Velké bolesti pánve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

letníček
Kecalka 305 příspěvků 26.01.17 21:22
Velke bolesti panve

Potrebuji poradit. Jsem mlada tricitku mam jeste daleko. Nejsem ani tehotna. A zniceho nic me zacala bolet leva strana panve. Ale tak krute ze me to nutilo si lehnout a i v leze me to bolelo. Chodim do prace. A nemuzu marodit potrebuji to rozchodit jenomze to opravdu hodne boli. nevite proc me to boli? A cim to povolim? Nemam zajit k doktorovi? Mam strach, ze to nerozchodim :,(

Reakce:

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 26.01.17 21:31

Nějakou novou činnost jsi nedělala? sport? jiná sexuální poloha? jízda na koni?

:think: nebo prostě jen větší námaha než obvykle… zánět by asi taky bolel, ale ten se taky jen tak z ničeho nic asi nestane.

letníček
Kecalka 305 příspěvků 26.01.17 21:38
@harpyje píše:
Nějakou novou činnost jsi nedělala? sport? jiná sexuální poloha? jízda na koni?:think: nebo prostě jen větší námaha než obvykle… zánět by asi taky bolel, ale ten se taky jen tak z ničeho nic asi nestane.

Ani ne, o jiny cinnosti nevim.. delam furt to stejny, cvicim na trenazeru napr. Ale ne kazdy den. Jinak nic nevim. Tahala jsem dneska tezkej nakup..kousicek jen z auta domu.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 26.01.17 21:41

Není ti celkově blbě? Horečka? Já má ted chřipku a první den mě tak bolely pánevní kosti, že porod byl vedle toho selanka…

letníček
Kecalka 305 příspěvků 26.01.17 21:45

No horecku nemam ale zacinam.byt nachcipama. Hlava me boli, kycham, bolest v krku mam. Ale ze by me. kvuli tomu bolela az takhle hodne panev? Kdyby se.dalo aspon normalne chdot ale kdyz stojim citim ze se slozim na zem.

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 26.01.17 21:45

Na nákup bych to nesvalovala, to si nedovedu přestavit, že by ti to mohl způsobit. ta chřipka už spíš- ale to už by ti muselo být výrazně blbě, že. Cesta k lékaři tě nemine.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 26.01.17 21:46

Zanet bys měla horečku už při takových bolestech. zajdi k doktorovi raději, mohla ses někde bouchnoúterý. může to být ledacos a nejen s kostmi a klouby spojene.

Tarinka
Echt Kelišová 8211 příspěvků 26.01.17 21:54

Ja myslim, ze to bude chripka, bolest velkych kloubu k tomu patri.

letníček
Kecalka 305 příspěvků 27.01.17 08:06

Kdyz jsem vstala rano. z postele tak.to povolilo. Az jsem byla prekvapena. Jen obcas me tam jakoby pichne.Tak ale jsem rada mohla jsem jit nastesti do prace. Ale k doktoro vi s tim zajdu hned v pondeli. At vim. Stejne tam jdu na odbery krve. Tohle.se mi stalo naposled v tehotenstvi. Ale ted to k tomu prikladat nemuzu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >