Jednoduché cviky pro mimčo

7.7.15 19:14

jednoduche cviky pro mimco

Ahojte mamci, nedavno jsem tu psala, ze moje dcerka ma problemy s pasenim koniku. Prosim neznate nejake cviky na posileni hlavicky a hlavne rucicek? Na brisku byt nechce tak abych ji pomohla trosicku. Budu moc vdecna za kazdej napad. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2133
7.7.15 19:20

Na to je super vojtovka, ale na tu te musi zaucit rehabilitacni sestra… nech si napsat rehabky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:22
@esterka03 píše:
Na to je super vojtovka, ale na tu te musi zaucit rehabilitacni sestra… nech si napsat rehabky.

Jojo o te vim, ale ja jdu k doktorce az za mesic, tak aby mala nezaostala. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
7.7.15 19:24

Tak jdi k dr dřív a nech si napsat žádanku na rehabku. jak je dcera stará?

• Nahlásit
  • Citovat
7.7.15 19:24
@Barunkaska píše:
Jojo o te vim, ale ja jdu k doktorce az za mesic, tak aby mala nezaostala. :)

a taky pro muj dobry pocit, ze neco pro ni delam…  :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:25
@Lizzi píše:
Tak jdi k dr dřív a nech si napsat žádanku na rehabku. jak je dcera stará?

11 tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
7.7.15 19:29

@Barunkaska tak to už by pást měla.. Vojtovka rozhodně pomůže a začít co nejdřív, třeba potřebuje jen nakopnout a budete cvičit třeba jen dva tři měsíce, já to tak měla u prvního. U druhého cvičíme teprve třetí měsíc a taky zlepšení obrovské :-) doktor říkal, že kdyby neměl řemínky na kyčle, že už bychom cvičit ani nemuseli. někdy jeta Vojtovka jen impulz pro mozek a svaly :-)

• Nahlásit
  • Citovat
7.7.15 19:35

Prave… ona zvedne hlavicku i se udrzi na rucickach, ale neumi ty ruce dat dopredu. Jinak je ma sikovny az az. Tak jsem chtela ji trosku pomoct. Nekde jsem vycetla cvicit na mici, to ma rada a hlavicku posiluje ale ty ruce ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
7.7.15 19:38

Míč je fajn, dávej ji na to bříško co nejčastěji vždycky na chviličku. A na rehabce ji můžeš nechat prohlédnout, cvičit pak můžete, ale nemusíte. Navíc neexistuje jen Vojtovka ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
7072
7.7.15 19:44
@Barunkaska píše:
Ahojte mamci, nedavno jsem tu psala, ze moje dcerka ma problemy s pasenim koniku. Prosim neznate nejake cviky na posileni hlavicky a hlavne rucicek? Na brisku byt nechce tak abych ji pomohla trosicku. Budu moc vdecna za kazdej napad. :-)

podivej se na you tube, jsou tam mraky videii. Vojtovka je „skvela“, pokud Ti nevadi, ze Tve miminko silene narika u kazdeho cviceni a ze ho musis tisknout silou. Ja s ditetem chodim nedobrovolne, protoze ve trech mesicich tabulkove nepaslo, srovnalo se to diky paseni koniku po vecernim koupani. Voda trosku pomohla a pak prislo na ten grif. Rve mi srdce, kdyz slysim jeho narek, takze jsem cvicila na mici. Ja Vojtovku psychicky nedavam, zvlast kdyz nejsem presvedcena, ze je tak nutna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:45
@Lizzi píše:
Míč je fajn, dávej ji na to bříško co nejčastěji vždycky na chviličku. A na rehabce ji můžeš nechat prohlédnout, cvičit pak můžete, ale nemusíte. Navíc neexistuje jen Vojtovka ;-)

Ja bych sla hned, nechci nic zanedbat ale zas nechci vypadat jak histerka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:48
@bee.rush píše:
podivej se na you tube, jsou tam mraky videii. Vojtovka je „skvela“, pokud Ti nevadi, ze Tve miminko silene narika u kazdeho cviceni a ze ho musis tisknout silou. Ja s ditetem chodim nedobrovolne, protoze ve trech mesicich tabulkove nepaslo, srovnalo se to diky paseni koniku po vecernim koupani. Voda trosku pomohla a pak prislo na ten grif. Rve mi srdce, kdyz slysim jeho narek, takze jsem cvicila na mici. Ja Vojtovku psychicky nedavam, zvlast kdyz nejsem presvedcena, ze je tak nutna.

No mne by vojtovka vadila kdyby byla bezvyznamna pokud by pomohla, a mala se rozhejbala, tak i narek vydrzim. Ostatne pri paseni narika taky dost, takze v tom moc rozdil nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
7.7.15 19:50

My ze zdravotních důvodu mohli cvičit jen Bobatha (to není pro dítě tak náročné)a byla jsem na 100% spokojená. Naučili mě základní handing - jak oblékat miminko, jak jej zvedat apod., aby i při takových běžných činnostech posilovalo právě ramínka, zádíčka atd., a netrvalo dlouho a byl klid.
Na baloně jsme taky cvičili, ale to jsme byli více pod dohledem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:51
@bee.rush píše:
podivej se na you tube, jsou tam mraky videii. Vojtovka je „skvela“, pokud Ti nevadi, ze Tve miminko silene narika u kazdeho cviceni a ze ho musis tisknout silou. Ja s ditetem chodim nedobrovolne, protoze ve trech mesicich tabulkove nepaslo, srovnalo se to diky paseni koniku po vecernim koupani. Voda trosku pomohla a pak prislo na ten grif. Rve mi srdce, kdyz slysim jeho narek, takze jsem cvicila na mici. Ja Vojtovku psychicky nedavam, zvlast kdyz nejsem presvedcena, ze je tak nutna.
No mne by vojtovka vadila kdyby byla bezvyznamna pokud by pomohla, a mala se rozhejbala, tak i narek vydrzim. Ostatne pri paseni narika taky dost, takze v tom moc rozdil nebude.
@Lizzi píše:
@Barunkaska tak to už by pást měla.. Vojtovka rozhodně pomůže a začít co nejdřív, třeba potřebuje jen nakopnout a budete cvičit třeba jen dva tři měsíce, já to tak měla u prvního. U druhého cvičíme teprve třetí měsíc a taky zlepšení obrovské :-) doktor říkal, že kdyby neměl řemínky na kyčle, že už bychom cvičit ani nemuseli. někdy jeta Vojtovka jen impulz pro mozek a svaly :-)
a co ti vlastne rekli l tomu ze nepasou? to meli hypotonii? mala je jinak hodne sikovna podle tabulek dela veci, ktere delaji 4mesicni deti. ale to jsou jen tabulky
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 19:54
@aleaa píše:
My ze zdravotních důvodu mohli cvičit jen Bobatha (to není pro dítě tak náročné)a byla jsem na 100% spokojená. Naučili mě základní handing - jak oblékat miminko, jak jej zvedat apod., aby i při takových běžných činnostech posilovalo právě ramínka, zádíčka atd., a netrvalo dlouho a byl klid.
Na baloně jsme taky cvičili, ale to jsme byli více pod dohledem.

to zni dobre…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama