Jizvy mi ničí život

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 02:01

Jizvy mi ničí život

Zdravím,
asi bych si chtěla jen postěžovat nebo poprosit o radu, já nevím. Ale hrozně mě trápí moje jizvy, které mám po celém těle. Totální náhrada obou kolen, plastiku poloviny obliceje, vpichy na zápěstí a předloktí, po portu, po odběru kostní dřeně, operace achillovky, ale nejhorší je že mi v 17 (před 4 lety, je mi 21) sebrali levý prs kvůli rakovině. Mívala jsem dovolím si říct výstavní trojky, tak mě to popravde celkem sebralo. Potom co se mi takto zničil obličej, tak ty prsa byly tak jediný co se mi libilo nooo. Ještě k tomu ani celkove nejsem moc hezká (hubena, vysoká, zrzava, pihata úplně všude) Dostala jsem se na vysněnou školu (opožděně kvůli přerušení z důvodu právě léčby), jenom mě trápí představa, že máme celý letní semestr plavání. Mám z toho nervy už úplně od začátku školy, protože já se proste nesvleknu ani před svými nejbližšími. Tak tady nad tím celou noc bloumam… Samozřejmě existují vycpane plavky (i v běžném životě nosím vycpavky), ale stejne… Navíc nejde jen o tohle, ale celkove, je to proste hodně omezující, třeba nemuzu mít vztah, nemůžu se v létě oblect jak chci atd. poradi někdo? Díky moc.
A PS: omlouvam se za případné překlepy, píšu z mobilu. Anonym snad pochopíte. Ještě jednou moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
576
6.1.22 03:05

Ty jsi pako na entou, podle toho co píšeš jsi toho zažila strašně moc a můžeš být asi ráda, že jsi teď zdravotně ok, možná spíše ráda, že žiješ? Jsi hubená, vysoká a zrzavá? Vždyť to je super ;) Určitě lepší, než malá, tlustá.

Psycholog, je potřeba aby jsi se přijala. Včera jsem viděla video, kde nějaká asi zpěvačka?? Pamatuji si, že to byla černoška a fakt hodně při těle. Tancovala aby potěšila fanoušky a ta ženská si tak věřila, že to mělo do sebe. (a hezká mi jinak opravdu nepřišla)
Potřebuješ se posunout. Na to plavání by asi šlo domluvit s lékařem, aby ti dal papír, že nemůžeš plavat/cvičit, něco… Ale nemít vztahy by byla opravdu škoda.

Navíc fakt věřím, že s hezkými hadry a upravená, určitě jsi kočka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
6.1.22 03:40

A to ti nenabídli rekonstrukční operaci prsou? To se pokud vím normálně dělá a v tvém případě by to i hradila pojišťovna…jinak tedy by to chtělo psychologa nebo terapeuta který by ti pomohl přijmout tvé tělo takové jaké je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
6.1.22 05:04
@TO_IT píše:

Tak to pako na entou jsi si mohla odpustit.
Holka má hodně těžký život, tak važ slova.
Jinak se zbytkem tvého příspěvku v podstatě souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
6.1.22 05:09

Jinak taky doporučuji psychologa, potřebuješ podpořit hlavně svou psychiku a sebevědomí.
A konzultaci s lékařem z oboru plastické a estetické chirurgie, s některými věcmi si už medicína dokáže poradit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28525
6.1.22 06:31

Nechce se mi verit, ze nekdo takovy existuje. Troufam si rict, ze kdybychom meli divku s nadorem prsu v sedmnacti, ze bych o tom vedela. O nahrade obou kolen v takovem veku nemluve. Myslim, ze nepotrebujes psychologa, ale psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
6.1.22 07:15
@mroe píše:
Nechce se mi verit, ze nekdo takovy existuje. Troufam si rict, ze kdybychom meli divku s nadorem prsu v sedmnacti, ze bych o tom vedela. O nahrade obou kolen v takovem veku nemluve. Myslim, ze nepotrebujes psychologa, ale psychiatra.

Taky se mi nezdá tolik nemoci v tak mladým věku, plastika obličeje, totální výměna kolen, rakovina, to je trochu moc, na tak mladý věk. Netvrdím že nemůže být nemocná, ale tohle vše?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 08:57

@mamule42 bohužel ano. Nohy a kolena jsem si odrovnala sportem, který jsem provozovala na docela vysoké úrovni. Zbytek souvisí s onkologickou léčbou. Akorat o původu jizev na obličeji se mi radši mluvit nechce, kdyžtak do sz.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 08:59

@mroe léčila jsem se v zahraničí, kde jsme v te době žili, tak možná proto.

• Citovat
  • Nahlásit
28525
6.1.22 10:13
@Anonymní píše:
@mroe léčila jsem se v zahraničí, kde jsme v te době žili, tak možná proto.

No, promin, ale nejak mi nejde ti verit.
Chces rict, ze nekoho, kdo ma za sebou tohle vsechno, s nejistou prognozou, nici zrovna jizvy? A jestli fakt jo, tak stejne doporucuju psychiatra. Kam by te nejspis uz davno poslali, vcetne te plastiky, takze porad bohuzel neverim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 10:47

@mroe psychiatra jsem měla k dispozici během léčby, do implantátu se moc nikdo nehrne protože i jizva samotná se hojila dost blbě. Jizvy na obličeji vypadají po ošetření laserem defacto porad stejne.
A ano, skutečně mě ty jizvy trápí, i když chápu ze je to těžko pochopitelné, ale proste ty pohledy a to vše je složité. Porad myslím jenom na to, jak na mě druzí koukají…

• Citovat
  • Nahlásit
7799
6.1.22 10:55
@Anonymní píše:
Zdravím,
asi bych si chtěla jen postěžovat nebo poprosit o radu, já nevím. Ale hrozně mě trápí moje jizvy, které mám po celém těle. Totální náhrada obou kolen, plastiku poloviny obliceje, vpichy na zápěstí a předloktí, po portu, po odběru kostní dřeně, operace achillovky, ale nejhorší je že mi v 17 (před 4 lety, je mi 21) sebrali levý prs kvůli rakovině. Mívala jsem dovolím si říct výstavní trojky, tak mě to popravde celkem sebralo. Potom co se mi takto zničil obličej, tak ty prsa byly tak jediný co se mi libilo nooo. Ještě k tomu ani celkove nejsem moc hezká (hubena, vysoká, zrzava, pihata úplně všude) Dostala jsem se na vysněnou školu (opožděně kvůli přerušení z důvodu právě léčby), jenom mě trápí představa, že máme celý letní semestr plavání. Mám z toho nervy už úplně od začátku školy, protože já se proste nesvleknu ani před svými nejbližšími. Tak tady nad tím celou noc bloumam… Samozřejmě existují vycpane plavky (i v běžném životě nosím vycpavky), ale stejne… Navíc nejde jen o tohle, ale celkove, je to proste hodně omezující, třeba nemuzu mít vztah, nemůžu se v létě oblect jak chci atd. poradi někdo? Díky moc.
A PS: omlouvam se za případné překlepy, píšu z mobilu. Anonym snad pochopíte. Ještě jednou moc děkuji.

Hubená, vysoká, zrzavá, pihatá a s jizvami je moje žena a je překrásná. A každou její jizvu mám moc rád a líbávám je, každá má svůj příběh (operaci, porod atd.)
Co vidíš nějak ty, nemusí druhý vidět stejně. Chápu tě, ale chtělo by to dvě věci - dobrou zkušenost, že opravdu můžeš být pro jiné krásná přesně taková, jaká jsi, a možná i psychologa, aby ses sama vnímala lépe.
Rád poznávám lidi a věř mi, že závěr, který jsem si za léta udělal je, že každý jsme přesně takový, jaký být máme. Ikdyž s tím třeba nejsme sami spokojeni (a já se sebou nejsem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
6.1.22 16:41
@Premek_Orac píše:
Hubená, vysoká, zrzavá, pihatá a s jizvami je moje žena a je překrásná. A každou její jizvu mám moc rád a líbávám je, každá má svůj příběh (operaci, porod atd.)
Co vidíš nějak ty, nemusí druhý vidět stejně. Chápu tě, ale chtělo by to dvě věci - dobrou zkušenost, že opravdu můžeš být pro jiné krásná přesně taková, jaká jsi, a možná i psychologa, aby ses sama vnímala lépe.
Rád poznávám lidi a věř mi, že závěr, který jsem si za léta udělal je, že každý jsme přesně takový, jaký být máme. Ikdyž s tím třeba nejsme sami spokojeni (a já se sebou nejsem).

Moc hezky napsáno… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 16:54
@jamik1416 píše:
Moc hezky napsáno… :palec:

Moc hezky napsané, ale…
@Premek_Orac Ne každý je takový. Potkat někoho takového není tak jednoduché. Já mám taky za sebou něco, s čím se nedá smířit a je vidět na první pohled. Mám období, kdy na to nemyslím, ale už nikdy nebudu mít pocit, že by mi to mohlo slušet, že bych mohla být pro někoho přitažlivá. No a pak jsem ještě přibrala… Oproti zakladatelce toho mám min za sebou, ale… To, že si na tebe ukazují, otáčí se za tebou, to mi zůstává ukryto kdesi v podvědomí a i když na to nemyslím a vzpomenu si tak jednou za rok, tak to tam pořád někde je.

Zakladatelko - mně jizvy po laseru taky nezmizely. Nejlépe to vypadalo, když jsem si dobře odpočinula, vyspala se, nestresovala se - teď jsem starší, věčně unavená, nevyspala, kůže povadla a je to horší. Zkusila bych se z plavání vyvliknout - lékař by ti to mohl napsat. Nevím, jak moc je to k tvému studiu potřebné. Zjistila bych, zda by přece jen nešla plastika. A našla bych si psychologa - máš toho za sebou tolik, že by třeba mohl pomoci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 17:33

@Premek_Orac asi tak, tvoje žena má ohromné štěstí. :potlesk: Takového muze by si zasloužila každá. Víc k tomu ani neni co říct

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat