Jídlo, které máte nejradeji...

8952
7.4.21 23:06

Jídlo které máte nejradeji...

Dobrý večer, téma je jen tak pro pobavení, jaké je vaše nejoblíbenější jídlo a moučník. Co zítra máte v plánu ukuchtit.Me nejoblíbenější jídlo je kuřecí maso se zeleninou v kokosové omáčce s rýží…a moučník řez Florida. Zitra budou fazole po bretaňsku…Jinak miluju rýží a na ni dám kimchi a volské oko, dobrota

Příspěvek upraven 07.04.21 v 23:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
350
7.4.21 23:13

Ježiš tak TOS mi dala tip co zítra uvařit. kureci kary s kokosovým mlékem a rýží to milujeme… Za mě dezert medovník nebo cokoladovej řez s bananama…a co je Florida dezert? To neznám… Jinak mi jsme hodně hotovkovy např Španělak s rýží. Znojemské hovězí nebo houbovky jak smetanový tak tmavý s rejzi nedávno jsem dělala plněné papriky mletým, pecka jidlo…vecerime většinou grilované maso ať kuře, panenka nebo hovězí flank, ribeye s čerstvou zeleninou nebo dušenou mrkvy to je výborná příloha :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20690
7.4.21 23:14

Ty bláho, jenom jedno bych asi nevybrala :think: českou klasiku, svíčkovou, knedlo vepřo zelo, bramborák, sladký knedlíky s tvarohem,… pak luštěniny, kung pao s rýží, smažák, prostě taková dietní strava :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2994
7.4.21 23:15

Zítra budem mít lečo, nejoblíbenější jídlo nevím. Asi fakt dobrý chilli con carne s trhaným masem, hodně pálivý. Nebo bílou omáčku s fazulkama, vajíčko a bramborový knedlík. A vegan halušky z mý oblíbený restaurace. Moučník šátečky z listovýho těsta s jabkama nebo štrůdl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8952
7.4.21 23:17

@KKikina Neznáš Florida dezert? uvnitř je krém s trochou rumu a hodně šlehačky nahoře je plátek broskve, mňam mňam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
7.4.21 23:21

Tak já mám ráda svickovou🤤 🤤 🤤a jinak ze sladkého když dělám Míša Řezy mňam mnam 😁 🤩včera jsem je dělala a už není ani kousek 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25106
7.4.21 23:24

Plněné papriky s rajskou, bohužel děcka to nejí, tak to nevařím.
A jako dezert tvarohový frgál :palec: Mamka je peče ze špaldové mouky a jsou fakt mňam! Tyhle pekla dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3390
7.4.21 23:30

Já mám ráda zapečený těstoviny nebo koprovou omáčku s vejcem a brambory, dýňovou polévku, dezert Ovocná nebo jahodová tartaletka

A co budu dělat zítra? Tortelini plněné masem a přemýšlím, jestli děti zvládnou smetanovou omáčku, nebo bude rajčatová…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12902
7.4.21 23:36

Miluju tacos a NY cheesecake.. Tomu se nevyrovna nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17754
8.4.21 01:28

Za me urcite prorostly steak a syrovy losos. Z dezertu asi cheesecake. Zitra nebude ani jedno z toho :mrgreen: Dala bych si jatra. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18367
8.4.21 01:37

Vybrat jedno jídlo nejde. Ale vždycky si moc pochutnám, když uvařím segedýnský guláš :srdce:. A řízky. A pečené kuře. A kachnu. A tresku na másle. A svíčkovou :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17754
8.4.21 01:44
@Betty MacDonald píše:
Vybrat jedno jídlo nejde. Ale vždycky si moc pochutnám, když uvařím segedýnský guláš :srdce:. A řízky. A pečené kuře. A kachnu. A tresku na másle. A svíčkovou :srdce: :srdce: :srdce:

No jo, na segedin jsem zapomnela 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
8.4.21 01:50

Řízek s chlebem :) Štrůdl - hodně jablek, hodně skořice, hodně rozinek :)
No a ve čtvrtek bude bud maso na kari nebo maso na houbách (příloha rýže nebo hranolky) - dám dítkám na výběr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
8.4.21 01:59

Podle nálady, pak taky podle kuchaře - tj. mám ráda konkrétní jídla od konkrétních lidí - svíčkovou od prababičky (jinak v restauracích a u cizích mě to vždycky krutě zklame), vindaloo a indická jídla obecně ode mě (nebo ze dvou konkrétních restaurací a jednoho německého řetězce), lososovo-špenátové lasagne od tchýně… Obecně mám ráda celkem vietnamskou kuchyni, chilli (to teď ale omezuji, nějak mi to už nesedí), rýži basmati - tu jím i samotnou (ale musí být správně připravená), hodně těstoviny a nudle (klidně jen omaštěné) nebo instantní skleněné atd… Moučníky moc nevím, to mě nějak extra neláká - možná jahody se šlehačkou.

A zítra bude k obědu asi kaše s mrkví. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
8.4.21 02:10

Hodně podle nálady, a taky podle ročního období. V zimě miluju zelí, jitrničky, omáčky- a v létě bych to nevzala do pusy. Čím větší je teplo, tím větší jsem vegetarián :D.
Ale v každé roční době mně potěší zapékané těstoviny s uzeným a okurkovým salátem. Moučník nevím, na sladké moc nejsem, takže jako moučník bramborák :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat