Jídlo do palubního zavazadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martanek123
Kecalka 247 příspěvků 27.05.19 12:24
Jídlo do palubního zavazadla

Dobrý den. Za pár dní poprvé poletím a ještě zjišťuji informace na poslední chvíli. Prosím vás máme povolené dvě palubní zavazadla. Jedno příruční, co budu mít u sebe a druhé v prihradce nad sebou. Jak je to prosím s jídlem? Na stránkách ryanairu se v tom moc nevyznám. Jaké jídlo můžu mít s sebou do palubniho zavazadla, přiletíme večer, takabychom mohli poveceret. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 27.05.19 12:28

@Martanek123 Já měla toasty, ovoce atd. V podstatě můžeš mít cokoli. S tekutinami tě nepustí přes kontrolu, ale pokud si v duty free shopu koupíš vodu atd, tak je to v pohodě.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66665 příspěvků 27.05.19 12:33

@Martanek123 V podstatě jsou problem akorát tekutiny. Plus tedy se x veci nesmi do x zemi dovazet, ale kdyz to cestou snis :D

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 27.05.19 12:37

Tohle neřeší, jen do některých desinací je zakázáno přivážet některé potraviny, to se ale řeší až na místě, takže jako večeře na letišti/ v letadle cokoliv. Jo, jednou, jim na skeneru kostka sýra přišla jako plastická trhavina, ale po rozbalení batohu mi ho normálně pustili dál :lol:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 27.05.19 12:38

Jo a asi by mohly být problém takové ty potraviny, co jsou tekuté, pastovité, atd.

elen-ka
Extra třída :D 13954 příspěvků 11 inzerátů 27.05.19 12:38
@P4ja píše:
@Martanek123 Já měla toasty, ovoce atd. V podstatě můžeš mít cokoli. S tekutinami tě nepustí přes kontrolu, ale pokud si v duty free shopu koupíš vodu atd, tak je to v pohodě.

My jsme si vzali práznou lahev a naplnili jsme si ji za kontrolou vodou na záchodě.

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 27.05.19 12:38
@j.a.n.i1 píše:
@Martanek123 V podstatě jsou problem akorát tekutiny. Plus tedy se x veci nesmi do x zemi dovazet, ale kdyz to cestou snis :D

No, nevím, jestli to byla jen horlivost úředníků, ale kamarádce zabavili housku sypanou mákem, když letěla do Dubaje. Prý se tam mák vozit nesmí. Ale jestli je to fakt reálné a nebo jen příliš lpěli na nařízeních, to nvm.

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 27.05.19 12:39
@ugluk píše:
Jo a asi by mohly být problém takové ty potraviny, co jsou tekuté, pastovité, atd.

Jj, ale třeba dětskou výživu, pokud je zavřená nebo sunar nechávají.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 27.05.19 12:40
@elen-ka píše:
My jsme si vzali práznou lahev a naplnili jsme si ji za kontrolou vodou na záchodě.

Z Prahy je to reálné, ale v zahraničí už jsem se kolikrát setkala s tím, že tam na záchodě tekla jenom teplá a ještě byly ty kohoutky tak blbé, že by se pod to stejně žádná lahev nevešla :jazyk: Ale zas tam litr vody vyšel na dvacku a ne půllitr na 60 jako na Ruzyni :roll:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 27.05.19 12:41
@P4ja píše:
Jj, ale třeba dětskou výživu, pokud je zavřená nebo sunar nechávají.

jo, s dětskýma jsou benevolentnější. Pokud jede člověk s dítětem :)

Pvln34
Stálice 80 příspěvků 27.05.19 12:42

Na prevoz ovocie taky bacha. Mna v US kontrolovali kvôli banánom :potlesk: a kamošku o pár mesiacov nato taky. Musela som ich vyhodiť.

jege
Závislačka 2672 příspěvků 27.05.19 12:44
@P4ja píše:
No, nevím, jestli to byla jen horlivost úředníků, ale kamarádce zabavili housku sypanou mákem, když letěla do Dubaje. Prý se tam mák vozit nesmí. Ale jestli je to fakt reálné a nebo jen příliš lpěli na nařízeních, to nvm.

Stačí 3 zrnka máku na oblečení: https://www.denik.cz/…0080208.html !!! :zed:

stinga
Kelišová 7413 příspěvků 27.05.19 12:49
@elen-ka píše:

mám-li na letenku, mám i na balenou vodu
doma teda běžně vodu z kohoutku piju, ale na letišti se mi to zdá trapné

Florimo
Stálice 91 příspěvků 27.05.19 12:52
@ugluk
@ugluk píše:
jo, s dětskýma jsou benevolentnější. Pokud jede člověk s dítětem :)
Jak kde, nekde muzou chtit aby se to otevrelo a rodic pred nimi musi ochutnat… jak ja ty decky blafy nenavidela :D
denvoj
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 27.05.19 12:52
@P4ja píše:
No, nevím, jestli to byla jen horlivost úředníků, ale kamarádce zabavili housku sypanou mákem, když letěla do Dubaje. Prý se tam mák vozit nesmí. Ale jestli je to fakt reálné a nebo jen příliš lpěli na nařízeních, to nvm.

Ja bych tomu verila. Mak je ilegalni treba i v Cine.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama