Výmluva v práci kvůli pohovoru

24.2.20 18:57

Vymluva v praci kvuli pohovoru

Ahoj,
mam domluveny pohovor na ctvrtek, chtel jsem na nej jit misto obeda. Ale ted mi sef psal, ze bych mel jet ve ctvrtek na pracovni cestu do jineho mesta. Menit termin pohovoru se mi moc nechce, protoze jeden termin jsem uz odmitnul. Nenapada vas nejaka dobra vymluva, proc na pracovni cestu nemuzu? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

895
24.2.20 18:59

Ty nemusíš s pracovními cestami dopředu souhlasit?
Pokud se potřebuješ vyloženě vymluvit, tak bych řekla, že musíš jít podat výpověď na policii/doprovodit matku k lékaři/asistovat při odečtu plynu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 19:00

Lékař, jdeš na očkování, že v rodině má někdo dítě a všude radi černý kašel

• Nahlásit
  • Citovat
3392
24.2.20 20:18
@Lilith_S píše:
Ty nemusíš s pracovními cestami dopředu souhlasit?
Pokud se potřebuješ vyloženě vymluvit, tak bych řekla, že musíš jít podat výpověď na policii/doprovodit matku k lékaři/asistovat při odečtu plynu :nevim:

jestli má služební cesty v pracovní smlouvě už s nimi nemusí souhlasit protože souhlas dal když podepsal pracovní smlouvu. pokud je v pracovní smlouvě má není jeho povinnost tam jet ale rozhodně se to zaměstnavateli nebude líbit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
24.2.20 21:29

A co říct, že se na to necítíš, že ti delší dobu neni dobře, špatně vidíš,..jestli by nemohl jet někdo jiný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
24.2.20 23:23

@uchylak u nás existuje tzv IV, zavolám do práce, že nepřijdu.. Nemáte? Jinak prostě návštěva dr, ideálně zubař a akut :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama