zaclo to den po kontrole tzn. do te dalsi bylo stejne moc dlouho. Doktorka na pohotovosti me uklidnila, ze s mimcem je vse v poradku. Nedovedu si predstavit, ze az do dalsi kontroly premyslim, jestli tam vubec jeste je. Takze pokud nekdo vaha, urcite bych jela.

PS u me to bylo ale dost a neprestavalo to

• Citovat
  • Nahlásit
63619
12.4.21 08:34

Neuděláš nic.. Stává se a má to milion příčin. Hlavně klid, pokud je vše ok, tak to tak i zůstane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
12.4.21 08:48

Jako jasne cervenou krvi? Nebyla jsi pred tim na gynde, ze by ti delala ster na cytologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3418
12.4.21 10:28
@Melodie91 píše:
Jako jasne cervenou krvi? Nebyla jsi pred tim na gynde, ze by ti delala ster na cytologii?

V tehotenstvi se citologie nedela. Nikdo nebude dloubat do cipku… jinak pro zakladatelku.. pro me jakekoliv spineni znamenalo konec, mohla to byl ale jen praskla zilka, maly hematom, prekrvany podrazdeny cipek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
12.4.21 11:49

Zakrvácela jsem jednorázově červeně v cca 6tt - bylo to z čípku. Pak jsem měla chvíli pokoj, od cca 20tt jednou za dva až tři týdny opět jednorázově světle červená či růžová - opět z čípku. Čípek zavřený, miminko prospívá. Někdy to doopravdy nemusí nic znamenat. Nicméně moje instrukce od lékaře jsou že s červeným zakrvácením přijet vždycky, pokud je to růžová nebo hnědá, pár hodin vyčkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
12.4.21 14:01
@hospodki píše:
V tehotenstvi se citologie nedela. Nikdo nebude dloubat do cipku… jinak pro zakladatelku.. pro me jakekoliv spineni znamenalo konec, mohla to byl ale jen praskla zilka, maly hematom, prekrvany podrazdeny cipek :nevim:

Tak to teda moji doktorce asi zapomneli rict :nevim:, ale spis bych teda rekla, ze cytologie se na zacatku tehotenstvi dela bezne, zmeny na cipku jsou, rekla bych, docela dulezite… ale o tom tahle diskize neni… ja jsem spinila prave po cytologii a pak po hematomu, tehotenstvi bylo v poradku a dopadlo dobre, ale nikdy jsem nekrvacela cervenou krvi..preji zakladatelko, at je vse ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
12.4.21 14:10

Ja teda jen zaspinila, zadne krvaceni, okolo 8. tydne a jeli jsme na pohotovost. Vse bylo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:13

To jsem já zakladatelka, omlouvám se ze píší anonymně ale je to pro mě hodně citlivé téma, no dnes už nic pouze občas špiním (tmavě hnědé) bylo to pouze včera z niceho nic prudce ne moc a ne málo (kalhotky jsem mohla vyhodit) velmi zvláštní..

• Citovat
  • Nahlásit
3418
12.4.21 14:18
@Melodie91 zajímavý. Me teda ze 3 doktoru co jsme měla v tehotenstvich ani jedenácté čípek nesahal a cytologii řešili až po těhotenství aby se v tom nerypali. Ale já chodím na kontroly pravidelně a tuk tuk neresim jinak žádné problémy.
@Anonymní píše:
To jsem já zakladatelka, omlouvám se ze píší anonymně ale je to pro mě hodně citlivé téma, no dnes už nic pouze občas špiním (tmavě hnědé) bylo to pouze včera z niceho nic prudce ne moc a ne málo (kalhotky jsem mohla vyhodit) velmi zvláštní..

Mohl byt malý hematom a prasklo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
12.4.21 14:19
@Anonymní píše:

Priste byt tebou jedu na pohotovost… lepsi jet nekolikrat a zbytecne nez nejezdit s vycitat si to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:31

Já jsem nejela jelikož je mi něco přes dvacet jsem z toho všeho vykoukaná a nevím co dělat, přece jen si říkám pokud příroda bude chtít at to zůstane kde má, tak s tím nic nehne. Na kontrolu jdu v pátek..

• Citovat
  • Nahlásit
49
12.4.21 18:35

Zakladatelko, taky jsem asi v sedmém týdnů krvácela (červená) a nakonec to bylo v pořádku. Jsem teď 18tt a od toho jednoho případu už se to neopakovalo. Nasadila jsem ale klidový režim. Do té doby jsem sportovala
pak už raději jen procházky. Držím pěsti ať to dobře dopadne.
@hospodki taky mi dělali cytologii na začátku těhotenství. Chodím pravidelně, ale prostě to zrovna vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
12.4.21 18:53

@hospodki Zrovna minulý týden jsem řešila cytologii s doktorkou. Pokud byla více než 6 měsíců před otěhotněním, tak by se měla podle ní udělat i v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3418
12.4.21 19:42
@Sněhurka18 píše:
@hospodki Zrovna minulý týden jsem řešila cytologii s doktorkou. Pokud byla více než 6 měsíců před otěhotněním, tak by se měla podle ní udělat i v těhotenství.

Pro me je tohle fakt novinka, je možný, ze jsem se zrovna trefila tehotenstvim do dobrého mezicasu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat