Paralen Grip těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
11.4.21 02:18

Paralen Grip těhotenství

Ahojky,

moc prosím o odpověď, zkušenosti…v noci jsem ospalá sáhla po Paralenu Grip - horečka a kašel, 1 tbl…
Je teď miminko v ohrožení? Je tu někdo, kdo si také vzal Paralen Grip? Jsem 11+2
Moc vám všem děkuji za vaše názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
996
11.4.21 02:25

@Lidis Hlavne nehystercit. Jeden paralen grip nic neudela a priste si na to davat pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12454
11.4.21 02:38

Příště si vezmi 2 normalni Paralen. Ty jediný se můžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
11.4.21 03:37

Jedná tableta nikomu neublíží :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16079
11.4.21 05:06

Jedna tableta neublíží, ale čti pořádně pribalovy leták s od všech léků. V těhotenství se jich spousta nesmí. Spíš je nebezpečná ta horečka. Kdyby se jí nedařilo srazit tak na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
11.4.21 07:51

Manžel kdysi srovnával složení normálního paralenu a gripu, rozdíl je prý v tom, že grip má kofein

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
11.4.21 08:38

@JOHNDENVER Na nočním stolku je nemám. Když prášek, tak opravdu vzácně. Běžně jsem Grip brala. Tak jsem ho bohužel vzala i teď, nic víc. A jelikož vím, že by se neměl, tak se ptám na názory.
Děkuji :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9715
11.4.21 09:03
@Martanka92 píše:
Manžel kdysi srovnával složení normálního paralenu a gripu, rozdíl je prý v tom, že grip má kofein

To si pleteš s paralenem extra. Grip obsahuje ještě další látky, podle toho, který to je, je jich víc druhů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
11.4.21 12:20
@Martanka92 píše:
Manžel kdysi srovnával složení normálního paralenu a gripu, rozdíl je prý v tom, že grip má kofein

To si s necim pletete. Je mezi nimi velky rozdil, kdyby slo jen o kofein, tak je grip v tehotenstvi povoleny. Coz neni, ze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat