Jídlo pro mimi na cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Momoska88
Povídálka 13 příspěvků 05.04.18 12:53
Jidlo pro mimi na cesty

Ahoj maminky, prosim v cem vozite detem jidlo? Predevsim obed nebo ovoce/krupky? Mam kelimky od Aventu 180ml a na prevazeni jidla mi neprijdou uplne vhodne. Spis v nich jidlo zamrazuji. Poradte nejake krabicky, ktere pouzivate. Dekuji :)

Reklama

Reakce:

Mollify83
Kecalka 479 příspěvků 05.04.18 12:55

Buď zavírací pytlíky z Ikei nebo klasický plastová krabička dle velikosti jídla ;)

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 05.04.18 12:58

Oběd - sklenice od přesnídávek (používám je tedy na příkrmy standardně, když někam jedeme, tak vezmu z lednice do tašky), křupky jsou v tom pytlíku, ve kterém byly při koupi, ovoce v plast. misce.

BaMaK
Závislačka 2679 příspěvků 4 inzeráty 05.04.18 13:02

@Momoska88 Taky mám Avent kelímky a byli super- velikostně i dobré zavírání…ještě mám z Tescomy-taky v pohodě. Klasické krabičky často tečou (tam bych dala ty křupky :-) ), sklo je těžké a může se rozbít.

Netopirek
Kelišová 7226 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 13:07

Já na cesty vozím kapsičky. Buď kupované a nebo domácí. Křupky vozím v originálním ba­lení

Soňa Zacharová
Závislačka 2999 příspěvků 05.04.18 13:50

@Momoska88 Používám kapsičky a když byly děti do roka tak kelímky od aventu a mam, křupky zásadně v původním obalu když jsem chtěla jen trochu tak igelitový pytlík

lucenka
Nadpozemská drbna 29874 příspěvků 05.04.18 15:28

Používala jsem kelímky od adventu. A na krupky jsem měla mističku s víčkem, odkud se dala vždy vyndat jen jedna a ne celá hrst.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama