Jídlo pro mimi na cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Momoska88
Povídálka 16 příspěvků 05.04.18 12:53
Jidlo pro mimi na cesty

Ahoj maminky, prosim v cem vozite detem jidlo? Predevsim obed nebo ovoce/krupky? Mam kelimky od Aventu 180ml a na prevazeni jidla mi neprijdou uplne vhodne. Spis v nich jidlo zamrazuji. Poradte nejake krabicky, ktere pouzivate. Dekuji :)

Reklama

Reakce:

Mollify83
Kecalka 498 příspěvků 05.04.18 12:55

Buď zavírací pytlíky z Ikei nebo klasický plastová krabička dle velikosti jídla ;)

Hadumi
Extra třída :D 13098 příspěvků 05.04.18 12:58

Oběd - sklenice od přesnídávek (používám je tedy na příkrmy standardně, když někam jedeme, tak vezmu z lednice do tašky), křupky jsou v tom pytlíku, ve kterém byly při koupi, ovoce v plast. misce.

BaMaK
Závislačka 2746 příspěvků 5 inzerátů 05.04.18 13:02

@Momoska88 Taky mám Avent kelímky a byli super- velikostně i dobré zavírání…ještě mám z Tescomy-taky v pohodě. Klasické krabičky často tečou (tam bych dala ty křupky :-) ), sklo je těžké a může se rozbít.

Netopirek
Kelišová 7383 příspěvků 05.04.18 13:07

Já na cesty vozím kapsičky. Buď kupované a nebo domácí. Křupky vozím v originálním ba­lení

Soňa Zacharová
Závislačka 3295 příspěvků 05.04.18 13:50

@Momoska88 Používám kapsičky a když byly děti do roka tak kelímky od aventu a mam, křupky zásadně v původním obalu když jsem chtěla jen trochu tak igelitový pytlík

lucenka
Vesmírná mluvilka 30683 příspěvků 05.04.18 15:28

Používala jsem kelímky od adventu. A na krupky jsem měla mističku s víčkem, odkud se dala vždy vyndat jen jedna a ne celá hrst.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama