Jeřáb ptačí - za jak dlouho srovná cyklus?

17.12.19 16:01

Jeřáb ptačí

Ahoj holky, za jak dlouho jeřáb ptačí srovnal cyklus? Já měla cyklus vždy 30 dnů jak hodinky, ale v září mi doktor našel cystu na levém vaječníku a od té doby mám cykli jen 14 dnů. Před týdnem jsem byla na kontrole a cysta je pryč, ale ten cyklus stále je jen 14 dnů. Jeřáb ptačí užívám 12 dnů 2× denně po 15 kapkách. Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

995
17.12.19 17:30

@Kikuska1994 já ho brala asi 2 měsíce, změny jsem nepocitila, srovnal mi to az čas a to jsem toho zkusila opravdu hodně za pár korun na měsíc i za několik stovek/tisíc. Ale já měla zas dlouhé cykly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 17:47
@Kskaja píše:
@Kikuska1994 já ho brala asi 2 měsíce, změny jsem nepocitila, srovnal mi to az čas a to jsem toho zkusila opravdu hodně za pár korun na měsíc i za několik stovek/tisíc. Ale já měla zas dlouhé cykly

co já bych dala za delší cykli, třeba i těch 38 dní, to bych měla aspon šanci otěhotnět, ale se 14 denními cykli asi šanci moc nemám :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
17.12.19 17:49

@Kikuska1994 píšeš, že jsi předtím měla cyklus 30 dní, dej tomu čas.. Třeba 3 měsíce, pak navštiv mudr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 17:58
@Kskaja píše:
@Kikuska1994 píšeš, že jsi předtím měla cyklus 30 dní, dej tomu čas.. Třeba 3 měsíce, pak navštiv mudr.

no byla jsem u doktora, ale ten mi na prodloužení cyklu poradil jenom antikoncepci. Už to tak mám 5 měsíc takové rozharašené. Od doby co sem měla cystu. k lékaři jdu zase v březnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama