jizvička po TBC

39
15.8.05 20:49

jizvička po TBC

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, jak se vašim prckům hojila jizvička po očkování TBC?Malému jsou 4měs. Ramínko měl dnes červené na vršku žluté, ale nehnisavé. Na kalmetizaci před měsícem pravili, že reakce proběhla a toť vše. Díky
Míša a Martínek 4měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

36
15.8.05 21:14

Ahoj Míšo!

Mám holčičku, které je 8,5 měsíce a ramínko nemá zahojené dodnes. Reakce byla docela bouřlivá, asi dvakrát se jizvička úplně otevřela a tekl z ní hnis. Ale je to prý normální a může se to hojit klidně i do roka.

Zdraví Edita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
15.8.05 21:34

Ahoj Míšo.

Já mám roční berušku a taky se jí nehojilo dlouho ramínko.Při kontrole na kalmetizaci ve 3m nám dr.řekla,že reakce je dost velká a odložili nám kombinované očkování.Pediatrička za měsíc usoudila,že je to v pohodě a očkování proběhlo.Taky tam měla hnisavou „bambulku“ pod stroupkem.Dr říkala,že se někdo zahoí do 3m a někdo ještě v 6m má reakci.Takže zas,každé miminko je jiné.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
15.8.05 21:55

Ahoj Míšo,
přesně jak píšou holky - každé miminko je jiné. Moje dcerka má ramínko nezhojené ještě teď (6,5m), naštěstí už jí to nehnisá. Kombinované očkování dostala až nedávno. Neboj, chce to čas.
Zuzina+Baruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
15.8.05 23:17

Ahoj Míšo,naší princezně bylo 5 měsíců a i když jí ramínko nehnisalo má tam pořád stroupek a naočkovaný kombinací ještě nejsme.Prý až po úplném zahojení-dohladka.
Martínkovi to taky hnisalo ,ale ve 3 měsících měl jen hladkou jizvičku,tak byl naočkovaný.
Ono se to může někdy zhoršit právě po týhle kombinovaný vakcíně.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
16.8.05 08:46

Ahojky,
tak jedna z mych berušek to nemá zhojené dodnes! A to jí bude za chvíli 15m! Asi 2krát jí to prasklo - vždy ve spojení s dalším očkováním, byly horečky a trochu hnisu se vylilo. Nevypadá to vůbec hezky - je to veliká odezva, ale dr. se nad tím nepozastavuje, že je to normální. Druhá beruška tam nemá ani ťuk! Navíc reakce se objevila až v 8m!
Takže totot je opravdu velmi individální.

KEIKO + 2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
19.8.05 08:03

Ahojky,říká se že čím větší reakce tím lepší…Moje Niky měla ve druhém -skoro třetím měsíci to místečko nateklé jak bublinu,pak jí to prasklo a vytekla z toho krev a bůh ví co,neviděla jsem to jen měla od krve rukávek..Od té doby se jí to zahojilo a má tam červený flíček-jizvičku,nebo jak to napsat:o).U Adámka třeba ta reakce nebyla téměř žádná a oba na kontrole jizvičky to měli OK..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama