Jídlo pro mimi na cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Momoska88
Povídálka 25 příspěvků 05.04.18 12:53
Jidlo pro mimi na cesty

Ahoj maminky, prosim v cem vozite detem jidlo? Predevsim obed nebo ovoce/krupky? Mam kelimky od Aventu 180ml a na prevazeni jidla mi neprijdou uplne vhodne. Spis v nich jidlo zamrazuji. Poradte nejake krabicky, ktere pouzivate. Dekuji :)

Reakce:
Mollify83
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 05.04.18 12:55

Buď zavírací pytlíky z Ikei nebo klasický plastová krabička dle velikosti jídla ;)

Hadumi
Extra třída :D 13681 příspěvků 05.04.18 12:58

Oběd - sklenice od přesnídávek (používám je tedy na příkrmy standardně, když někam jedeme, tak vezmu z lednice do tašky), křupky jsou v tom pytlíku, ve kterém byly při koupi, ovoce v plast. misce.

BaMaK
Závislačka 2966 příspěvků 34 inzerátů 05.04.18 13:02

@Momoska88 Taky mám Avent kelímky a byli super- velikostně i dobré zavírání…ještě mám z Tescomy-taky v pohodě. Klasické krabičky často tečou (tam bych dala ty křupky :-) ), sklo je těžké a může se rozbít.

Netopirek
Echt Kelišová 8307 příspěvků 05.04.18 13:07

Já na cesty vozím kapsičky. Buď kupované a nebo domácí. Křupky vozím v originálním ba­lení

Soňa Zacharová
Nováček 05.04.18 13:50

@Momoska88 Používám kapsičky a když byly děti do roka tak kelímky od aventu a mam, křupky zásadně v původním obalu když jsem chtěla jen trochu tak igelitový pytlík

lucenka
Vesmírná mluvilka 34117 příspěvků 05.04.18 15:28

Používala jsem kelímky od adventu. A na krupky jsem měla mističku s víčkem, odkud se dala vždy vyndat jen jedna a ne celá hrst.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >