Jí pouze jogurty!

patlamatlaxy
19.7.13 20:05

Jí pouze jogurty!

Mám 15m. syna a už asi týden jí pouze jogurty a tvarohy. Sice mu te´d rostou 4 zoubky najednou, ale začíná mě to pomalu děsit. Zkoušela jsem mu obědy chladit, dávat do kelímků od jogurtu, ale jak to dostane do pusinky, hned to vyplivne a prská. Skutečně jí pouze jogurty. Trochu ožužlá jablko, nebo pečivo, ale hlavním jídlem jsou jogurty a různé tvarohy.

Myslíte, že mu mám jídlo nutit, nebo to nechat a podávat jogurty a čekat, až dostane chuť.

Měly jste to s dětmi taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5051
19.7.13 20:08

Moje dcera když jí rostly čtyřky tak se vrátila k UM a nic jiného nechtěla. Když zuby vylezly tak se zas vrátila k normálnímu jídlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
19.7.13 20:17

@patlamatlaxy dceři je 16 měsíců a máme to stejně. Jednak jí rostou zuby (stoličky) ale podle mě je to hlavně tím teplem. Určitě bych ho nenutila, dbej na to, aby dostatečně pil, ono se to určitě srovná, až bude venku trochu líp :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
19.7.13 20:18

Já bych mu teď dávala to, co chce, a počkala, až vylezou zuby, jestli se to vrátí k normálu. Pokud by to takto trvalo, asi bych se poradila s lékařkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
19.7.13 20:22

Jestli to jsou jogurty bílé, tak to máš ještě dobrý:) moje dítě ještě donedávna jedlo jen pribiňáky :mrgreen: zní to jako sranda, ale směju se až teď, už se trochu rozjedla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289

Je to normalni, taky to tak meli, obe decka… volala sem i k mudr, protoze mi to po par dnech bylo divny, ta me ukllidnovala, ze je to v poradku. Ale rikala mi, at davam mnohem vic jogurty, ze v tvarohu je hodne bilkoviny a to ze ve velkem mnozstvi neni dobre. A jeste mi rekla, at ji to zkusim dat treba s najemno nastrouhanou okurkou a i jinak, treba s nadrobenyma kukuricnyma krupkama at ma obmenu. Krupky nechtela, okurka mela uspech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929

@patlamatlaxy Můj jí poslední dva měsíce převážně jogurty ted je schopný ještě sníst banán to je vše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4603
19.7.13 20:24

Jako by jsi psala o maší cácorce, je jí 10 měsíců a je živa pouze z jogurtů :roll: občas vezme na milost oběd, ale jinak jen jogurty a chutná jí ještě mléčná krupice a rýže - koupená, na domácí háže bobek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
19.7.13 20:47

Ja tuhle prihodila diteti, do kase teda, porci kureciho masa. Taky mela nejake nezrave obdobi, a slupla to dobre. Nechtela mi v tu dobu nic jine, nez prave tu kasi. Ale preslo to, ted docela dlabe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4603
19.7.13 20:56
@teredes píše:
Ja tuhle prihodila diteti, do kase teda, porci kureciho masa. Taky mela nejake nezrave obdobi, a slupla to dobre. Nechtela mi v tu dobu nic jine, nez prave tu kasi. Ale preslo to, ted docela dlabe.

Snad ta kaše nebyla sladká :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
19.7.13 21:00

Byla a broskvova k tomu. To me prave napadlo diky te prichuti, dospeli si taky davaj broskev na kureci, ne? :lol: :lol: Tak ja dala kure do broskvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4603
19.7.13 21:03
@teredes píše:
Byla a broskvova k tomu. To me prave napadlo diky te prichuti, dospeli si taky davaj broskev na kureci, ne? :lol: :lol: Tak ja dala kure do broskvi.
:lol: :lol: :lol: Tak hlavně, že mlaskala :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AnonymLucka
19.7.13 21:06

V 15 měsících byla má dcera plně kojená, k tomu jedla jen jogurt, chleba a jablko. Problém to nebyl. Pokud budeš dítě nutit do jídla, tím víc oddálíš dobu, kdy začne jíst normálněji. Dcera bude mít 2 roky, dneska snědla chleba s lučinou a pažitkou, nočky na vajíčkách, ujídala mi grilovaný párek a grilovanou cuketu, povečeřela teď špenát s bramborem a vepřovým. Prokládala to kojením a malinami. Aktuálně jsme na pár dní u mých rodičů. U babičky, zvlášť na čerstvém vzduchu, daleko lépe chutná. Doporučuji zkusit. Dcera by toho tolik doma se mnou nesnědla. Doma mi odporuje z principu. U babičky poslušně otvírá pusu a říká si o nášup.

• Nahlásit
  • Citovat
8078
19.7.13 21:53

Taky jsme měly období jen jogurtů někdy kolem 1 roka, když jí rostlo víc zubů najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama