Lázně Klimkovice 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hornacka
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 13:02
Lázně Klimkovice 2018

Ahoj, nechystá se některá z Vás do lázni do Klimkovic? Nebo zda tam některá z Vás byla, tak jaké to tam je? Docela se bojím toho ze tam budu 4 týdny.

Reakce:
Lerista
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 02.11.18 14:11

Zdravím z Klimkovic, zrovna tu jsem. Ani se mi nechce domů. Je to tu super.

Diana69
Kecalka 234 příspěvků 11 inzerátů 02.11.18 14:14

Byla jsem tam před 3 lety…na 5 týdnů a je to tam skvělé..nechtělo se mi vůbec domů!!! Uživejte :)

Hornacka
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 16:07

@Lerista Tak to rada slyším a s čím tam jste jestli se muzu zeptat? Já bych měla jet skrz gynekologické problémy, jelikož jsem teď byla na operaci se zánětem vejcovodů.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 02.11.18 17:10

@Hornacka RS. Ale holek s gynekologickými problémy tu je taky pár.

Diana69
Kecalka 234 příspěvků 11 inzerátů 02.11.18 21:03

@Lerista já tam taky byla s RS

Renula5
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 02.11.18 21:34

Ja jsem tam byla :dance: a bylo to skvely je to cca 7 let zpet co jsem tam byla… Paradni prostredni. Hned bych jela znovu ;) Krasne si to uzijte

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >