Jídelní židlička

3813
29.11.04 19:25

Jídelní židlička

Ahojky maminy, potřebovala bych radu ohledně jídelní židličky, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti atd. nevím jestli mám koupit jen vysokou jídelní židličku nebo výškově nastavitelnou (zda to bude třeba), a jestli ty vysoké jídelní židličky nemají tendenci se převracet. Přeci jenom ti naši drobečkové dělají u jídla velké lumpačiny. Odkdy je vhodné židličku používat? Pro 8 měsíční miminko by to už neměla být taková zátěž na záda když v té židličce sedí jen chvilku.

Zlatka+Terezka 7m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.11.04 20:05

Ahoj Zlatu, my jsme dali přednost výškově nastavitelné s přídavným stolečkem. Teď ji používáme jen na jídlo (malá v lehátku nebyla schopná papat), ale říkala jsem si, že až bude větší, tak si tam třeba bude moc chvilku hrát a dávat si věci na ten stoleček, pro což mi připadala vhodnější nižší poloha - pro jistotu. Taky máme židličku s hodně širokou základnou - kvůli stabilitě(nožičky se směrem dolů rozšiřují).
Hodně štěstí při výběru. Petra a Aninka (8,5m)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.11.04 20:30

Ahoj Zlatko a Terinko,
problém se židličkou jsem řešila před měsícem. Krmila jsem Elišku,které je teď 8 měsíců, v lehátku a na chalupě v klasické dřevěné skládací židličce po mé neteři.
V lehátku již bojuju, aby mi seděla.Na chalupu jsem si musela koupit něco jiného.V bazaru měli za super cenu židličku chicco. (nikdo mi nevěří, že je stará,jak je zachovalá) U té dřevěné jsem Elišku nepřivázala.Kroutila se mi tam, propadávala, i když měla mezi nohama pásek. Židlička je výškově nastavitelná, což dost využívám.Má vepředu stoleček, na kterém si malá hraje. Ale hlavně má pětibodový pás!!!Bez toho by to nešlo.Je až moc živá.Uvažuju si koupit tu samou židličku i domů.
Hodně štestí
Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
2901
29.11.04 22:05

Ahojda:)

Na tohle téma tu před nedávnem proběhla docela dobrá diskuse … na celé čáře to vyhrály klasické dřevěné židličky se stolečkem. Zkus si to najít.
Jinak my zatím naši Elišku krmíme v autosedačce, ale plánujeme koupit právě tu dřevěnou.

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
30.11.04 09:23

Díky za odpvědi, koupíme asi nějakou tu dřevěnou, nevíte kde v Praze se dají sehnat? Všude mají většinou jen „Anežku“ a tu nechceme. I když mě napadá, jestli to dítko z té dřevěné nevypadne, dyť je tam jen takový malý pásek mezi nožičkama.

Zlatka+Terezka 7m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
BaM
370
30.11.04 11:24

Ahojky!

Sice možná už s křížkem po funuse, ale přece…zhruba v 8 měsících jsme koupili domů právě tu dřevěnou a byla (a je) docela fajn. JEnže pak jsme se rozhodli koupit nějakou na chalupu, abychom nemuseli převážet a koupili jsme v Ikea tuším Antilop. Je to taková bílá celkem nehezká plkastovka, kterou tam mají i na půjčování v restauraci. Máme ji na chalupě a je super!!!!! Byla i levňoučká, je skvěle stabilní, prostě mi moc moc vyhovuje. A to ji používáme i teď kdy jsou dceři skoro 2 roky.

Tak dobře vyber :D
Blanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
30.11.04 12:15

Ahojky. V Puntanele na Zlicine maji klasickou drevenou zidlicku. Ma polstrovane sedatko s pasy. Stoji kolem 1800,–kc. Libi se mi, ze se z ni da udelat stolecek a zidlicka.

Anny a Olivie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.1.05 22:45

židlička

My máme taky plastovou z IKEI a je super! Je opravdu stabilní a navíc se super udržuje. Máme hodně živé dítě a židlička se ani nehne. Opravdu doporučuji. Kamarádka ji používá ještě teď kdy má její holčička 2 roky. Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
3813
2.1.05 08:10

Čauky maminy, moc děkuji za rady. Nakonec jsme koupili dřevěnou židličku ze Špuntíku za 1300,–. Zdála se nám nejvíc stabilní a bytelná. Z Ikei chceme koupit ještě tu plastovou, aby měla Terinka na čem sedět u babičky, ale to až Terezka bude větší. Mějste se krásně

Zlatka +Terinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.1.05 16:39

Ahoj maminy, taky teď řešíme jídelní židličku a prosím touto cestou o radu… V obchodech je nejčastější a taky cenově nejlevnější taková ta dřevěná se stolečkem, která se pak dá rozložit na židli a stolek. Jsou to různí výrobci ale modely plus minus totožné. Ale zdá se mi to dost mohutné a neskladné… a i bych měla docela strach, že mi z ní prcek propadne (je tam jen ten páseček mezi nožky)… malá je drobnější ale děsně živá, takže nečekám, že mi v židličce bude způsobně sedět a nohy nevyvlíkat… Co jsem prohlížela na netu plastové, tak zas neznám nikoho, kdo by ji doma měl a doporučil mi ji. Ale docela se mi líbí, že jsou výškově nastavitelné a ev. by z ní mohl prcek časem papat u velkého stolu společně s námi. Ale zas ta cena bývá oproti dřevěné více než dvojnásobná. Tak nevím…Tu diskuzi která tu měla na toto téma proběhnout jsem nenašla. Poradíte? Díky a vše nej nej v tom roce 05! Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
2133
2.1.05 23:58

Ahoj,
tu minulou diskuzi najdes tady:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Vyberte dobře.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.15 08:52

Ahoj holky, potřebuju poradit s výběrem jídeln židličky. Na trhu jich je tolik, že netuším kterou vybrat :) Chtěla bych židličku polohovací, protože Vojta ještě nesedí. Dále by byla fajn na kolečkách a snadno skladná, abych jí mohla rychle přemístit. Také by neměla být moc rozměrná, protože máme malou kuchyň. Děkuji za tipy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
13.4.15 13:28

Ahoj. máme tuhle a je super.

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.15 07:29

@Darcakarca ta ale nejde do lehu ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
20.4.15 19:38

No nejde…a proč by měla jít? Copak se jí vleže??? U nás se teda při jídle sedí… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama