Jednorázové krvácení - 9. těhotenský týden

Anonymní
19.5.16 23:35

Jednorázové krvácení 9tt

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat zdali už máte někdo zkušenosti s tím, že jste byli vykonat potřebnou a více jste zatlačil (při stolici) a při utírání tam bylo trochu krve z pochvy, pak je n trochu špinění a po chvilce už žádná známka špinění ani krvácení. Jsem v 9tt a právě se mi to stalo tak docela strach jestli jsem tím zatlačením nemohla miminku ublížit :(

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
19.5.16 23:45

@Lenkasedl tlačením miminku neublížíš. Max praskla někde nějaká cévka, to se stává :) Pokud to bylo jednou a nic tak by mělo být VŠE v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 23:48
@Mexie píše:
@Lenkasedl tlačením miminku neublížíš. Max praskla někde nějaká cévka, to se stává :) Pokud to bylo jednou a nic tak by mělo být VŠE v pořádku :)

Děkuji moc :) už jsem trochu klidnější :) :hug:

• Citovat
  • Upravit
5
20.5.16 00:02

Ničemu neublížis ale není dobře v těhotenství moc tlačit. Alee to zase bude názor za názorem. Já osobně bych se docela bála v 9tt ale to je na každém nechci nějak strašit. Ale mě o tomhle poučovala přítelovo sestra. Která je zdravotní sestrou takže o tom asi něco ví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 06:18

@Lenkasedl Jestli jdete špatně na stolici zkuste po ránu 2-3 sušené švestky mě to poradila lékařka a u mě to zabralo. Jinak přeji pohodové těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5860
20.5.16 09:49

Něco podobného se mi stalo. Šla jsem teda projistotu i do nemocnice na kontrolu. Ale byla to jen prasklá cévka. Pro jistotu jsem dostala ascorutin.
Jinak bylo vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama