Pohlaví - nevidíte nahodou

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.4.21 11:07

Pohlaví nevidíte nahodou❤️

Ahoj holky..směřuji dotaz na zkušené maminky. Poznáte, zda to bude holcicka nebo kluk? 10+5.
Asi je brzo a nic ještě nejde vidět co? Samozřejmě chci aby bylo mimco hlavně zdravé, ale myslim, že každá mamča je napjatá co nosí v bříšku :srdce:
Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1050
11.4.21 11:07

Pohlavime nevidime nahodou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12439
11.4.21 11:08

Ani zkušená maminka nemůže vidět pohlaví u plodu starého 11 týdnů, když i doktor, který na to 6 let studuje, ho vidět nemůže. Pohlaví se dá určitě nejdříve ve 13.tt a i tehdy jen podle sklonu pohlavního pahorku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16079
11.4.21 11:10

Jelikoz byva pohlavi videt kolem 16tt tak nevidíme nic ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
11.4.21 11:10
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26397
11.4.21 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky..směřuji dotaz na zkušené maminky. Poznáte, zda to bude holcicka nebo kluk? 10+5.
Asi je brzo a nic ještě nejde vidět co? Samozřejmě chci aby bylo mimco hlavně zdravé, ale myslim, že každá mamča je napjatá co nosí v bříšku :srdce:
Děkuji moc :srdce:

Já bych řekla, že je to holka…
nebo kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
11.4.21 11:12

Omg…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
11.4.21 11:16

Tak na to je asi celkem brzo mě potvrdili kluka ve 13 tt na 70 % a ve 20 tt na 100%opravdu klucik 🤩takže si musíš ještě počkat.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
11.4.21 11:18

První „odhad“, když bude plod dobře natočený ti podle pohlavního hrbolku možná řeknou na 1. screeningu kolem 13tt. Teď to opravdu nikdo neuvidí ani kdyby měl bůhví jaký utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
11.4.21 11:19
@Misasisi píše:
Tak na to je asi celkem brzo mě potvrdili kluka ve 13 tt na 70 % a ve 20 tt na 100%opravdu klucik 🤩takže si musíš ještě počkat.. 😊

Mně ve 13tt také na genetice řekli spíše holčička, ale dr. se do toho vůbec nechtělo, několikrát mě upozornila, že SPÍŠE, ale s JISTOTOU rozhodně ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
11.4.21 11:22

Tyhle ty dotazy se tady pořád objevují v obrovském množství a já prostě nedokážu pochopit proč. Proč chcete tak strašně nutně vědět pohlaví snad od prvního ultrazvuku? Čím je to přínosné? Co to ovlivní? To nedokážete pár týdnů počkat?
Tohle není nic proti zakladatelce téhle diskuze, ale spíš na takovéhle zvědavé ženské obecně.
Osobně tohle prostě nepochopím, jsem těhotná, raduju se, že čekám zdravé dítě a víc mě až tak nezajímá. Já si na pohlaví počkala pokaždé až po druhém screeningu s tím, že teď u druhého jsem se dozvěděla pohlaví až nějaký 26. týden. Lidi se ptají ale co, řeknu že nevím a počkám si.
Nechápu proč je to tak strašně populární nahánět na emiminu a podobných stránkách ženské s dotazem „vidíte pohlaví?“ a dají tady fotku, kde není vidět vůbec nic. Z tvaru hlavy fakt nejde vidět pohlaví. I zkušení lékaři mají často problém poznat co to je a to dělají ty ultrazvuky xkrát týdně a to to vidí přímo na obrazovce, můžou si to přiblížit a změnit úhel pohledu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
11.4.21 11:22

Takto brzo ti to neřekne nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
11.4.21 11:25
@LilyJane píše:
Tyhle ty dotazy se tady pořád objevují v obrovském množství a já prostě nedokážu pochopit proč. Proč chcete tak strašně nutně vědět pohlaví snad od prvního ultrazvuku? Čím je to přínosné? Co to ovlivní? To nedokážete pár týdnů počkat?
Tohle není nic proti zakladatelce téhle diskuze, ale spíš na takovéhle zvědavé ženské obecně.
Osobně tohle prostě nepochopím, jsem těhotná, raduju se, že čekám zdravé dítě a víc mě až tak nezajímá. Já si na pohlaví počkala pokaždé až po druhém screeningu s tím, že teď u druhého jsem se dozvěděla pohlaví až nějaký 26. týden. Lidi se ptají ale co, řeknu že nevím a počkám si.
Nechápu proč je to tak strašně populární nahánět na emiminu a podobných stránkách ženské s dotazem „vidíte pohlaví?“ a dají tady fotku, kde není vidět vůbec nic. Z tvaru hlavy fakt nejde vidět pohlaví. I zkušení lékaři mají často problém poznat co to je a to dělají ty ultrazvuky xkrát týdně a to to vidí přímo na obrazovce, můžou si to přiblížit a změnit úhel pohledu.
:lol: Taky mi to hlava nebere.. mě to řekli ve 22. týdnu a hlavu jsem si z toho rozhodně nelámala.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5032
11.4.21 11:30

Pohlaví nevím, ale určitě má hlavu 8) to jsem na fotce poznala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2200
11.4.21 11:32

Me tam nejvíc zarazej ty zkusene maminky. Jakoze cim vic porodu tim vic ultrazvukovej technik jo? Zakladatelko, gratuluju k miminu, ale pockej si na screening a spis pocitej az s tim druhym, na prvnim zalezi ohromne na zkusenosti lekare, ochote ditete spolupracovat a ani tak to nelze brat se stoprocentni jistotou, tu budes mit ostatne az po porodu tak jako tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat