Ježíšek ve třídě

909
2.12.19 23:01

Jezisek ve tride

Ahoj holky, na skolni besidce pred prazdninami si deti budou predavat darky. Syn si vylosoval holcicku. Otazka za milion - co ji mam koupit? Nevim, s cim si holky hraji ani kolik je adekvatni investovat. Nerada bych to prepalila, aby ostatnim detem nebylo lito, az dostanou pytlik bonbonu. Nebo naopak, nerada bych darovala plastovy naramek a ostatni deti dostanou znackove hracky! Pomoc! Mam tu nejakou ucitelku? Diky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

909
2.12.19 23:02

Jen dodavam, jsou to prvnacci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5731
2.12.19 23:07

Já bych koupila třeba pěkný deníček s holčičími motivy, třeba na zamykání. Nedávno do dostali naši kluci a byli nadčeni, že si to můžou zamčít..
Jinak u nás kluci taky dostávali spíš věci typu- pastelky, fixe, spiner, sliz atd. žádn jakože drahé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11877
2.12.19 23:09

U nás letěly třeba vyškrabovací obrázky, vícebarevné propisky atd. Většinou styl Pepco atd. Řekla bych tak max. do stovky. Ale asi hodně záleží na škole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47650
2.12.19 23:11

U nás je to také. Jen se neví kdo komu bude dávat takže ještě horší vybrat něco neutrálního. Cca do 100,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
909
2.12.19 23:17

Dekuju za tipy! Ja mela predstavu, ze koupim neco do ctyr stovek. Treba mensi krabicku lega, stolni hru, doplnky k barbie. Takze to by bylo asi moc, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11877
2.12.19 23:19

U nás stoprocentně. To si dávaly děti, které si chtěly dát něco mezi sebou navíc. Fakt bych dala nějakou drobnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8175
2.12.19 23:27

Vybrala bych něco kolem stovky, co nebude školní pomůcka a bude to větší balíček, takže za mě puzzle s holčičím motivem (jednorožcem např.). Dají se sehnat krásné puzzle okolo 80-100,–Kč. Není to vyloženě plastový krám (na který jsou některé maminky alergické), je to v krabičce a nehrozí, že to prvňáček mrsknutím omylem zničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3134
2.12.19 23:30

Sestra se zmiňovala, že u nich ve škole mají na toto danou cca finanční hranici, nevím teda kolik to je, ale možná se zeptat učitelky, co je tak běžně zvykem? Jinak abych tě trochu inspirovala, dcera je sice teprv předškolačka, ale miluje cokoliv s obracecími flitry, koukala jsem, že dneska už toho jde sehnat opravdu hodně, nejen oblečení, ale i různí plyšáci, přívěsky na klíče, polštářky, penály, pěkné zápisníky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
2.12.19 23:36

V tomhle veku, treba sadu veci do vlasu, nejaky nahrdelnik, slupovaci lak na nehty…jestli to ve tride leti tak klidne s motivem frozen, pak treba ten zamykaci denicek a nebo treba nejaky tricko s motivem princezen… pro holky je to easy…si vzpomen co jsi v jejim veku chtela nejvic ty :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
2.12.19 23:39

Michelle_M: jo tohle ted leti i ve treti tride… jsem kamoscine holcicce koupila v unoru tricko s timhle s motivem Bradavic a mohla se zvencnout jak byla nadsena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4600
2.12.19 23:48

My za sebou máme zkušenost z takového vyměňování dárků vloni o Vánocích a pak ještě jedno obdarovávání - a to když jsem dcerám v družině uspořádala oslavu narozenin.
bohužel u nich ve škole frčí obdarovávání tím, co už doma děti nechtějí a tak se toho takto elegantně zbaví - typicky nějaká plastová blbost z happy mealu apod., ale taky přinesly napůl vypotřebovanou voňavku nebo olezlého, děravého a špinavého plyšáka (jenže to byl dárek od kamarádky, takže jsem doma prala a zašívala věc, na kterou jsem se štítila sáhnout, ve výsledku ale skončil na dně nějakého šuplíku a padne za oběť příští inventuře pokojíčku).
podle mě dárky nemusí být vůbec drahé, naopak. ale bylo by fajn, kdyby na nich bylo vidět, že se dítě (za pomoci rodiče) zamyslelo a dává něco, co se jemu samotnému alespoň trochu líbí. myslím, že opravdu krásný dárek a přitom za pár kaček by bylo to mini lego za body z alberta (jsou klučičí i holčičí), jinak nějaký sešit, tužka s nějakou ozdobou, jak už tu někdo psal - škrábací obrázky, nebo klidně přívěsek na klíče (mám pocit, že pokud je chlupatý, tak je holkám jedno, co to je :-D ) a pokud má holčička delší vlasy, tak se nic nezkazí sponkami či gumičkami (těch totiž není nikdy dost)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
3.12.19 04:55

My jsme meli vzdycky dany rozpocet, v 1.tride to snad bylo 40 Kc a fakt nema cenu ho prekracovat, protoze tvoje dite dostane zarucene nejakou hloupost a bude zklamane. Drazsi darky si davali navzajem mezi kamarady, ale to bylo az pozdeji. Holcickam jsme vybirali gumicky a sponky, zapisniky plus nejake blaznive propisky nebo privesky. V Tigeru maji podobnych blbustek plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
3.12.19 06:05

U nás orientační cena daná učitelkou 40-50 Kč (bývali to vyškrabovací obrázky, pastelky, něco do vlasů, minipuzzlíky) Fakt spíš symbolická blbina. S legem za pětistovku by to byl u nás úlet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
3.12.19 06:05

U nás orientační cena daná učitelkou 40-50 Kč (bývali to vyškrabovací obrázky, pastelky, něco do vlasů, minipuzzlíky) Fakt spíš symbolická blbina. S legem za pětistovku by to byl u nás úlet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama