Zvracení, průjem a nechuť k jídlu

682
6.7.15 15:13

Zvracení, průjem a nechuť k jídlu

Ahoj maminky,
mám tříletou holčičku. Včera dopoledne zvracela, tak jsem jí dávali po lžičkách kolu, odpoledne měla průjem. Dávala jsem jí k jídlu piškoty a banán, ale moc toho nesnědla. V noci měla teplotu, tak jsem jí dala brufen. Dneska od rána nechce nic jíst a jen spí (a pije). Před chvilkou se vzbudila, tak jsem jí dala brufen, protože byla rozpálená, jen se napila a spí dál. Samozřejmě plánuji zítra jít k doktorce, ale říkám si, jestli jí třeba nemám vzít na pohotovost. Jenže ona má úplně z doktorů hysterii, tak se zas bojím, abych jí tam netahala zbytečně. Je normální, že když je dítěti špatně tak takhle nejí? Já jsem to u ní ještě nezažila. Jen ráno potvůrka když jsem byla v koupelně se vrhla na pytlík brambůrků…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9201
6.7.15 15:21

@Tečička ahojky. Jestli se ti nezda nejaka apaticka proste malatna tak bych pockala. Urcite hodne pit. Drzim palecky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
6.7.15 15:26
@Šema píše:
@Tečička ahojky. Jestli se ti nezda nejaka apaticka proste malatna tak bych pockala. Urcite hodne pit. Drzim palecky

Ještě nikdy toho přes den tolik nenaspala, ale jinak je v pohodě. Ráno dokonce chtěla hrát hry na počítači a odmlouvá jako vždy :-D Jen mě děsí, že nejí. Odpoledne až se přítel vrátí z práce, mi přiveze kuřecí maso, tak jí udělám vývar, kdyby chtěla jíst, ať má nějakou sílu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5383
6.7.15 15:34

Nechuť k jídlu je při nemoci normální. Pokud pije a není vyloženě apatická, nemá nesrazitelnou vysokou horečku, tak bych ji osobně netahala ani zítra k doktorce. A já osobně nesrážím ani teplotu, pokud ji dítě snáší dobře (něco ho nebolí, třeba hlava) a mám s tím výbornou zkušenost - nemoc rychleji odezní, protože se s ní tělo lépe popere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
6.7.15 15:36

@Tečička tak to nic nebude. To asi ma z toho vedra.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
6.7.15 15:46
@AliTad píše:
Nechuť k jídlu je při nemoci normální. Pokud pije a není vyloženě apatická, nemá nesrazitelnou vysokou horečku, tak bych ji osobně netahala ani zítra k doktorce. A já osobně nesrážím ani teplotu, pokud ji dítě snáší dobře (něco ho nebolí, třeba hlava) a mám s tím výbornou zkušenost - nemoc rychleji odezní, protože se s ní tělo lépe popere.

Já jsem jí dlouho horečky nesrážela, ale pak nemohla spát, byla strašně protivná, teď jí horečky srážím, ona se vyspí a nemoc trvá kratší dobu. Asi je to u těch prcků různé :-) Ještě uvidíme jak jí bude v noci a zvážíme tu doktorku zítra…

@Šema píše:
@Tečička tak to nic nebude. To asi ma z toho vedra.. :?

Já jsem si nejdřív myslela, že se přežrala zmrzliny, ale teď když má ještě horečky, tak nevím no. Snad se z toho vyspí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
6.7.15 15:48

Urcite jo :) drzime palecky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
6.7.15 15:54
@Šema píše:
Urcite jo :) drzime palecky :)

Děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
7.7.15 13:37

@Tečička tak jak jste na tom :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
8.7.15 14:00
@Šema píše:
@Tečička tak jak jste na tom :kytka:

Děkuji, že jsi si vzpomněla :-) Od včerejška je taková jako by jí nikdy nic nebylo :-) A dneska zlobí jak čert. To byl klid, když celej den prospala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
8.7.15 15:15
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie