Jesle centrum Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domča123
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 28.09.14 17:34
jesle centrum Praha

Ahoj, moc prosím o radu kde jste byly spokojené s jeslemi v Praze kolem centra?
Moje malá chodí nyní do Bambina již cca rok na 2 dny v týdnu i se spaním do 14 hod. Jsou jí už 2 roky a končí mi RD, přecuji celé mateřství na plný úvazek a nyní už není možné dělat doma, už se musím vrátit do kanceláře. Bambino jsou úžasné jesle, ale na 4 dny v týdnu finančně nedosáhnu. Moje představa je do 7500 i s jídlem, režim 4 dny v týdnu do 14 nebo 15 hod.
Do státní školky jsem neměla šanci, místo bylo ale v Praze dvou leté děti neberou. Ptala jsem se i nyní zda by na doplnění ji nevzali od ledna a někde místo i je, ale ten věk je problém. Děkuju moc za radu.

Reakce:
Chupita
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 28.09.14 18:57

Zkus Jesle naruby, ale nejblíž centra jsou v Karlíně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >