Jídelní židličky

561
28.10.05 21:37

Jídelní židličky

Chtěla jsem se zeptat,zda-li nemáte některá zkušenost s jídelní židličkou od CAMU - CAMPIONE nebo od CHICCA - POLLY.Koukala jsem na netu a není možno odhadnout,jestli je pultík v dobré vzdálenosti.Židlička Polly je až do 36měsíců.Ale to jsou podle mě i ostatní židličky,jen Chicco to umí dobře inzerovat.
Díky za odpovědi Dandule a Danielka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

551
29.10.05 09:15

My teď máme asi 14 dní doma Cam Campione. Teď jsem to šla přeměřit a od opěradla naklopeného nejvíc do sedu je to k pultíku 26 cm. Jeslti je to akorát teda nevím. My jsme ještě malí, opěradlo mám naklopené co nejvíc do lehu a tak je synkova nejoblíbenější činnost prostrkování nohy nad pultík. Ale fakt je ještě malej, tak mě ani nenapadlo, že by to u jiných židliček mohlo být jiné… A co se týče horní věkové nebo hmotnostní kapacity téhle židličky, opravdu nemám strach, že bysme z ní rychle vyrostli. Je taková mohutná, velice stabilní a sedadlo je fakt obrovské… a na malý pultík jde na:,–(it ještě větší a ten jde posunovat dál od opěradla ještě o takových 15cm.
Dobrý výběr,
věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
29.10.05 11:08

Ahoj, my mame tu zidlicku od Camu a jsem s ni velmi spokojena. Libi se mi ruzne polohovani, protoze mala az do deviti mesicu odmitala sedet uplne narovno. Taky jsme docela vyuzily a stale jeste vyuzivame kosik na veci pod sedatkem. Mala mi nepripada. Mozna vypada mensi jen protoze je vice postrovana nez ostatni sedacky.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
29.10.05 12:17

Jídelní židličky

Moc děkuji za reakce,my jsme také ještě malé,Danielce jsou 4měsíce,ale člověk při takovéto koupi přemyšlí i hodně do předu.Ještě jsem se chtěla zeptat,ten menší pultík jde odendat či nejde?A ten středový trn je na pevno?Moc děkuji za odpověď.U nás takovéto židličky volně ke koupi nemají a tak musím kupovat na netu a nemůžu si je tím pádem prohlédnout.U té od Chicca jde pultík odendat úplně a trn tam není,takže velké dítko pak může sedět u stolu v pohodě.Ale zatím se přikláním více k Camu.Děkuji Dandule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
29.10.05 19:18

Trn u Campione odendat jde, ale ten malý pultík asi ne, nebo jsem aspoň zatím nepřišla na to jak… ale logicky při smontování ve výrobě ho tam taky museli nějak dostat, takže by měl jít i odendat, jen to asi nebude tak uživatelsky jednoduché :)
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
29.10.05 19:48

Jé tak jsem koukala do návodu a opravdu minipultík odendat jde, takže se omlouvám za to mlžení výš :oops: No ale když na to takhle jednoduše nepříjde mamka tak snad dítko taky ne… :D
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
29.10.05 22:07

Ahoj,
máme doma židličku od camu-campione a jsem s ní moc spokojená. Vše jde ovládat hrozně jednoduše. Můj syn 7,5 měsíce ještě sám nesedí a proto mi moc vyhovuje polohování. Je to jako by byl v autosedačce.
ahojky jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
29.10.05 22:12

Jani, moc nedoufej, miminka jsou desne vynalezava :D:D:D Urcite vic jak jejich maminky, ver mi! :D
A s zidlickou - mame dve, jednu tu klasickou drevenou jeste po nas a druhou plastovou obycejnou z IKEA - a obe jsou bezva. Ale je fakt, ze holky jsou kojene, takze nejake vetsi krmeni zacinalo na pul roce a nez se zacne poradne dlabat neni se sezenim problem :)
Pepi urcite po:,–(im do te IKEAcke zidlicky, ac je tak silene levna tak se nam vyborne osvedcila. A Ada si uz umi do te drvene sama vylezt, takze ani u ni zatim menit nebudu.
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
30.10.05 09:15

ahojky

máme Cam Campione a obrovská spokojenost.

Jinak pultík oddělat jde, ale dítě ho určitě neoddělá - jelikož ani já ho neoddělala (jde to dost těžko) a musela jsem počkat na manžu, kteremu se to na druhý pokus povedlo.

rozhodně doporučuji

Pápa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
30.10.05 10:16

Ahoj holky,
my mame Chicco POLY a take jsme spokojeni. Je vyborna kvuli tomu, ze ji maly mel uz asi od 5 mesicu, protoze tam je to dvoji polstrovani. To na male miminko mame ted uz vyndane.
Pultik ma odendavaci horni cast, i celkove jde samo sundat. Je ruzne polohovatelna, coz sme taky hojne uzili, hlavne kdyz byl Olik maly. Myslim, ze je vyborna. :) Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6543
21.2.15 20:56

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s touto jídelní židličkou http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/…eige-bezova/.

Popř. doporučte jinou. Moc děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3149
27.3.15 21:49

Mohla bych se zeptat jaká je podle vás nejlepší a nejkvalitnější židlička od 0m víš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
27.3.15 22:10

@kolmenka my jsme moc spokojeni s Babypoint Fabula http://www.babypoint.eu/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
35
27.3.15 22:47

Já myslím, že od 0 měsíců není žádná. My máme Chicco polly, ta je od 5 měsíců a jsem s ní spokojená. Používám jí zatím 8 měsíců. Kvalitnější židličky budou určitě ty dřevěný, tyhle polstrovaný se po čase často rády trhají, ale ty dřevěný zas nejsou polohovací, tudíž až od doby, kdy dítě sedí, což kolikrát některý děti (včetně mého) nesedí ani v roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
27.3.15 22:51

Chicco polly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu