jídelní židlička

843
1.11.05 10:06

jídelní židlička

ďalšia prosba :roll: :oops: :wink:
Keďže začínam riešiť tie príkrmy, poraďte nejakú jídelní židličku, s ktorou ste spokojné… polohovateľnú, ešte nesedíme :wink:

ďaaakujeeem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.11.05 19:51

Ahoj, my máme židličku Chicco Mamma, je polohovatelná, takový ten trn mezi nožkama je součástí stolečku. Takže když pak malá bude z židličky chodit sama, nemůže se napíchnout. Jsem s ní spokojená, byla teda docela drahá asi 5000 Kč. Teď je něco podobného, myslím, že se jmenuje Poly od Chicca ale nevím to jistě a byla o něco levnější. Taky se mě líbila ale už jsme měli tuto. Malou do ní dávám asi od 3 měsíců - samozřejmě jen na chvíli. Teď jí bude půl roku. I když malé ještě příkrmy nedávám, využívám ji. A to polohování je skvělá věc.

• Nahlásit
  • Citovat
1966
2.11.05 09:39

Ahoj,
my to řešíme úplně jinak - odmala (6m)krmíme v polohovací autosedačce :lol: Musíme ji brát domů, protože jednu už nám nějaký dobrák z auta odnesl :evil: Je fakt, že sedačka není z nejčistších, ale má pratelný potah, tak to jde. Dokud malý ještě ze sedačky nezdrhal, měla jsem přes ní přehozené staré prostěradlo, teď už musí být přikšírovaný, ale účel to splňuje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
2.11.05 09:50

Ahojky,

my jsme krmili taky ze začátku v autosedačce, ale mrňous se tam pak začal tak mrskat a sedačka se houpala, i když jsem ji nohama držela, že se nedalo trefit pořádně do pusy a vůbec to začalo být nepohodlné, takže jsme v 9 měsících kupovali jídelní židličku (stejně by na ni jednou došlo, aby mohl jíst mrňousek s námi u stolu. Zamilovala jsem se do židličky Peg Perego Prima Pappa (polohovací záda i výškově, kšíry, odnímatelý pultík a navíc dvojitý - ten vrchní se dá odendat a umýt ve dřezu). Nová je teda hrozně drahá (myslím nějak těsně pod 4 tisíce), ale dala jsem si práci a hledala starší (na internetu, v bazárcích) a nakonec jsem měla asi po 3 týdnech štěstí a koupili jsme ji za 2200 v bazárku, takřka novou. Je o ně dost zájem, takže i když se sem tam nějaký inzerát objeví, tak je hned pryč, nicméně když na to člověk až tak moc nespěchá, tak má šanci. Předtím se mi líbila Chicco Mamma (taky ji měli v jednom bazárku, myslím, že ji tam mají ještě teď, je takový zastrčený), ale ta tedy byla o hodně těžší a navíc vycházela pak i dráž než ta Peg Perego. Jejda, to jsem se rozepsala, omlouvám se.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
2.11.05 17:32

Ahoj,
My taky ještě nesedíme, takže jsem sháněla polohovací židličku. Nakonec jsem natrefila v bazaru na jednu od firmy BREVI. Nová stála asi 4500,– a já ji koupila asi za 1200,–. Připadá mi v pohodě, ale bohužel nemám s čím srovnávat. Záda se dají pohovat do 3 poloh, pultík se dá odendávat a různě přisouvat, a celá sedačka se dá posouvat do různých výšek a „nížek“ 8) Taky bych uvítala rady a zkušenosti, jestli jsou nějaké s lepšími funkcemi. Díky
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
2.11.05 19:00

U malé jsme asi od 5 měsíců potřebovali použít židličku, ve které může pololežet. Koupili jsme Neonato Multiplo a doteď jsme max. spokojené. Sehnala jsem ji za 3100,–. Jinde stála 4500,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
3.11.05 09:33

My máme Cam Campione, je to taková mohutná židlička, myslím, že je vlastně naprosto stejná jako Multipla. Dá se sklopit do polosedu (současně s tím se sklápí nožičky), má malý a pak přídavný velký pult, pásy, oddělávácí trn mezi nožky aby dítko nesjelo dolů, kolečka s brzdou, dole košík. Taky jde sedadlo nastavovat do různé výšky. Je opravdu fortelná, nemám strach že by se s malým nějak překlopila, ale taky záleží kolik máš doma místa. My v ní jíme od 5 měsíců a je pravda, že v ní malej zatím docela plave, ale zase asi dlouho vydrží :) A stojí podobně jako multipla, něco přes 3 tisíce.
Podobná starší diskuze https://www.emimino.cz/modules.php?… nebo https://www.emimino.cz/modules.php?… nebo https://www.emimino.cz/modules.php?…
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama