Jednorázové špinění

AHM
25
12.5.20 07:55

Jednorázové špinění

Ahoj chtěla bych se zeptat zda jste se s tím už někdo nesetkal. V neděli večer jsem měla jednou na toaletním papíru krev jako při špinění tak jsem si myslela že mi MS začíná o par dni dřív (má mi přijít ve čtvrtek) ale od té doby už ani kapka. Nevíte některá co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.5.20 08:21

@AHM já čekám ms v pátek a včera jsem jednorázově zaspinila (krvavé nitky) a už nic.. Těhotenství by bylo neplánované, vy planujete? Já pevně doufám, že jsou to poslové MS a ne nidace.

• Nahlásit
  • Citovat
AHM
25
12.5.20 08:26

No my už se snažíme víc jak rok a půl takže doufám že těhotná jsem ale dost o tom pochybuji. Asi budu muset vyčkat. A setkala jsi se s tím už někdy nebo je to poprvé co se ti to stalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 08:34

@AHM právě že setkala a byl z toho syn ;-) takže je u tebe šance, že to nidace byla..jakou to mělo barvu a bolí tě něco?

• Nahlásit
  • Citovat
AHM
25
12.5.20 08:44

Aha no tak snad to klapne :) hodně světlou, narůžovělou ale bolest moc ne. Trošku včera večer na dolní levé straně zad a v podbřišku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AHM
25
12.5.20 08:47

Teda snad to klapne u mě :grinning: u tebe asi ne :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 11:41

@AHM tak já už našla asi před hodinou narůžovělé znovu, tak u mě to je opravdu pomalý rozjezd MS.. mě se ulevilo, Tobě ovšem přeju, at je to uhnízdění..dokonce jsem vytáhla těhotenský deník a tohle zašpinění jsem měla u syna 8dpo a 11dpo už jsem našla ducha na testu, tak zítra bys už mohla zkusit test ;) pobolívání břicha tam mám taky napsané..držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
AHM
25
12.5.20 11:53

Děkuji moc a doufám že to už konečně klapne :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 12:07

@AHM my se o syna snažili taky dlouho a paradoxně to vyšlo právě v tohle období, asi o 3dny rozdíl :grinning: tak Ti přeju ledňáčka a písni, jestli najdeš ducha :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
AHM
25
12.5.20 12:13

Fakt? Tak to by bylo dobrý kdyby to tak vyšlo :grinning: No já právě beru utrogestan protože bez něj MS ani nedostanu a teď naposled mi řekl doktor že mám jedinou možnost a to jít na umělý že neovuluju ale psala jsem paní doktorce z jedné reprodukční kliniky a ta mi ještě řekla ať zkusím fertipronu nebo podobné přípravky. Takže jsem to začala brát a doufám že to pomůže a konečně tam bude i ta druhá čárka :blush: potom napíšu jak to tedy dopadlo. :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AHM
25
13.5.20 09:01

No tak asi nic :cry: začala jsem špinit takže to stejné jak ty.. jen pomalý nástup MS :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 22:48

@AHM to je škoda..nicméně nějaká malá šance tu je, test jsi nedělala? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
AHM
25
14.5.20 07:12

Ještě ne ale asi udělám. Ten utrogestan stejně musím přestat brát až když jsem si jistá že je to MS což nejsem protože ještě pořad jenom špinim. Takže si ho radši zítra ráno udělám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AHM
25
15.5.20 11:46

No dnes jsem si dělala test a přijde mi že tam byl duch ale to se mi asi zdálo… tak asi ještě počkám ale pořad jen špinim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 14:10

@AHM co to je za test? Jestli jsi vyfotila, ukaž :wink: já už mám ms v plné parádě od včera.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama