Jezdit do práce 80km?

23
25.2.20 20:21

Jezdit do práce 80km??

Ahoj prosím o radu, máme s manželem firmu a otevřeli jsme novou pobočku 80km od domova. Měli jsme tam zaměstnance ale byl s ním problém tak jsem se nabídla že budu jezdit já. Cesta trvá něco přes hodinu. Máme děti 4 a 7 let manžel je vodí a vyzvedává ze školy/školky asi ve 3 hodiny a já přijíždím v půl 4. A největší problém je moje mamka která mi pořád nadává že kašlu na rodinu a honím si své vlastní ego na úkor rodiny, že se mi něco stane, že může jet někdo naproti mě a nabourat mě, že ona teď nemá klid a je pořád ve stresu, každý den mi volá a říká mi, jak vůbec nemyslím na děti protožesebe denně ohrozuji. Samozdrejme se o děti starám a vše je v pořádku. Po dálnici nejezdím. chtela bych se zeptat máte někdo s tím zkušenosti? Je to opravdu tak hrozný jak říká mamka a mám toho nechat a zamyslet se nad sebou?
Než mi začala pořád volat tak sem byla. v pohodě ale tyhle její slova mě vytáčí a štvou :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6073
25.2.20 20:29

@ZanetDM Tvoje vec, matku srovnat, at o tom nemluvi, kdyz neni schopna akceptovat, ze jsi dospela a rozhodujes o svym zivote sama.

Příspěvek upraven 25.02.20 v 20:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70770
25.2.20 20:32

@ZanetDM Jezdit to denne je opruz, ale pokud ti to nevadi, tak nevidim problem, pul ctvrta je krasna hodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528

Uklidni se, jezdim do práce hodinu a musim tam byt dost pred pracovni dobou abych zaparkovala. A jezdim od pul roka obou. Je to o tom jak vam to doma vyhovuje a ne o tom co si mysli mamka, ktera zrejme nikdy nedělala karieru a obětovala se rodině

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574

Něco v protisměru do tebe může napálit i po cestě na nákup 10 minut od domu. Srovnala bych mámu, dětem se věnuješ, netrávíš tam 16 hodin denně. Bohužel, dneska není doba, kdy naší rodiče každý den přesně ve tři odcházeli z fabriky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
25.2.20 20:37

@xjuklickova
Ne kariéru nedělala je celý život prodavačka, a prý jen proto aby měla jistotu že se dokáže o děti postarat a nevystavovala se nebezpečí. Jezdím Jihlava - Znojmo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4315
25.2.20 20:38

Nikdy už bych takhle nejezdila…Zažila jsem skoro rok, že jsem jezdila denně 2 hodiny tam a zpět a stačilo bohatě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15293
25.2.20 20:39

Záleží jak to vyhovuje tobě, mě by to třeba štvalo jezdit denně takovou dálku, jestli ti to nevadí, tak jezdi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
25.2.20 20:39

@Aduš8
To prave není firmu ta doba :( děláme hlavně pro zabezpečení děti, mamka argumentuje tim že tou jízdou si jdu pro nehodu naproti :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
25.2.20 20:42

Jezdila jsem rok denně 60 km a bylo to šílený, hrozná únava. Zkusit to můžeš, ale za sebe fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15293
25.2.20 20:43

Tak jako je pravděpodobnější že se něco stane, když jezdíš denně 160 km, než kdybys přešla do vedlejší ulice pěšky, ale zas to nemůžeš tak brát no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
25.2.20 20:43

@ZanetDM co to je za argument? Jak by mohla dnes z platu prodavačky zajistit rodinu? Pokud to nevadí manželovi a přináší vám to pozitiva, tak jezdí. Skončit můžeš vždy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
25.2.20 20:48

@xjuklickova
Díky za podporu, manžel je starší než já, je dva roky po infarktu, a chce abych do firmy také videla mají každý 50% s kamarádem a tohle je jediný způsob jak do toho proniknout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57499
25.2.20 20:49

@ZanetDM nedivím se ti, že tě to štve.. Pokud Vám to s manželem takhle funguje, tak na řeči kašli.. Dojíždím 160 km.. Zatím ne denně, ale i tak.. Nabourat můžeš před domem, že..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57499
25.2.20 20:50
@Paola21 píše:
Nikdy už bych takhle nejezdila…Zažila jsem skoro rok, že jsem jezdila denně 2 hodiny tam a zpět a stačilo bohatě.

Teď si Vem, že nám to ve městě trvá stejně dlouho a máme to 8 km.. To je teprve opruz :rofl: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama