Jen 1 den krvácení?

Anonymní
20.4.21 14:29

Jen 1 den krvácení?

Ahojte,

mám koupený test a ráno budu testovat, ale pořád na to myslím a zajímá mě vaše zkušenosti,

Krvácení přišlo na den přesně, kdy přijít mělo, ale prvně to byl spíš trochu „hlenu“ a malinko krve, rozhodně na jednu slabou intimku, pak půl den nic a odpoledne a večer už klasické krvácení, kousky sliznice nebo co to je…temně hnědá barva…intenzita na 1 normální tampon, druhý den už opět jen na tenkou intimku a pak už vůbec nic, posledních 24h jsem zcela bez krvácení, jen minimálně špinění (ale jakože fakt minimum)

MS mám obvykle 6 dnů a první 3 dny normální až lehce silnější.

Vím, že může jít o nějaké implementační krvácení, ale to by tam nebyly ty cucky ne? A krev by byla červená a ne tahle až skoro do černa?

Do toho teda strašně špatně spím, jsem extrémně unavená, dneska v noci jsem se potila což se mi nestává nikdy ani při nemoci a cítila jsem trochu i bolest břicha, MS mám jinak úplně bez bolestí - asi celý život :)

Teď se bojím co to je, těhotná být asi mohu (nedáváme si pozor) ale pochybuju že bych byla tak brzy co to zkoušíme a spíš mám strach, že jde o nějaký problém :( Ale třeba 10 let mam MS na den přesně a vždy 5-6 dní. I když jsem nemocná nebo ve stresu. Že by trvala sotva 1 den, spíš asi 12h a zbytek jen nepatrné špinění (vlastně je to vidět jen u čůrání, na intimce není nic, to je fakt divné :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1461
20.4.21 15:28

No jestli jsi těhotná to nevím. Klidně to těhotenství být může.
Ale co se týče divného krvácení, tak to jsem taky párkrát zažila. A pokaždé co se mi to stalo, jsem následující cyklus otěhotněla :D Gynekolog mi potvrdil, že šlo o normální menses. Tělo prostě není stroj a občas má nárok na to trošku zahaprovat. Ale dokud si neuděláš test, tak nic nezjistíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 15:37

@LilyJane :lol: a kolikrát jsi byla těhotná?  :lol:

já jsem totiž děsnej hypochondr, takže už mám teorie jako nádor apod :oops: :zed: Na záchod lítám co hodinu, jestli něco teče nebo jak :oops: :lol:

Ny gyndu jdu shodnou okolností příští pátek, tak mu to povím.

Jako asi to snd nic není, ačkoliv je ten cyklus teda úplně ale úplně jinej, mně se ani nestává že bych to nedostala hned zprudka, teď ze mě vyteklo cosi co bylo lehce obarveno do růžova a pak až za hodně hodin nějaké krvácení, respektive to byly spíš jen ty cucky a třeba 2-3…to je trapas to takhle psát, ale tak jsme ženský :lol: Pak teda to bylo na ten jeden tampon a tím konec no.

Zítra udělám test, těhotenství neočekávám a asi bych byla dost v šoku, ale hlavně at to není nic vážného :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1461
20.4.21 15:48
@Anonymní píše:
@LilyJane :lol: a kolikrát jsi byla těhotná? :lol:

já jsem totiž děsnej hypochondr, takže už mám teorie jako nádor apod :oops: :zed: Na záchod lítám co hodinu, jestli něco teče nebo jak :oops: :lol:

Ny gyndu jdu shodnou okolností příští pátek, tak mu to povím.

Jako asi to snd nic není, ačkoliv je ten cyklus teda úplně ale úplně jinej, mně se ani nestává že bych to nedostala hned zprudka, teď ze mě vyteklo cosi co bylo lehce obarveno do růžova a pak až za hodně hodin nějaké krvácení, respektive to byly spíš jen ty cucky a třeba 2-3…to je trapas to takhle psát, ale tak jsme ženský :lol: Pak teda to bylo na ten jeden tampon a tím konec no.

Zítra udělám test, těhotenství neočekávám a asi bych byla dost v šoku, ale hlavně at to není nic vážného :oops:

No teď jsem podruhé :D Poprvé mě ten slabý menses úplně rozhodil. Netušila jsem jestli jsem nebo nejsem nebo co se to děje. Testy jsem měla ale negativní a cyklus pokračoval úplně v pohodě dál. Gyndař to zkontroloval ultrazvukem a nikde nic. Takže mi řekl ať se uklidním a neřeším :D A hned následující cyklus jsem otěhotněla.
Teď s druhým to bylo úplně to samé jako přes kopírák. Z ničeho nic úplně divný, krátký menses a hned následující cyklus jsem zase otěhotněla.
Vůbec se ti nedivím, že jsi z toho tak rozhozená. Když si vzpomenu na tu svoji paniku, tak jsem na tom byla velmi podobně :D Zkus si dát něco na nervy, vydechnout, zítra ráno zkusíš test a uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
20.4.21 16:02

To jsem měla asi 2-3 krát za můj život :nevim: i bolesti jsem měla slabší, těhotná jsem nebyla.
Ale každé tělo reaguje jinak, moje babička měla u všech třech těhotenství normální menstruaci, takže všechno je možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 16:18

@LilyJane to je zajímavý, možná už jsi ale těhotná byla a jen to doktor ještě neviděl na ultrazvuku?

@Banane18 já teda dokonce ani nemám to nafouklý břicho - respektive mám, ale nebolestivě. Vždycky den než to dostanu, tak prostě cítím tlak (bolesti ne, to nemam vůbec).

zkusím se uklidnit a nečíst tragické diagnózy :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1461
20.4.21 17:23
@Anonymní píše:
@LilyJane to je zajímavý, možná už jsi ale těhotná byla a jen to doktor ještě neviděl na ultrazvuku?

@Banane18 já teda dokonce ani nemám to nafouklý břicho - respektive mám, ale nebolestivě. Vždycky den než to dostanu, tak prostě cítím tlak (bolesti ne, to nemam vůbec).

zkusím se uklidnit a nečíst tragické diagnózy :lol:

Ne, určitě jsem v tu dobu těhotná nebyla. to přišlo až s dalším cyklem. Vždycky mi to totiž sedělo úplně nádherně na den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 10:15

Holky tak asi nic, dneska ráno jsem si udělala test a negativní.
Nicméně je to divný prostě, ráno jsem sice na wc na papíře měla kapku krve (hnědé) ale jinak vůbec nic, to už se ani nerozjede. Takže jsem měla historicky nejkratší ms a to asi 12h :lol: Teď se bojím aby nebyl nějaký průšvih, snad ne.

Anebo jestli mám testovat třeba ještě později? Já vůbec nevím kdy mám ovulaci, sex máme celkem pravidelně, tak kdybych otěhotněla třeba 10 dnů před MS, tak by to dneska bylo 14 dnů a třeba je to ještě málo?

No mám z toho celkem stres - ne z těhotenství, spíš co se děje. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat