Jinačí menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mazlicek222
Nováček 2 příspěvky 02.11.18 16:16
Jinčí menstruace

Ahoj děvčata,
prosím o radu, zkušenosti, názor. Menstruaci mám „normálně“ nepravidelnou. Víceméně stejný průběh, občas první dva dny křeče, které se dají vydržet. Předposlední menstruace začala 8.září. Pak mě začala pobolívat prsa. Nechala jsem si je zkontrolovat začátkem října, když jsem byla na kontrole a že dobrý. Nicméně jsem je cítila dál.
V sobotu 20. jsem začala mít křeče (do pondělí), a místo bolesti prsou mravenčení bradavek. Neděle, pondělí jsem nepatrně špinila. V úterý se dostavila menstruace a začalo mě silně píchat na pravým boku. Ve středu jsem si musela vzít brufen, nedalo se vydržet. To píchání jsem nikdy neměla, ani prsa jsem nijak necítila.
Menstruace skončila v sobotu 27. Ale tlak v podbřišku, střídavě píchání na bocích a mravenčení bradavek mám doteď. Když jsem je zkusila zmáčknout, tak na levé se objevila bílá kapička (nekojím rok a tři měsíce). V pondělí, úterý jsem několikrát natáhla na zvracení. Středa dobrý. Čvrtek a dnes opět během dne na zvracení. Prášky žádné neberu, používáme ochranu, vždy. Test, dnes ráno, negativní.
Když jsem byla těhotná poprvé, nebylo mi nic, ani jsem o tom nevěděla.
Je mi tak nějak divně. Jen jestli mi je divně protože mi je divně nebo proto, že to mám už vsugerované. Jestli mám jen poblázněné hormony nebo je to něco jiného?
Díky za názor.

Reakce:
Layana
Stálice 87 příspěvků 02.11.18 16:36

Mohl by to být myom nebo cysta na vaječníku…pak může docházet k zvýšené produkci hormonů, odpovídalo by tomu i to píchání v podbřišku

Mazlicek222
Nováček 2 příspěvky 02.11.18 17:09

Na myomy ani cysty netrpim. A ty chvilky, kdy se mi chce zvracet ? To muze být taky z toho ?

karkarka
Závislačka 3050 příspěvků 02.11.18 19:02

Test negativní, takže spíš poblaznene hormony.

Jandule88
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 08.12.18 14:11

Ahoj,potřebuji radu,pokud jste to někdo taky tak měl.Od října se snažíme o další mimi Ms mám od 5.12. ( slabá ),6.12. hodně silná s krevními sraženinami,7­.12. zase slabá,že stačila 1 vložka za celý den a dnes taky slabá. Vždy mám ms 5-7dní a ted to vypadá,že po 4 dnech skončí.Hlavně mě vůbec nebolí břicho nic,což mi je taky divné.Před ms citlivá prsa,občas bolest v podbřišku-s ms to přestalo.Můžu být i přesto těhotná nebo jsem mohla potratit?Nechápu tohle jiné krvácení…děkuji za rady.

karkarka
Závislačka 3050 příspěvků 08.12.18 14:33

@Jandule88 proste slabsi menstruace.na těhotenství bych moc nevsazela. Ale jestli chces mit jistotu,udelej tes­t.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >