Vyděšená ze špatného dýchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 01.11.18 22:06
Vydesena z dychani

Ahojky omlouvám se že zakladam nove forum uz se to tu urcite resilo ale jsem ve 20 tydnu těhotenství a uz se mi pár dni hrozne špatně dýchá a mam hrozný tlak na plicích zda se mi to venku trochu lepsi o vikendu jsem byla hodne prasnym prostredim a mam alergii na prach kasel nemam ale je to pocit jak pri zapalu plic nevite čím by to mohlo byt nebo jestli stim k doktorovi a k jakemu jestli na gynekologii nebo k obvodní mic děkuji

Reakce:

Janli
Kelišová 5995 příspěvků 9 inzerátů 01.11.18 22:11

Začni si měřit tlak a tep v klidu. Já jaem si myslela, že chcípnu, jak jsem se nemohla dodýchat a zjistila jsem, že mám si příliš vysoký tep. 95-105 tepů za minutu. Vyklubala se z toho sinusová tachykardie. Takže klid na gauči až do porodu.

Markii2
Stálice 57 příspěvků 7 inzerátů 01.11.18 22:18

Ahoj, snad tě trošku uklidním, taky jsem to zažila… V noci jsem se budila s pocitem ze mě někdo skrti a ne a ne se dodychat, naštěstí jak rychle to prislo, tak i odešlo a já měla krásné bezproblémové trhu… Do dneska nevím čím to bylo, trvalo to asi 14 dní…

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 01.11.18 22:18
@Janli píše:
Začni si měřit tlak a tep v klidu. Já jaem si myslela, že chcípnu, jak jsem se nemohla dodýchat a zjistila jsem, že mám si příliš vysoký tep. 95-105 tepů za minutu. Vyklubala se z toho sinusová tachykardie. Takže klid na gauči až do porodu.

Nooo taky hezky vyssi tlak mam id zacatku proto jsem doma vuc se zaměřím na tep kdyz ho budu měřit

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 01.11.18 22:22

@nunyqq No mazala bych s tím na gyndu. A nechala bych si vyšetřit štítnou žlázu plus srdíčko. Obojí se může projevovat dychacimi potížemi

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 01.11.18 22:27
@MartinaIrena píše:
@nunyqq No mazala bych s tím na gyndu. A nechala bych si vyšetřit štítnou žlázu plus srdíčko. Obojí se může projevovat dychacimi potížemi

Můj gynekolog tam neni tak v nemocnici je pohotovost ja to vydržím ale aby se neco nestalo mrneti

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4157 příspěvků 6 inzerátů 01.11.18 22:32

@nunyqq tak srdce a štítnou žlázu ti vyšetří i obvodní lékař, i když jsi těhotná, to není gynekologický problém

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 01.11.18 22:35
@stinga píše:
@nunyqq tak srdce a štítnou žlázu ti vyšetří i obvodní lékař, i když jsi těhotná, to není gynekologický problém

To je fakt, respektive on vypíše žádanky na kardiologii a endokrinologii, takže v klidu

Janli
Kelišová 5995 příspěvků 9 inzerátů 01.11.18 22:57

Už jsi byla u obvoďáka? V rámci těhotenského vyšetření by ti měl udělat EKG a tam se to případně projeví.

Russet
Extra třída :D 11603 příspěvků 01.11.18 23:08
@Janli píše:
Už jsi byla u obvoďáka? V rámci těhotenského vyšetření by ti měl udělat EKG a tam se to případně projeví.

Mně ho nedělali. Až na preventivce. V netěhotném stavu.

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 02.11.18 04:50
@Janli píše:

Ano byla uz na začátku mame v hrodine spatny srdce a vysoky tlak

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 07:25

U me to v prvnim tehotenstvi byla plicni embolie (presne a jen a pouze tyto priznaky).

Ve druhem jsem to mela okolo 20tt take a nebylo to nic a po 14 dnech to samo odeznelo.

K lekari bych sla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >