Jíška z másla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 3644 příspěvků 02.06.19 22:01
Jíška z másla

Hloupý dotaz asi. Když děláte jíšku z másla a mouky, normálka ukrojíte máslo a děláte? proč se má dělat z přepuštěného? děláte to tak? a dotaz druhý. Když chci zahustit polévku, je možné uvařit v hrnci zeleninu atd a tuhle jíšku tam přidávat? nebo se vždy začíná jíškou a pak se tam dá voda?

Reakce:
Atisia
Kecalka 161 příspěvků 02.06.19 22:06

Davam jisku naposledy. Ukrojim máslo, nechá rozpustit pridam hladkou mouku a necham zpěnit do hnědá. Sesipu do vroucí tekutiny.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 02.06.19 22:13

Předpokládám, že prepustene máslo se doporučuje, protože snese vyšší teploty při vaření/smažení.
Ja zahustuji buď tím, že zeleninu/cibuli rozmixuji nebo udělám jisku z masla a mouky, ale musím to míchat a hlidat. Jíška se ráda pripaluje. Jisku přidávám až nakonec.

werajsik
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 02.06.19 22:15

U všech polévek se jíška dává nakonec, tedy až na kmínovou - tam se tou jíškou začíná.
Dělám to přesně jak @Atisia, ale ještě dodám, že než dám jíšku do polévky, přidám studenou vodu, zamíchám a teprve pak naliju do polévky. Nedělají se pak moc hrudky.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 02.06.19 22:16

Tak muze se delat z prepusteneho, asi ze ma pak lepsi chut, ale urcite to neni nutny. Taky normalne ukrojim maslo z papiru, necham jenom rozpustit a zasypu moukou.. Muzes klidne varit ve vode zeleninu a pak tam nasypat jisku. Lehce se udelaji zmolky. Je lepsi tu jisku nechat nejdrive vychladnout a pridavat postupne, a pak treba jeste precedit.

milwinka
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 02.06.19 22:21

Já ukrojim platek másla, nechám rozpustit a přidám mouku. Častěji ale místo másla používám olej. Já většinou začínám jiškou a pak do stejného hrnce naliju vodu a přidám další ingredience. Zaspinim tak jenom jeden hrnec. :D Ale musí se to promichavat, takže takto dělám jen polevky, které se nevari moc dlouho. Pokud vařím treba fazolovou nebo cockovou, tak to se vaří dlouho, tak do těchto polévek dávám jišku až na konci a dělám ji zvlášť v jiném hrnci.

MartinaIrena
Extra třída :D 10866 příspěvků 02.06.19 23:00

Z přepuštěného másla jíšku nedělám, přijde mi to zbytečné. Jinak já obvykle jíškou vždycky končím, jen rychle povařím a stáhnu ze sporáku. Protože jak je v něčem jíška, rádo se to přichytne!

Černá vdova
Extra třída :D 13228 příspěvků 02.06.19 23:19

Jíšku dělám ze sádla, oleje a hladké mouky.
Jíšku dávám až na konec vaření, nechám jen trochu povařit.

zrcadlo
Kelišová 7454 příspěvků 02.06.19 23:31

Když mě čeká větší vaření, tak si připravím do lednice tzv. francouzské máslo (utřené máslo s hladkou moukou v poměru 1:1 - takže např. 250g másla s 250g hladké mouky). Mám to v krabičce v lednici, a při vaření na konci jen odkrojím z lednice a nechám rozpustit a krátce povařit. Nemá to tak plnou chuť jako klasická jíška, ale pořád je to mnohem chutnější a lepší než v českých domácnostech oblíbené „rozmíchat mouku ve vodě a nalít to tam“. Navíc když chci třeba zahustit jen trošku šťávy z masa, tak se mi nechce dělat jíška zvlášť, tak si vezmu fakt jen lžičku francouzského másla a výsledek je super. V lednici vydrží stejně dlouho, jako má to máslo trvanlivost.

Russet
Neúnavná pisatelka 16480 příspěvků 03.06.19 00:00
@MartinaIrena píše:
Z přepuštěného másla jíšku nedělám, přijde mi to zbytečné. Jinak já obvykle jíškou vždycky končím, jen rychle povařím a stáhnu ze sporáku. Protože jak je v něčem jíška, rádo se to přichytne!

Mouka se musí v jídle provařit. Jinak je tam cítit.

lucynka25
Echt Kelišová 9684 příspěvků 03.06.19 06:36

Taky delam jak pisou holky.
Ukrojim od oka maslo, nechám rozpustit, zasypu moukou a osmažím.
Jisku pridávám do jídla ke konci.
V některých případech, treba když dělám omáčku, zasypu maso moukou než ho podliju, ale může se to prichytit..

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 03.06.19 08:29

Dávám na konci a pak metlou míchám v polevce a přidávám jisku, ať nejsou hrudky. Dávám takto i do omáčky :) prepustene máslo nepoužívám ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34531 příspěvků 03.06.19 11:00

Správně se má mouka nejdřív opražit nasucho a pak přidat tuk. Na přepouštění másla opravdu kašlu :). Pokud vařím něco, kde je potřeba základní surovinu vařit déle než mouku (mouka by se měla provařovat cca 20 minut), přidávám jíšku nakonec (třeba luštěniny), když vařím něco, kde je potřeba mouku déle provařit než surovinu (třeba koprovka), udělám nejdřív jíšku. Jíšku nerozmíchávej vařečkou, ale použij metličku, neudělají se ti hrudky. A taky je možné si udělat víc jíšky a dát do ledničky, pár dní vydrží.

MartinaIrena
Extra třída :D 10866 příspěvků 04.06.19 11:46
@Russet píše:
Mouka se musí v jídle provařit. Jinak je tam cítit.

Jj, taky to píšu, že to povařím. A máš samozřejmě pravdu. :kytka: Ona byohla být napůl syrová

Janasas
Kelišová 5552 příspěvků 04.06.19 11:54

Já vařím, tak jak mě naučila máma a vaří tak i moje babičky..
Ukrojím máslo do hnce, dám třeba nadorbno cibulku houby, malinko podusím, zaprásím moukou, naliju ovdu, promíchám provařím ochutním..
Zlenivoé to samé, třeba na zeleninové mámuž rád, když se orestuje na másle mrkev c sibulkou, zaprásím moukou, povařím, zaleju vodou, dám zeleninu..
Za mě, asi důležité je pak chut než co kdo dřív. Mě to až pak nevyhovuje, jednou se mi stalo, že mi to udělalo hrudky.. Tak dělám, jak jsme zvyklá

Váš příspěvek
Reklama