Jinačí menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mazlicek222
Nováček 2 příspěvky 02.11.18 16:16
Jinčí menstruace

Ahoj děvčata,
prosím o radu, zkušenosti, názor. Menstruaci mám „normálně“ nepravidelnou. Víceméně stejný průběh, občas první dva dny křeče, které se dají vydržet. Předposlední menstruace začala 8.září. Pak mě začala pobolívat prsa. Nechala jsem si je zkontrolovat začátkem října, když jsem byla na kontrole a že dobrý. Nicméně jsem je cítila dál.
V sobotu 20. jsem začala mít křeče (do pondělí), a místo bolesti prsou mravenčení bradavek. Neděle, pondělí jsem nepatrně špinila. V úterý se dostavila menstruace a začalo mě silně píchat na pravým boku. Ve středu jsem si musela vzít brufen, nedalo se vydržet. To píchání jsem nikdy neměla, ani prsa jsem nijak necítila.
Menstruace skončila v sobotu 27. Ale tlak v podbřišku, střídavě píchání na bocích a mravenčení bradavek mám doteď. Když jsem je zkusila zmáčknout, tak na levé se objevila bílá kapička (nekojím rok a tři měsíce). V pondělí, úterý jsem několikrát natáhla na zvracení. Středa dobrý. Čvrtek a dnes opět během dne na zvracení. Prášky žádné neberu, používáme ochranu, vždy. Test, dnes ráno, negativní.
Když jsem byla těhotná poprvé, nebylo mi nic, ani jsem o tom nevěděla.
Je mi tak nějak divně. Jen jestli mi je divně protože mi je divně nebo proto, že to mám už vsugerované. Jestli mám jen poblázněné hormony nebo je to něco jiného?
Díky za názor.

Reakce:

Layana
Stálice 70 příspěvků 02.11.18 16:36

Mohl by to být myom nebo cysta na vaječníku…pak může docházet k zvýšené produkci hormonů, odpovídalo by tomu i to píchání v podbřišku

Mazlicek222
Nováček 2 příspěvky 02.11.18 17:09

Na myomy ani cysty netrpim. A ty chvilky, kdy se mi chce zvracet ? To muze být taky z toho ?

karkarka
Závislačka 2662 příspěvků 02.11.18 19:02

Test negativní, takže spíš poblaznene hormony.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >