Reklama

Jít či nejít? Doktor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michaela1737
Povídálka 11 příspěvků 27.01.17 17:17
Jít či nejít? Doktor

Ahoj.. Už od listopadu mám antibiotika. Doktorka mi řekla že mám angínu a nasadila ospen 500 na 10 dní. Dalo se říci že mi bylo lépe. Jenže od 20.prosince až do dnes mám zvýšenou teplotu, jsem neustále unavená. 26.prosince jsem šla opět k doktorce s tím že mi dala Klacid antibiotika, že mám zánět průdušek. Špatně se mi dychalo, stále unavená a malátná. Jenže antibiotika nezabírali, k doktorce jsem šla znovu. Odebrala krev a poslala na rozbor. Výsledek- jaterní testy spatne. O dost zvýšené, na vše mi řekla, jste relativně v pořádku nebo už co s vámi dělat. Dostala jsem doporučení na plicni. Na plicním výsledky z krve - přidělaná mononukleóza, plicní chlamydie apod. Další antibiotika -Doxybene. Dnes ještě dobiram antibiotika, ale stále mi není dobře, stále zvýšená teplota, kasel - dráždivý tak že zvracim i sliny. Bolesti břicha, píchání u srdce, motání hlavy, celková stabilita o ničem, neustále unavená. Nevím zda mám otravovat další lékaře. Či dokonce raději zkusit jet na pohotovost? Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 27.01.17 17:23
@michaela1737 píše:
Ahoj.. Už od listopadu mám antibiotika. Doktorka mi řekla že mám angínu a nasadila ospen 500 na 10 dní. Dalo se říci že mi bylo lépe. Jenže od 20.prosince až do dnes mám zvýšenou teplotu, jsem neustále unavená. 26.prosince jsem šla opět k doktorce s tím že mi dala Klacid antibiotika, že mám zánět průdušek. Špatně se mi dychalo, stále unavená a malátná. Jenže antibiotika nezabírali, k doktorce jsem šla znovu. Odebrala krev a poslala na rozbor. Výsledek- jaterní testy spatne. O dost zvýšené, na vše mi řekla, jste relativně v pořádku nebo už co s vámi dělat. Dostala jsem doporučení na plicni. Na plicním výsledky z krve - přidělaná mononukleóza, plicní chlamydie apod. Další antibiotika -Doxybene. Dnes ještě dobiram antibiotika, ale stále mi není dobře, stále zvýšená teplota, kasel - dráždivý tak že zvracim i sliny. Bolesti břicha, píchání u srdce, motání hlavy, celková stabilita o ničem, neustále unavená. Nevím zda mám otravovat další lékaře. Či dokonce raději zkusit jet na pohotovost? Co si o tom myslíte?

Určitě bych k doktorovi šla, to už není sranda, když je to takhle dlouhotrvající

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 27.01.17 17:27

Jela bych zítra ráno na pohotovost.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 27.01.17 17:27

Otravovala bych další lékaře. Pohotovost asi nemá smysl, pokud se tvůj stav rapidně nezhorší během víkendu. Ale v pondělí bych znovu šla za praktikem a žádala pořádné testy, ne dalšo naslepo nasazená antibiotika. Test na černý kašel ti dělali?

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 27.01.17 17:29

Otravovat? Vždyť od toho tu lékaři jsou. Navíc to, co popisuješ, není žádná rýmička, ale evidentně se tělo nedokáže s něčím poprat už dlouhodobě.
A možná bych popřemýšlela o tom, najít si nového lékaře, kterej se mnou bude komunikovat. Nedokážu si představit, že by mi nějaká dr. řekla, co už s váma dělat :D

michaela1737
Povídálka 11 příspěvků 27.01.17 17:31

Nedělali. Není mi vůbec dobře, vše se se mnou motá. Hlava bolí, nevim zda jet rovnou na pohotovost ať mi dají něco…Nebo tak. Už to vše trvá hrozně moc dlouho

Brontik
Kelišová 7133 příspěvků 27.01.17 17:33

Šla bych v pondělí rano znovu na plicní. Pokud nepomohou, šla bych znova za praktikem.
Pokud by ses o víkendu zhoršila, šla bych na pohotovost, jinak ne.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 27.01.17 17:37
@michaela1737 píše:
Nedělali. Není mi vůbec dobře, vše se se mnou motá. Hlava bolí, nevim zda jet rovnou na pohotovost ať mi dají něco…Nebo tak. Už to vše trvá hrozně moc dlouho

Máš doma někoho, kdo na tebe dohlédne?

michaela1737
Povídálka 11 příspěvků 27.01.17 17:38
@Kassy píše:
Máš doma někoho, kdo na tebe dohlédne?

Celý víkend budu sama. :,( :roll:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 27.01.17 17:44

Urcite bych trvala na testech - cerny kasel, zda atb zabiraji a podob. Idealne plicni nez praktik. Ale pohotovost? Sorry, ale jit na pohotovost ze je mi mesic spatne?!? Od toho pohotovosti nejsou. Pak tam jde nekdo, kdo to fakt akutne potrebuje a strasne dlouho ceka…

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 27.01.17 17:45

@michaela1737: Tak to bych na tu pohotovost asi radši jela, jestli se s tebou motá celý svět a není to chvilkový stav. Nebo se aspoň zkus s někým domluvit, aby tě kontroloval telefonem a když se přestaneš ozývat, aby k tobě zajel. S nějakou kamarádkou, někým z příbuzenstva… Abys nezkolabovala a nezůstala bez pomoci, jestli je ti opravdu hodně špatně.

Agrion
Závislačka 2761 příspěvků 27.01.17 17:52

Na pohotovosti ti tezko daji nejaky zazrak :nevim: Doporucuju v pondeli k praktikovi, znovu na krev, serologii na cerny kasel, zadanku na rentgen pokud jeste nebyl a spirometrii…( jsem taky obvodacka).

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 27.01.17 18:09

Taky je varianta, že by na pohotovosti navrhli hospitalizaci, pokud je stav celkově špatný :nevim:

lampicka11
Závislačka 3347 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 18:10

Jela bych na pohotovost..kdyz to mas takhle dlouho tak by te i pripadne meli zhospitalizovat

michaela1737
Povídálka 11 příspěvků 27.01.17 18:11
@Agrion píše:
Na pohotovosti ti tezko daji nejaky zazrak :nevim: Doporucuju v pondeli k praktikovi, znovu na krev, serologii na cerny kasel, zadanku na rentgen pokud jeste nebyl a spirometrii…( jsem taky obvodacka).

Rentgen byl a na něm nic… Jsem celkově oslabená, motá se mi svět… Celkově se cítím hrozně… Celá malátná.. neustále unavena

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama