Zranění Aniballem?

3251
19.5.16 09:18

zranění aniballem?

Jsem podruhý těhu a začla sem cvičit aniballem, hodně mi to baví, když vidim ty pokroky, ale včera sem to asi přehnala a maličko mi rupla hráz a krvácela sem, a to sem to vytlačovala jen přes mírnou bolest. stalo se už někomu? strašně mě motivuje, že sem se tak rychle dostala na 27cm, ale asi to bylo moc rychle a rupá mi stará jizva po né moc zdařilém nástřihu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59332
19.5.16 09:20

@mattule a proč jdeš přes bolest? Nechápu :nevim: nech to zahojit.. nemusí to být stará jizva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
19.5.16 09:27

@mattule Také se mi stalo, zasekla jsem se na 28 cm a nešla dál, protože jsem trochu zakrvácela. Jednou jsem vynechala, ale když se to stalo znovu (celkem asi 5×), tak už jsem nevynechávala a nešla přes 27 cm.. Asi po týdnu se to srovnalo a znovu začaly pokroky. Od té doby nic, zítra mám termín a momentálně jsem na 36 cm. Necvičím ale přes bolest, pokud citím, že to je moc, tak trochu ufouknu, právě abych znovu nekrvácela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
19.5.16 09:35

@Martta23 díky díky. ono to tak hezkyx šlo a říkaly, že mírná bolest nevadí, no tak asi vadí no. jinak sem to zkoumala, z´takže vím, že je to hrana starý jizvy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
19.5.16 09:49

Paneboze, proc to takhle prehanite a ‚dobrovolne‘ si delate problemy tam dole? Tohle fakt neni normalni, meli by jste se jit lecit!!! :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
19.5.16 10:09

Předem se zakladatelce omlouvám za OT.

@Chlupatice hele je to OT, ale dneska jsem četla tvoje příspěvky v několika diskusích. Proč v každé diskuzi rejpeš a evidentně cíleně provokuješ? Nemáš nic lepšího na práci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
19.5.16 10:13
@Tess 85 píše:
Předem se zakladatelce omlouvám za OT.@Chlupatice hele je to OT, ale dneska jsem četla tvoje příspěvky v několika diskusích. Proč v každé diskuzi rejpeš a evidentně cíleně provokuješ? Nemáš nic lepšího na práci?

Za prvé, OT?? to je jako co? a za druhé, jestli se ti zdá normální se sama zraňovat, až do prasklé hráze ‚do krve‘ tak jsi jistě v naprostém pořádku viď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
19.5.16 10:18

I já cvičím, ale moc mě to nebaví. :? Právě od té doby, co jsem zakrvácela (ale ne z hráze, zevnitř). To bylo taky kolem 27cm, tak jsem si dala pauzu 2 dny, zase krev, pak zase úplně v pohodě. No, jak kdy prostě. Nejvíc jsem nafoukla 30 cm, ale před 3 dnama jsem s tím sekla nadobro, protože zase krev a už jsem se nas.ala. Dnes mám termín porodu, tak velmi doufám, že už co nevidět porodím. Obdivuji 36 cm 8o, ale jinak dle návodu o cm nejde, spíš o to posílení svalů pánevního dna. Zakladatelko, pokud krvácíš z předešlého nástřihu, ale chceš cvičit dál, na tvém místě bych cvičila a nafukovala dál, ale při průchodu hrází bych raději trochu vyfoukla. Klidně dej 3-4 dny voraz, ono se nic nezmění, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
19.5.16 10:20

@mattule
Jo a ze začátku mi to šlo taky rychle a pak přes těch 27 jsem se jaksi nemohla přehoupnout. Ale chtělo to jen trpělivost a nespěchat, klidně zůstat na těch 27 třeba týden. Hlavně bezpečně. Čím blíž k termínu, tak to pak šlo zase rychleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
19.5.16 10:26

@Chlupatice OT = off topic
Podle mě má každý jedinec v dnešní době svobodnou volbu jak nakládat se svým tělem a obecně mít odlišné názory než ty a dělat rychlé soudy ve stylu „jděte se léčit“ nebo „dcera je hysterka“ je hloupý a krátkozraký. Taky bys pokérovanýmu s piercingem, 2 metry a 120kily týpkovi do obličeje řekla, že si dobrovolně ubližuje a měl by se jít léčit? Tipuju že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
19.5.16 10:28
Nemyslí
@Tess 85 píše:
@Chlupatice OT = off topic
Podle mě má každý jedinec v dnešní době svobodnou volbu jak nakládat se svým tělem a obecně mít odlišné názory než ty a dělat rychlé soudy ve stylu „jděte se léčit“ nebo „dcera je hysterka“ je hloupý a krátkozraký. Taky bys pokérovanýmu s piercingem, 2 metry a 120kily týpkovi do obličeje řekla, že si dobrovolně ubližuje a měl by se jít léčit? Tipuju že ne.

Tetování a piercing je ubližování? To je mi novina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
19.5.16 10:43

@Chlupatice princip je stejnej. Dobrovolně si způsobuješ bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
19.5.16 11:22

Holky no tak je to každého věc. zakladatelko, nech zranění zahojit a pak pokračuj, pokud budeš chtít. Já aniball neměla ani u prvního ani u druhého, ale druhý porod je o 300% lepší než první. První s nástřihem, druhý porod bez a to měl malý o kilo víc než první mimi. Takže za mě je to u druhého zbytečné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama